Partides de pilota per a esta setmana


Amigues i amics de la pilota, com cada setmana ací teniu les partides a veure als diferents trinquets i modalitats. Com és costum en destaquem algunes i com sempre també, animar-vos a acudir a les dels més menuts per donar-los il·lusió per jugar.

Partides interessants:

1.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Sueca, divendres 7-5-13 (16:45 h.):
1a) Adrià III i Hèctor III – Carlos i Natxo II.
2a) Pedro i Pere – Miguel i Herrera.
2) Vilareal, divendres 7-6-13(18,30 h): Professionals.
*Dv-31: Rodrigo i Dani – Cervera (Pujol II), Raúl i Carlos.
3) Genovés, divendres 7-6-13(19 h) Copa-2: Panete i Juanjo – Vicent, Guillermo i Carlos.
4) Llíria, divendres 7-6-13 (17,30 h) Copa-2: Roberto i Aucejo – Xavi II i Hèctor II.
5) Pelaio, dissabte 8-6-13 (17:30 h): Professionals.
*Ds-1: Soro III i Santi- Colau, Xavi i Colau II.
6) Pedreguer, dissabte 8-6-13 (16:30 h):
1a) Maravilla i Joan – Sergio i Alvan.
2a) Copa Diputació Final 3a Ronda: Soro i Santi – G. (Alvaro, Natxo i Monrabal – Cervera, Raúl i Carlos).
7) Petrer, dissabte 8-6-13 (18,30 h) : Juvenils
*Ds-1: Carlos i Jesús II – Alvaro II i Carlos II
8) Xàbia-diumenge 9-6-13 (11,30 h) Copa-2: Ferrer i Jesús II – Boni i Josep.
9) La Pobla, dilluns 10-6-13(17 h) Copa Promeses: Marc, Vicent i Joan – Boina, Paulino i Adriàn.
2a) Copa-2: Roberto i Aucejo – Pablo II i Natxo II.
10) Alzira, dilluns 10-6-13 (17 h):
1a) Juvenils
*Di-3: Panete i Juanjo – Boni i Josep.
2a) Copa Diputació 4a Ronda: Colau , Xavi i Colau II – Santi II, Jesús I Herrera..
11) Borriana, dilluns 10-6-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-20: Pujol II, Raúl i Carlos – G. ( Alvaro – Soro III ).
12) Massamagrell, dimarts 11-6-13 (16:45 h.):
1a) Copa-2: Massamagrell – Boni i Josep – Adrià III i Víctor II.
2a) Professionals
*Dm-21: Rodrigo i Dani – Pablo, Fèlix i Tomàs II.
13) Guadassuar, dimecres 12-6-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dx-5: Copa-2: Ferrer i Jesús II – Panlo II i Natxo II.
2a) Professionals
14) Vilareal, dimecres 12-6-13 (18:30 h): Copa-2: Vicent, Guillermo. i Carlos – Xavi II i Hèctor II

2.–RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 7-6-13(17 h)
1a). Pau i Enrico – Nalda i Guillem.
2a) Virgi i Miravalles – Sergio i Dorín.
*1a Semifinal Rojos i Blaus: Sergio i Xoto – Escoto i Gabi.
2) Bellreguard, dissabte 8-6-13 (17 h):
1a) Ricard i Roberto – Raúl i Xoto. (50 €)
2a) Monjo i Moro – Marrahí i Alberto. (150 €).
3) La Llosa, dissabte 8-6-13 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) Lliga Raspall – Punxa i Coeter II – Moltó, Canari i Sidahmed.
4) Bellreguard, diumenge 9-6-13 (17 h):
1a) Lluïset i Sagasta II – Xaveli II i Leandro III. (50 €).
2a) Josep i Sidahmed – David i Miravalles.. (150 €)
5) Benigànim, diumenge 9-6-13 (18,30 h) Rojos i Blaus: 1a Semifinal: Sariero i Vilare – Pepe i Jaume II.
6) Xeraco, diumenge 9-6-13 (10,30 h)
1a) Campionat Aficcionats: Xeraco B – Ondara.
2a) Nalda i Juan – Mata i Jeffry (40 €).
7) Oliva, dimarts 11-6-13 (17:00 h):
1a) Juvenils.
*Dm-28: Mata i Roberto- Murillo i Jeffry.
2a) Lliga Raspall: Punxa i Coeter II – Pepe, Moro i Xoto.
8) La Llosa, dimarts 11-6-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals
*Dm-4: Ricard i Sidahmed – Marrahí i Gabi.
9) Castelló Rugat, dimecres 12-6-13 (16:30 h).:
1a) Juvenils
*Dx-22: Escoto i Gabi – Ricard i Guillem.
2a) Professionals.
*Dx-22: Josep i Coeter II – Punxa, Dorín i Leandro III. ( 100 € ).

3.–LLARGUES.
· Semifinals Tornada, dissabte 8 i diumenge 9 de Juny.
1a) 1) Benimagrell A– Tibi A. -2) Parcent A– Sella
2a) 1) Benimagrell B – Campello. -2) Parcent B – Murla.

4.-FRONTÓ Aficionats.
· 1a Semifinal de tornada, dissabte 8-6-13:
1) Almussafes – Quart A. 2) Museros A – Museros B.

5.–RASPALL Aficionats.
· Dissabte 8 de juny. Última Jornada Lliga en 1a i 2a.
1a) 1) Cocentaina – Oliva A. 2) Cast.Rugat A – Bicorp A 3) Xeraco A – Genovés A. –Descansa: Bicorp B
2a) 1) Alzira A.- Cast.Rugat B. 2) Oliva B – Gata. 3) Genovés B – Bicorp C. 4) Piles A – Orba.

6.–JECV – RASPALL. Semifinals Autonòmiques Tornada
· Dissabte 8-6-13: Bellreguard, (alguns equips per la distància i resultats d’anada, no es presentaran a les partides)
Aleví: 1) (9 h) Oliva A – Murla A. 2) NO ES JUGA: Orba A (G) – Bicorp.
Benjamí: 1) (9,45 h) Onda – Sella A. 2) (10,30 h) Orba A – Genovés
Infantil: 1) NO ES JUGA: Orba A – Genovés (G) 2) NO ES JUGA: Alcàntera Càrcer (G) – Tibi.
Cadet: 1) (11,15 h) Genovés B – Orba A. 2) 12 h) Genovés A – Pedreguer.

37 Visites

Deixa un comentari