Partides de pilota per a esta setmana

Puntuals un altra setmana més ací teniu les partides més interessants de pilota als diferents trinquets i modalitats. Una setmana que tanca, i obri ja, l’últim mes de l’any, entrem en desembre i quasi, quasi ja tenim ahí les festes de Nadal. Però per això encara queden un parell de setmanes, el que sí tenim al davant és un grapat de bones partides a veure i que ací el deixem. Recordeu que els dimarts de 21 h a 21:30 h tenim una cita en directe amb el món de la pilota en “El Racó Del Tio Canya” al 107.8 FM.
Partides interessants per a la setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 28-11-13 (16:45 h):
1a) Giner i Conillet – Carlos i Sala.
2a) Pedro i Raúl – Pablo, Carlos II i Hèctor II.
2) Sueca, divendres 29-11-13 (16:45 h):
1a) Giner i Juliàn – Marc i Martí.
2a) Genovés II i Salva – Pablo i Fèlix.
3) Vilamarxant, divendres 29-11-13 (18:30 h.): No sabem si n’hi ha Professionals.
4) Vilareal, divendres 29-11-13 (18:30 h.): Pedro i Santi – Adrià II i Natxo.
5) Benissa, divendres 29-11-13 (19 h.): Trofeu “Ciutat de Benissa” – 1era Semifinal: León i Hèctor – Rodrigo i Pere.
6) Pelaio, dissabte 30-11-13 (17:30 h): Víctor i Tato – Santi II, Jesús i Carlos II.
7) Pedreguer, dissabte 30-11-13 (16:30 h):
1a) Panete i Sala – Ferrer i Jesús II.
2a) Francés i Pere – Maravilla i Santi.
8) Llosa, dissabte 30-11-13 (16:30 h) – Trofeu Mancomunitat Costera : Soro i Xavi – Fageca, Raúl i Tomàs II
9) Petrer, dissabte 30-11-13 (18:30 h): Angel i Herrera – Carlos (de Petrer) i Conillet.
10) Torrent, diumenge 1-12-13 (16 h): Professionals?
*Dg-24-11: Adrià II i Natalio II – Boni i Tino.
11) Dénia, diumenge 1-12-13 (11 h.): Memorial Diego Mena: Miguel i Fèlix – Rodrigo i Dani.
12) Benidorm, dilluns 2-12-13 (17 h.)
1a) Escala i Corda
*Di-25-11: Pelle i Juanfran – Barraca II i Jesús II.
2a) Raspall.
*Di-25-11: Nalda i Jeffry – Sergio i Galàn
13) Alzira, dilluns 2-12-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Di-25-11: Sergio i Carlos II – Maravilla i Víctor II.
2a) Professionals.
*Di-25-11: Pablo i Dani – Santi II i Fèlix.
14) Borriana, dilluns 2-12-13 (18:30 h): Professionals
*Di-11-11: Pedro i Hèctor – Fageca i Tato.
15) Massamagrell, dimarts 3-12-13 (15:45 h): Professionals.
*Dm-26-11: Genovés i Tato – Víctor i Jesús.
16) Llosa, dimarts 3-12-13 (16:30 h): Trofeu Mancomunitat Costera: Genovés II i Dani – León,Fèlix i Carlos II.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 28-11-13 (16:30 h):
1a) Montaner i Ricardet – Pablo i Tonet II.
2a) Lluiset i Galàn – Raúl i Borja . (100 €).
2) La Llosa, dijous 28-11-13 (16,30 h):
1a) Aficionats.
2a) Caxu i Sidahmed – Dani i Jaume II.
3) Piles, divendres 29-11-13 (16:30 h):
1a) Escoto i Brisca – Ian i Enrico.
2a) Sergio i Xoto – Pepe i Roberto. (100 €)
4) Bellreguard, dissabte 30-11-13 (16:30 h):
1a) Dani i Guillem – Caxu i Borja. (50 €).
2a) David I Miravalles – Dolmingo i Alberto (150 €)
5) La Llosa, dissabte 30-11-13 (16:30 h) Trofeu Mixt Mancomunitat Costera-La Canal:
1a) E. i Corda – Soro i Xavi – Fageca, Raúl i Tomàs II
2a) Moltó i Sanxis – Monjo i Moro.
6) Bellreguard, diumenge 1-12-13 (16:30 h):
1a) Jordi i Enrico – Xaveli II i Nèstor.
2a) Sergio i Canari – Pepe i – Xoto. (100 €).
7) Xeraco, diumenge 1-12-13 (11 h):
1a) Juvenils.
2a) Lluiset i Juan II – Murillo i Enrico.
8) Xàbia, diumenge-1-12-13 (10:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dg-24-11: Escoto i Arnau – Jordi i Ricardet.
9) Benigànim, diumenge 1-12-13 (16:30):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dg-20-10: Moltó i Gabi – David i Sidahmed.
10) Oliva, dimarts 3-12-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-19-11: Caxu i Nèstor – Jeffry i Enrico.
2a) Professionals.
*Dm-19-11: Domingo i Coeter II – Monjo i Canari.
11) La Llosa, dimarts 3-12-13 (16:30 h) : -2ona Semifinal Trofeu La Costera-Canal:
1a) Genovés II i Dani – León, Fèlix i Carlos II.
2a) Sergio i Coeter II – Pepe, Miravalles i Sidahmed.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS – parelles 1era categoria.
· SemiFinals Tornada: 30-novembre
-1era Cat.): 1) Xeraco A – Castelló Rugat.- 2) Bicorp A – Genovés A.
-2ona Cat.) 1) Ondara A.- Otos A. – 2) Cast.R. B – Bicorp B.
-3era Cat.) 1) Genovés C. – Cocent. B – 2) Quatretonda – Polinyà A –.
-4rta A) 1) Albalat Rib.- Otos B – 2) Rafelbunyol – Ondara B –
-4rta B) 1) Finestrat.- Planes A – 2) Planes B.- Real BD – 3) Sumacàrcer B.- S.Vicent C – 4) Fenollet – Gavarda E.
-Femenina: 1era) 1) Beniparrell A – Tavernes Bl. B . 2) Borbotó A – Borbotó B
2ª) -1) Alq.Asnar B -Borbotó C . – 2) Borbotó D – Beniparrell B ..
3ª) -1) Meliana B – Borbotó E .. – 2) Tavernes Bl. D 10– Bicorp E 25.


