Partides de pilota per a esta setmana

`El Racó del Tio Canya´ et porta de nou les partides de pilota més interessants i destacades de la setmana. Ahir dimecres al programa, et vam suggerir algunes partides d’eixa gent que seguim habitualment i també d’eixes altres dels primers pelotaris. Com sempre, des del programa volem convidar-vos a que acudiu a veure als més jóvens que ells són el futur del nostre esport, animeu-los.

Partides destacades per a la setmana:

1.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Vilareal, divendres 25-1-13 (18:30 h) (?)
*Dv-18: Soro III i Salva – León i Fèlix.
2) Guadassuar, divendres 25-1-13 (16,45 h) – Fira:
1a) Juvenils.
2a) León i Tomàs II – Colau i Pere.
3) Sueca, divendres 25-1-13 (16,30 h): No n’hi ha Partides (Fira Guadassuar)
4) Benidorm, divendres 25-1-13 (16:30 h): (?)
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dv-11: Tr.Nadal – Final Juvenils >> Ferrer i Sala – Marc i Hèctor III.
5) Pelaio, dissabte 26-1-13 (17:30 h) >> Professionals.
*Ds-19: Miguel i Natxo – Pablo i Dani.
6) Pedreguer, dissabte 26-1-13 (17:30 h):
1a) Professionals
*Ds-12: Pujol II i Raúl – Rodrigo i Tato.
2a) Juvenils
*Ds-12: Panete i Jesús II – Maravilla i Carlos II.
7) Vilareal, diumenge 27-1-13 (11:30 h.) – Final Bancaixa – 3a Ronda:
Miguel i Dani – G.(Colau – Soro III).
8) Alzira, dilluns 28-1-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Pujol II i Felix – Leon, Santi i Herrera
*Di-14: Pablo i Natxo – Rodrigo i Santi.
9) Borriana, dilluns 28-1-13 (18:30 h): Professionals.
10) Massamagrell, dimarts 29-1-13 (15:30 h): Professionals.
*Dm-22: Víctor i Xavi – Cervera i Fèlix.
11) Guadassuar, dimecres 30-1-13(16:45 h):
1a) Juvenils
1a) Professionals.
12) Vilareal, dimecres 30-1-13 (18:30 h): Professionals
*Dx-24: Bancaixa-1a Semif. >> Miguel i Dani – Alvaro i Xavi.

2.–RASPALL Professional.
1) Piles, divendres 25-1-13 (16:30 h):
1a) Jordi i Chofre – Mata i Arnau.
2a) Monjo i Coeter II – Punxa, Alberto i Sidahmed. (100 €)
2) Bellreguard, dissabte 26-1-13 (16:30 h):
1a) Mario i Sagasta II – Raúl i Xoto. (50 €).
2a) Marrahí i Galàn – Moltó i Miravalles. (150 €)
3) La Llosa, dissabte 26-1-13 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Pepe i Sidahmed – Virgi(torna) i Roberto.
*Ds-19: Armando i Víctor (trauen seguit del Rest) – Waldo i Coeter II (sempre al Dau).
4) Bellreguard, diumenge 27-1-13 (16:30 h):
1a) Escoto i Guillem. – Sergio i Dorín . (50 €)
2a) Xaveli II i Moro – Ricard i Sanxis. (150 €)
5) Xeraco, diumenge 27-1-13 (11 h):
1a) Individual Aficionats 1a Categoria: Trini (Xeraco) – Jorodi Perales.
2a) Mata i Nèstor – Nalda i Borja. . (50 €).
6) Oliva, dimarts 29-1-13 (17:00 h):
1a) Juvenils
*Dm-22: Sergio i Nèstor – Jordi i Jaume II.
2a) Professionals.
*Dm-22: Escoto i Dorín – Pepe i Sidahmed.
7) La Llosa, dimarts 29-1-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Dm-22: Marrahí i Miravalles – Ricard i Sanxis.

3.-Copa Generalitat – Semifinals –
· Dissabte, 26-01-13:
-Majors: 1) Quart – Vilamarxant 2) Marquesat – Almenara.
-Juvenils: 1) Godelleta – Beniparrell. 2) Massamagrell – Monserrat.

4.–RASPALL Aficionats – Individual 1a Categoría (Senior A)
· Dissabte, 26-01-13:
1) Trini – J. Perales. 2) Enriko – J.Mª Sanxis. 3) P.Conde – T.Moriana

5.-DALT CORDA – Cespiva – Lligueta Semifinals
1. Pelaio, divendres 25-1-13 (17:30 h) >> Santi, Adrià I Marc – Marc, Josep I Joan.
2. Murla, diumenge 27-1-13 (11:30 h) >> Marc, Guillermo I Nèstor.- Alvaro, Paulino I Adriàn.

6.–RASPALL – Cespiva
1) Dénia, diumenge 27-1-13 (11 h) >> Murillo i Chofre – Sergio i Borja.
2) Bellreguard, dijous 31-1-13 (16:30 h) >> Borja i Arnau – Murillo i Chofre.
5 Visites

Deixa un comentari