Partides de pilota per a la propera setmana

Un dia més ací teniu les partides de pilota amb detall per a la setmana per a què pugueu consultar-les amb tranquil·litat i així acudir a aquelles que més goig vos facen. Al nostra voltant hi han de ben bones tant de professionals, com d’aficionats i sobretot, les primeres partides on el nivell dels jòvens cada dia mes és un clar indicador del bon estat que travessa el nostre esport. Acudiu als trinquets, carrers i frontons per gaudir-ne d’ell.
Partides de pilota interssants per a ala setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 14-5-15 (16:45 h):
1a) Giner i Sacha – Salva i Rafa.
2a) Professionals
*Dj-7: Santi II i Salva – Pedro i Hèctor.
2) Torrent, divendres 15-5-15 (19 h) Copa 3.000: Juan, Pepet i Calles – Carlos II, Martín i Vicent.
3) Sueca, divendres 15-5-15 (17 h) Copa 3.000:
1a) Boni i Colau – Marc i Conillet.
2a) Ribera, Tino i Paxanca – Adrià I, Bernat i Pedrito.
4) Vila-real, divendres 15-5-15 (18:30 h): Soro III i Natxo – Pujol II i Hèctor.
5) Vilamarxant, divendres 15-5-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Pere Roc II i Hèctor – Santi II i Herrera.
6) Petrer, dissabte 16-5-15 (18:30 h): Professionals?
*Ds-9: Desafiu: Pujol II i Santi – Miguel i Hector II.
7) Genovés, divendres 15-5-15 (17 h):
1a) Juvenils Raspall.
2a) Copa Diputació: Leon, Xavi i Monrabal – Miguel, Dani i Conillet
8) Pelaio, dissabte 16-5-15 (17:30 h): Copa Diputació: Fageca, Raúl i Hèctor II – Genoves II i Jesús.
9) Pedreguer, dissabte 16-5-15 (17: h):
1a) Ferrer i Jordi – Carlos II i Sala.
2a) Víctor Salva – Francés i Pere.
10) Xàbia, diumenge 17-5-15 (10:30 h):
1a) Raspall.
2a) E. i C.: Ferrer i Sacha – Giner i Sala.
11) Murla, diumenge 17-5-15 (11:30 h) Copa Diputació: Soro III i Hèctor – Pere Roc II, Santi i Carlos
12) Alzira, diumenge 17-5-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Copa Diputació: Pujol II i Natxo – Santi II, Fèlix i Víctor II.
13) Pobla, diumenge 17-5-15 (11 h) Copa 3.000:
1a) Angel, Gerardo i Pau – Moro Martí I i Xato.
2a) Peluco i Herrera – Alberto, Aucejo i Ximo.
14) Borriana, dilluns 18-5-15 (16:45 h)?:
1a) Juvenils.
*Di-9: Kevin, Pablo i Adrià – David L., Rafa i Naharros.
2a) Professionals.
*Di-16: Pablo II i Pepet – Francés i Conillet.
15) Guadassuar, dilluns 18-5-15 (17:00 h):
1a) Juvenils
*Di-11: Salva i Pablo – Martí i Juliàn.
2a) Professionals.
*Di-11: Ferrer i Conillet – Marc i Víctor.
16) Massamagrell, dimarts 19-5-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-12: Fageca i Natxo– León i Jesús.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 14-5-15 (17 h):
1a) Ferran i Raul – Pablo i H.Ibiza.
2a) Waldo i Gabi – Sergio i Sanxis.
2) La Llosa, dijous14-5-15 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) (Sub-23): N.Badenes i Borja – Mata i Pau.
3) Piles, divendres 15-5-15 (16:45 h):
1a) (Sub-23): Feo i Lorja – Verger i Molina.
2a) Monxo i Coeter II – Molto i Dorin.
4) Vilanova, divendres 15-5-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Promoció.
5) Genovés, divendres 15-5-15 (17 h):
1a) Juvenils Raspall.
*Dv-8: David i Kilian – Moreno i Pepe.
2a) Copa Diputació E. i C.: Miguel, Dani i Conillet – León, Xavi i Monrabal. .
6) Bellreguard, dissabte 16-5-15 (17 h):
1a) (Sub-23): Pablo i Sebe – Nalda i H.Ibiza
2a) Punxa i Roberto – Guille i Moro.
7) La Llosa, dissabte 16-5-15 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats
3a) Ian i Gabi – Ricard i Sidahmed.
8) Genovés, diumenge 17-5-15 (11 h)?:
1era Final Absoluta Raspall: Waldo i Sanxis – Guany. (Trio Guille – Trio Pepe).
9) Bellreguard, diumenge 17-5-15 (17 h):
1a) Ferran i Lorxa – Caxu i Pau.
2a) Verger i Alberto – Escoto i Canari.
10) Xàbia, diumenge 17-5-15 (10:30 h):
1a) Raspall local.
2a) E. I C.: Ferrer i Sacha – Giner i Sala.
11) Xeraco, diumenge 17-5-15 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Promoció.
12) Vilanova, dilluns 18-5-15 (16:30 h):
1a) Promoció
2a) (Sub-23): N.Badenes i Borja – Montaner i Ricardet.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS. 9ena jornada.
· Dissabte16 de maig.
– 1era Cat.:
1) Xeraco A – Cocentaina.
2) Bicorp A – Oliva A.
3) Alzira A – Xeraco B.
– 4rta Cat. Gr. II:
1) Benicull – Dénia.


4.-Partides LLARGUES. 9ena jornada.
· Diumenge 17 de maig.
– 1a)
1) Parcent – Murla A.
2) Benidorm – Benimagrell.
3) Sella – Murla B.
– Descansa = Alfàs.
– 2a)
1) Finestrat – Tormos.
2) Sella – Campello.
3) Murla – Xaló.
4) Mutxamel – Vila
– 3a)
1) Crevillent B – Tibi.
2) Crevillent A – Fondó Neus.
– Descansa = Agost i Parcent.


5.-Partides FRONTÓ AFICIONATS 1era categora. 7ena jornada.
· Dissabte 16 de maig.
-1) Quart A – Moixent
-2) Almenara – Almussafes
-3) Xest – Museros.

105 Visites

Deixa un comentari