4.-Partides FRONTÓ AFICIONATS INDIVIDUAL – finals.
· Albal, del divendres 29 de novembre al diumenge 1 de desembre.
-Divendres 29: 18 h) Cadets: Lluis de la Vega – Julio. 19 h) Juvenils: Toni (Almussafes) – Josep Senar (Benicarló).
-Dissabte 30: 16 h) 3era: Fran (Museros) – Josep (Les Valls). 17 h) 2ona: Cristiàn (Benicarló) – Jaume (Moixent)
18 h) 4rta: Tarín (C.P.Tamborí) – Vicent (Carlet)
-Diumenge-1-12- 11h.)–Especial): Adrià III – Pasqual II. -12 h.)- 1ª-: Jordi (Meliana) – Roberto (Beniparrell).


5.–Partides – Lliga Cadet-ESCALA i CORDA.
· Alcàsser, diumenge 1-12-13 (17 h.). Última Jornada de Lliga.
-Diumenge 1-12-13 1era) Orba – Murla. 2ona) Petrer – Montcada. 3era) Vila-real – Alcàsser.
-FINALS, dissabte 7-12-13 : 1) 3er – 4rt 2) 1er – 2on.


6. -JECV-FRONTÓ – parelles.
· 4rts Final – Alacant – Frontó de Tibi – Dissabte, 30 de novembre i diumenge 1 de desembre.
-Semifinals provincials -Alacant: 6, 7 i 8 desembre.
-Finals provincials – Alacant: 14 i 15 de desembre.
-Finals Autonòmiques: Dissabte 21 de desembre a El Puig.
7 Visites

Deixa un comentari