Partides de pilota per a esta setmana

Amigues i amics ‘del racó del tio canya’ una setmana més ací teniu les partides per a les diferents modalitats i als diferents trinquets que es jugaran esta setmana. Feu bona tria que hi ha de molt bones.
Partides interessants:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 7-11-13 (16:45 h):
1a) Pablo II i Guillermo – Marc i Conillet.
2a) Francés (=Alvaro II) i Herrera – Pablo i Carlos II.
2) Sueca, divendres 8-11-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Santi II i Pere – Pedro i Tato.
3) Vilamarxant, divendres 8-11-13 (18,30 h.): Rodrigo i Salva – Boni i Jesús.
4) Vilareal, divendres 8-11-13 (18:30 h.): Víctor i Natxo – León i Hèctor.
5) Pelaio, dissabte 9-11-13 (17:30 h) Soro III i Xavi – Álvaro, Raúl i Carlos II.
6) Pedreguer, dissabte 9-11-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Genovés II i Fèlix – Miguel i Dani.
7) Petrer, dissabte 9-11-13 (18:30 h): Cervera i Santi – Francés i Pere.
8) Torrent, diumenge 10-11-13 (16 h): Professionals
*Dg-3-11: Cervera, Jesús i Colau II – Pedro, Salva i Carlos II.
9) Alzira, dilluns 11-11-13 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Final Trofeu “Ribera Alta”: Álvaro, Santi i Carlos II – G.(Genovés II i Dani – Fageca, Fèlix i Tomàs II).
10) Borriana, dilluns 11-11-13 (18,30 h): Professionals
*Di-4-11: Víctor i Pere – Cervera i Raúl.
11) Massamagrell, dimarts 12-11-13 (16 h): Professionals.
*Dm-5-11: Rodrigo i Tato – León i Salva.

2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 7-11-13 (16,30 h):
1a) Kilian i Ricardet – Pablo i Molina.
2a) Pepe i Canari – Moltó i Xoto. (100 €).
2) La Llosa, dijous 7-11-13 (16,30 h):
1a) Aficionats.
2a) Nalda i Sagasta II – Ian i Enrico.
3) Piles, divendres 8-11-13 (16:30 h):
1a) Ferran i Guillem – Joedi i Nèstor.
2a) David i Roberto – Sergio i Borja.
4) Bellreguard, dissabte 9-11-13 (16:30 h):
1a) Raúl i Sagasta – Domingo i Xoto. (50 €)
2a) Marrahí i Canari – Punxa i Moro. (150 €)
5) La Llosa, dissabte 9-11-13 (16:00 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Caxu i Vilare – Sariero i Jaume II.
6) Piles, diumenge 10-11-13 (10,30 h):
1a) Pablo i Hèctor – Pau i Ricardet.
2a) Final Individual: Coeter II – Monjo.
7) Bellreguard, diumenge 10-11-13 (16,30 h):
1a) Pau i Borja – Ian i Nèstor.
2a) Pepe i Sanxis – Moltó i Miravalles. (100 €).
8) Xeraco, diumenge 10-11-13 (11 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dg-3-11: Campionat Aficionats: Xeraco – Castelló Rugat.
9) Benigànim, diumenge 10-11-13 (116:30):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dg-20-10: Moltó i Gabi – David i Sidahmed.
10) Oliva, dimarts 12-11-13 (16.30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) La Llosa, dimarts 12-11-13 (16,30 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals
*Dm-22-10: Sergio i Sagasta – Raúl i Sidahmed.

3.-Partides RASPALL AFICIONATS –1a Categoria.
· Dissabte 9-11-13 (9ena jornada)
1a) 1) Bicorp A.- Castelló Rugat. – –Descansa: Genovés A.

4.-Partides FRONTÓ AFIC. INDIVIDUAL 1a categoria (ESPECIAL).
· Dissabte 9-11-13
1) Adrià III – Pascual II.

5.-Partides Lliga CADET ESCALA i CORDA.
· Alcàsser, divendres 8-11-13 (17 h).
1a) Alcàsser – Murla. –2a) Petrer – Orba.
7 Visites

Deixa un comentari