Partides de pilota per a la propera setmana

Amigues, amics, oients i seguidors ‘del Racó del Tio Canya’ el programa dedicat a la pilota a Ràdio Pego ací teniu les partides més destacades als diferents trinquets, modalitats i competicions per a esta setmana. Esperem que feu bon ús de la informació i acudiu a moltes partides.
Partides interesants propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 13-2-14 (16:45 h):
1a) Sub-23: Giner, Sala i Adolfo – Carlos, Víctor II i Pablo.
2a) Pedro i Pere.– Santi II i Carlos II.
2) Benidorm, dijous 13-2-14 (18:30 h) Bancaixa 2ona Semifinal: Rodrigo, Raül i Hèctor – Fageca, Xavi i Monrabal.
3) Sueca, divendres 14-2-14 (16:45 h):
1a) Maravilla i Conillet – Marc i Pepet.
2a) Pedro i Tomàs II – Pablo i Herrera.
4) Genovés, divendres 14-2-14 Sub-23 (18:30 h?): Pablo II, Cristià i Feridor – Ferrer i Jordi.
5) Vilamarxant, divendres 14-2-14 (18:30 h.): Professionals.
*Dv-24: Adrià II, Herrera i Canari – Boni, Monrabal i Hèctor.
6) Vila-real, divendres 14-2-14 (18:30 h.) Bancaixa 4rta Ronda: Pujol II i Natxo – León i Hèctor.
7) Pelaio, dissabte 15-2-14 (17:30 h)-Professionals.
*Ds-8: León, Santi i Tomàs II – Pablo o Pedro (Miguel) i Fèlix.
8) Pedreguer, dissabte 15-2-14 (16:30 h):
1a) Sub-23: Francés i Paulin1o – Giner, Sala i Adolfo.
2a) Rodrigo i Pere – Santi II i Fèlix.
9) Petrer, dissabte 15-2-14 (17 h.): Professionals.
*Ds-1: Angel, Juliàn i Alvàn – Carlos, Víctor i Pablo.
10) Torrent, diumenge 16-2-14 (16 h): Professionals?
*Dg-1: Adrià II i Canari – Boni i Tino.
11) Sueca, diumenge 16-2-14 (11:30 h) Bancaixa 4rta Ronda: Fageca, Xavi i Monrabal – Soro III i Salva.
12) Benidorm, dilluns 17-2-14 (17 h.): No sabem si n’hi ha Partides.
13) Alzira dilluns 17-2-14 (16:45 h):
1a) Sub-23: Ferrer i Jordi – Marc i Conillet.
2a) Professionals.
*Di-10: Pujol i Fèlix – Alvaro i Santi.
14) Borriana, dilluns 17-2-14 (18 h.)-Professionals.
*Di-27: Angel, Juliàn i Alvàn – Pablo II i Cristià.
15) Massamagrell, dimarts 18-2-14 (15:45 h)-Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 13-2-14 (16:30 h):
1a) Salva i Nèstor – Feo i Tonet II.
2a) Monjo i Dorín – Guille i Josep. (100 €).
2) La Llosa, dijous 13-2-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Caxu i Jaume II – Dani i Sidahmed.
3) Genovés, divendres 14-2-14 (18 h.): Professionals??
*Dv-17: Jordi i Femenía – Murillo i Ricardet.
4) Piles, divendres 14-2-14 (16:30 h):
1a) Semifinal Cespiva Juvenil(?).
2a) Ricard i Sanxis – Punx i Canari. (100 €)
5) Vilanova, divendres 14-2-14(16 h) Sub-23: Jordi i Femenia- Víctor i Borja.
6) Bellreguard, dissabte 15-2-14 (16:30 h):
1a) Iàn i Roberto – Ferràn i Jaume II. (50 €).
2a) Marrahí i Coeter II – Moltó, Dorín i Leandro III. (200 €)
7) La Llosa, dissabte 15-2-(16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Raül i Brisca – Escoto i Jaume II.
8) Xàbia, diumenge 16-2-14 (11:30 h.)- Professionals?
*Dg-26: Sub-23: Nalda i Chofre – Mata i Roberto.
9) Bellreguard, diumenge 16-2-14 (16:30 h):
1a) Jordi i Tonet II – Caxu i Nèstor.
2a) David i Sanxis – Pepe i Alberto. (100 €).
10) Xeraco, diumenge 16-2-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Campionat Hivern A: Guille i Moro – Punxa i Canari. ( 100 €)
11) Vilanova Castelló, dilluns 17-2-14 (16 h.)-Professionals?
*Di-2: Jordi i Femenia – Víctor i Borja.
12) Oliva, dimarts 18-2-14 (16:30 h):
1a) Sub-23: Mata i Roberto – Jordi i Femenia.
2a) Professionals.
*Dm-11: Raúl i Leandro III – David i Xoto.
13) La Llosa, dimarts 18-2-14 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
*Dm-11: Moltó i Sanxis – Ricard i Coeter II.


3.-Partides E. i C. Cespiva Sub-23 – 2ona Fase.
-1) Pelaio, dijous 13-2-14 (16:45 h.): Murla – Montcada.
-2) Genovés, divendres 14-2-13: Vila-Real – Sella.
-3) Pedreguer, dissabte 15-2-14 (16:30 h.): Petrer – Murla.
-4) Alzira, dilluns 17-2-14: Sella – Orba.


4.-Partides RASPALL Cespiva Sub-23.
-1) Vilanova, divendres 14-2-14 16 h.): Mata i Roberto – Jordi i Femenia.
-2) Oliva, dimarts 18-2-14(16:30 h.) Mata i Roberto – Pau i Molina.


5.-Partides RASPALL Cespiva – Juvenil – Lligueta Semifinals.
-1) Piles, divendres 14-2-14(16:30 h)
-2) Xeraco, diumenge 16-2-14(11 h).


6.-JECV FRONT´´O Individual – Finals Autonòmiques:
Massamagrell, diumenge 16-2-14.

5 Visites

Deixa un comentari