Partides de pilota per a esta setmana


Amigues i amics esta setmana “El Racó Del Tio Canya” no ha estat amb vosaltres en directe, no obstant, ací teniu les partides tal i com fem cada setmana, per a què feu tria de les partides que més vos agraden, si ho mireu be veureu que hi ha algun trinquet prop i amb bon cartell, gaudiu del nostre esport.
Partides interessants de pilota per a esta setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 22-5-14 (17 h):
1a) Diputació Promeses: Toni,Martí i David – Kevin, Rafa i Nèstor.
2a) Profesionals.
*Dj-15: Francés i Jordi – Ferrer i Guillermo.
2) Sueca, divendres 23-5-14 (16:45 h):
1a) Diputació Promeses: Salva, Paulino i Pablo – J. Sdor., Adolfo i X.Font.
2a) Final Copa-2 1ª R.: Ferrer i Guillermo – Guanyador ( Pablo II – Maravilla ).
3) Alzira, divendres 23-5-14 (22:30 h.)
1a) Final Campionat Aficionats-1ª R.
2a) Final Copa Diputació València 2ª R.: Soro III i Salva – Guanyador ( Pujol II – Fageca ).
4) Vilamarxant, divendres 23-5-14 (16:45 h.):
1a) Juvenils.
2a) Víctor i Herrera – Colau i Monrabal.
5) Vila-real, divendres 23-5-14 (18:30 h): Professionals
*Dv-16: Alvaro i Fèlix – Soro III i Salva.
6) Genovés, divendres 23-5-14 (16:45 h): No sabem si n’hi hauran Partides.
7) Pelaio, dissabte 24-5-14 (17:30 h.): Professionals
*Ds-17: Pujol II i Dani – Genovés II i Hèctor.
8) Pedreguer, dissabte 24-5-14 (16:30 h):
1a) Copa Promeses: Giner, Alvàn i Sacha – Lluís, Pablo i Naharros.
2a) Professionals
*Ds-17: Francés i Natxo – Ferrer i Jesús.
9) Petrer, dissabte 24-5-14 (18:30 h): No sabem si n’hi hauran Partides.
10) Alzira, dilluns 26-5-14 (16:45 h):
1a) Copa Promeses: Lluís, Pablo i Naharros – Salva, paulino i Pablo.
2a) Professionals.
*Di-12: Santi II i Hèctor – Rodrigo i Natxo.
11) Massamagrell, dimarts 27-5-14(17 h.):
1a) Copa Promeses: Kevin, Rafa i Nèstor – J. Sdor., Adolfo i X.Font.
2a) Professionals.
*Dm-20: Diputació València 1ª Semif.-2ª R.: Soro III i Salva – Pujol II i Dani.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 22-5-14 (17 h):
1a) Vercher i Marrahí II – Salelles i Adrià. (Falta al 7?).
2a) Pepe i Sanxis – Marrahí i Xoto. (100 €).
2) La Llosa, dijous 22-5-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Pablo i Jaume II – Caxu i Tonet II.
3) Piles, divendres 23-5-14 (17 h):
1a) Badenes i Lorja – Montaner i Ximo.
2a) Escoto i Coeter II – Monjo, Josep i Sagasta.
4) Genovés, divendres 23-5-14 (17 h): No sabem si n’hi hauran Partides.
1a) Juvenils
2a) Professionals.
5) Bellreguard, dissabte 24-5- 14(17 h.):
1a) Raül i Enrico – Jordi i Xoto. (50 €).
2a) Moltó i Sanxis – Guille i Alberto. (150 €)
6) La Llosa, dissabte 24-5-14(17 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) David i Brisca – Armando, Leandro III, i Paco.
7) Bellreguard, diumenge 25-5-14(17 h):
1a) Domingo i Tonet II – Xaveli II i Sagasta.
2a) Pepe i Josep – Ricard i Dorín (100 €).
8) Xeraco, diumenge 25-5-14 (11 h.):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dg-18: Caxu i Ricardet – Jordi i Borja. (50 €)
9) Vilanova de Castelló dilluns 26-5-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
10) Oliva, dimarts 27-5-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-13: Ferran i Enrico – Murillo i Brisca.
2a) Trofeu “Fruites Bollo” 2ª: Sergio i Xoto – Pepe i Sagasta.
11) La Llosa, dimarts 27-5-14 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals.
*Dm-20: Moltó i Xoto – Iàn i Coeter II.


3.-Partides COPA-2.
· FINAL 1ª R., Sueca, divendres 23-5-14 2ª partida.


4.-Partides DIPUTACIÓ-PROMESES.
-1) Pelaio, dijous 22-5-14: Toni, Martí i Davi – Kevin, Rafa i Nèstor.
-2) Sueca, divendres 23-5-14 (17 h): Salva, Paulino i Pablo – J.Sdor., Adolfo i X.Font.
-3) Pedreguer dissabte 24-5-14 (17 h.): Giner, Alvàn i Sacha – Lluïs, Pablo i Naharros.
-4) Alzira, dilluns 26-5-14 (17 h.): Lluïs, Pablo i Naharros – Salva, Paulino i Pablo.
-5) Massamagrell dimarts 27-5-14 (17 h.): Kevin, Rafa i Nèstor – J.Sdor., Adolfo i X.Font.


5.-Partides RASPALL AFICIONATS.
· Dissabte, 24-5-14 Última Jornada, 10ª:
– Jornada 9
-1ª) -1) Valldigna – Alzira. -2) Cocentaina A – Genovés A. -3) Bicorp A – Xeraco.
-2ª) Ondara A – Bicorp B.


6.-Partides de LLARGUES.
· Dg-25: No n´hi ha partides.


7.-Partides FRONTÓ AFICIONATS Parelles 1ª Categoria.
· Última Jornada, Dissabte 24-5-14:
-1) Benicarló – Vilamarxant. -2) Almussafes A – Museros A. -3) Almussafes B – Quart.


12 Visites

Deixa un comentari