Partides de pilota per a la propera setmana

Amigues i amics “del Racó del Tio Canya” està setmana ha esta l’últim programa de la temporada 2013-2014, tant de bo que la propera pugam seguir al vostre costat informant i gaudint del món de la pilota. Nosaltres com és ja costum, a continuació vos facilitem les partides que es jugaran als diferents trinquets per a què elegiu les que més vos agraden i seguiu així gaudint de l’espectacular esport que és la nostra pilota. No oblideu als més menuts que molts d’ells vos sorprendran. Fins la propera… bones festes i bon estiu a totes i tots!! Partides de pilota interessants per a la propera setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Genovés, divendres 20-6-14(17 h.):
1a) Juvenils
*Dv-13: Pablo i Pepico – Feo i Ricardet.
2a) Professionals.
*Dv-13: Genovés II i Hèctor – León, Santi i Carlos.
2) Massalfassar, divendres 20-6-14 (22:45 h.): Àlvaro i Hèctor II – Adrià II i Salva.
3) Sueca, divendres-20-6-14 (17 h.):
1a) Juvenils.
2a) Copa-2 3era Ronda Semifinal 2ona: Ferrer i Guillermo – Pablo II i Pepet. .
4) Vilamarxant, divendres 20-6-14 (17 h.):
1a) Juvenils
*Dv-30: J.Sdor., Adolfo i X.Font – Lluís, Pablo i Naharros.
2a) Víctor i Canari – Cervera i Herrera.
5) Vila-real, divendres 20-6-14 (18:30 h.): Professionals
*Dv-13: Pablo II i Víctor II – Víctor i Monrabal.
6) Pelaio, dissabte 21-6-14 (17:30 h.)-: Professionals
*Ds-14: Colau, Jesús i Carlos – Rodrigo, Natxo i Herrera.
7) Pedreguer, dissabte 21-6-14 (17:30 h):
1a) Juvenils.
*Ds-14: Martí II, Alvàn i Sacha – J.Sdor., Adolfo i X.Font.
2a) Diputació 4rta Ronda Final: Genovés i Hèctor – G. (Pujol II i Dani – Alvaro i Fèlix)
8) Petrer, dissabte 21-6-14 (18:30 h): Professionals.
*Ds-7: Ferrer i Guillermo – Pablo II i Pepet.
9) Xàbia, diumenge 22-6-14 (11:30 h) Copa-2 3era Ronda Final: G.( Ferrer – Pablo II ) – G.(Francés – Marc ).
10) Borriana, dilluns 23-6-14 (17 h):
1a) Juvenils.
*Di-9: J.Sdor., Adolfo i X.Font – Toni, Martí i Adrià.
2a) Professionals.
*Di-9: Colau i Monrabal – Pablo II i Santi.
11) Alzira, dilluns 23-6-14(17 h):
1a) Juvenils.
*Di-14: Francés i Víctor II – Pablo II i Carlos.
2a) Professionals.
*Di-14: Guille i Leandro III – Xaveli II i Sanxis.
12) Massamagrell, dimarts 24-6-14 (16:45 h.):
1a) Copa-2 1era Semifinal Absoluta :
2a) 1era Semifinal Absoluta Copa Diputació.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 20-6-14 (17 h):
1a) Juvenils.
*Dv-13: Ferràn i Jeffry – Pau i Borja.
2a) Professionals
*Dv-13: Sergio i Alberto – Monjo i Sanxis. (100 €)
2) Genovés, divendres 20-6-14(17 h):
1a) Juvenils.
*Dv-13: Pablo i Pepico – Feo i Ricardet.
2a) Professionals.
*Dv-13: Genovés II i Hèctor – León, Santi i Carlos.
3) Bellreguard, dissabte 21-6-14 (17 h.):
1a) Xaveli II i Borja – Caxu i Sagasta. (50 €).
2a) Lliga Raspall: Guille i Moro – Marrahí i Alberto. (150 €).
4) La Llosa, dissabte 21-6-14 (16:30 h.):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Lluiset i Sidahmed – Escoto i Jaume II.
5) Bellreguard, diumenge 22-6-14 (17 h):
1a) Ferran i Tonet II – Pau i Xoto.
2a) Monjo i Josep – Jordi i Canari. (100 €).
6) Xeraco, diumenge 22-6-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Iàn i Borja – Domingo i Ricardet. (50 €)
7) Vilanova Cast. Dilluns 23-6-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
8) Oliva, dimarts 24-6-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dm-17: Sergio i Alberto – Moltó i Brisca.
9) La Llosa, dimarts 24-6-14(16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals.
*Dm-17: David i Sagasta – Mario i Víctor.


3.-Partides Copa-2:
1) Sueca, divendres 20-6-14 (18:30 h) 2ona Semifinal: G (Pablo II – Ferrer) – Millor perdedor.
2) Xàbia, diumenge 22-6-14 (11:30 h) FINAL 3era Ronda.
· SEMIFINALS Absolutes: 1) Massamagrell, dimarts 24-6-14 2) Guadassuar, dimecres 25-6-141
· FINAL Absoluta: Bellreguard, dissabte 27-6-14.


4.–Partides Copa-Promeses.
· Semifinals Absolutes: Finals de Juny.


5.-Partides RASPALL AFICIONATS
· Semifinals 21 i 28 de juny i 6 de juliol
– 1era): 1) Genovés A – Bicorp A. 2) Cocentaina – XeracoA.
– 2ona): 1) Quatretonda – Bicorp B. 2) Ondara A – Rafelbunyol.
– 3era): 2) Ondara B – Rafelguaraf.
– 4rta A) 4ts.: 3) Ondara C – Sumacàrcer. 4) Albalat – Piles.
– 4rta B) 4ts.: 1) Poblets – Real B. 4) Benicull B – Xàbia.


6.–Partides LLARGUES.
· Semifinals 1) Anada: 21i 22 de juny. 2) Tornada : 28 i 29 de juny
– 1era) 1) Murla – Sella 2) Parcent – Benimagrell.
– 2ona) 1) Campello B – Benidorm. 2) Murla A – Murla B.
– Finals, Carrer Canalejas d’Agost, dissabte 5 i diumenge 6 de juliol.


7.–Partides JECV-RASPALL INDIVIDUAL
· Finals Trinquet d’Oliva:
9:30-10:20 h.) Benjamí-A.         11-11:50 h) Aleví-B.
12-12:50 h) Benjamí-B.              16:30-17:20 h) Aleví-A.


8.–Partides JECV-LLARGUES
· Finals Vall de Laguar, dissabte 28 de juny.


9.–Partides I Campus Femení Pilota Vall de Laguar
· (50 xiquetes 10-15 a.) Dissabte 28 i diumenge 29 de juny.


10.-Partides I Campus d’Estiu Pilota Bellreguard.
· Mes de Juliol a partir de 8 anys. Dimarts, dimecres i dijous de 10 h. a 13 h.
Preu 15 €/mes, més informació al tel.: 661 429 801.


110 Visites

Deixa un comentari