Partides de pilota per a esta setmana

Amigues i amics El Racó del Tio Canya ja ha encetat la temporada al seu nou horari d’enguany. Vos recordem que si vos agrada la pilota teniu una cita cada dimecres de 21h a 22h a la nostra ràdio. De 21h a 21:30h podreu escoltar les històries de la pilota, hui dimecres 9 de novembre, hem parlat del Roget de Pego.

Ací teniu les partides fins la propera setmana de les que hem destacat algunes per a què no se les pergau!

1.-Partides interesants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL

1) Pelaio, dijous, 10-11-11 (16:30 h):
1a) Rodrigo i Colau II – Sergio II i Monrabal II.
2a) Núñez I Hèctor – Adrià I I Sarasol II.
2) Benidorm-dj-10-11-11-(19,15 h) --> Barraca i Juanfran – Ramón, Vidal i Buigues.
3) Sueca, divendres 11-11-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Alvaro i Tato – León i Fèlix.
4) Vila-real, divendres 11-11-11 (18:30 h) --> Santi II i Jesús – Fageca i Natxo.
5) Pelaio, ds.-12-11-11 (17 h) --> Trofeu Superdeporte – Final.:
Fageca, Raúl II i Hèctor – Cervera, tato i Pere (Herrera).
6) Pedreguer, dissabte 12-11-11 (16 h):
1a) Miguel i Sarasol II – Colau i Dani.
2a) Panet i Carlos II – Pablo i Colau II.
7) Dénia, diumenge 13-11-11 (11:30 h) --> Professionals.
8) La Pobla, dilluns 14-11-11 (15,30 h) --> León i Pere – Núñez i Canari.
9) Guadassuar, dilluns 14-11-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
10) Massamagrell, dimarts 15-11-11 (15:30 h) --> Professionals.
11) Guadassuar, dimecres 16-11-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


2.-Partides interessants propera setmana RASPALL PROFESSIONAL.

1) Bellreguard, dijous 10-11-11 (17 h):
1a) Campionat Indivindividual --> Josep – A.Moltó
2a) Premi Savipecho (150 €) --> Waldo i Alberto – Virgi, Coeter II i Leandro III.
2) La Llosa, dijous 10-11-11(16,30 h):
1a) Aficionats
2a) Mario i Jaume II – Armando i Guillem.
3) Cast. Ribera, divendres 11-11-11 (17h.)
1a) Individual Raspall --> Blasco – Mario.
4) Piles, divendres 11-11-11 (17 h):
1a) Dani i Guillem – Sergio I i Gabi.
2a) Carlos i Sanxis – Punxa i Armando.
5) Bellreguard, divendres 11-11-11 (17 h) --> Aficionats
6) Bellreguard, dissabte 12-11-11 (17 h):
1a) Raúl i Gabi – Xaveli II i Sagasta II.
2a) Josep i Alberto – Virgi, Dorín i Xoto .
7) La Llosa, dissabte 12-11-11 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Desafiu (1.000 €) -->Pepe i Sidahmed (trauen Dau-seguit-falta-7) – Caxu i Vilare.
8) Bellreguard, diumenge 13-11-11 (17 h):
1a) Guille i Sanxis – Monjo i Xoto . (50 €)
2a) Premi Savipecho (200 €)--> Waldo i Galàn – A.Moltó, Coeter II I Leandro III.
9) Xeraco, diumenge-13-11-11 (10:30 h):
1a) Promeses.
2a) Professionals.
10) Castelló Ribera, dilluns 14-11-11 (16:30 h): No sabem si n’hi han partides.
11) Oliva, dimarts 15-11-11 (16.30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals 1a.
*Dimarts 01-11: 1a) Individual sub-23 --> Punxa – Mario. 2a) Waldo i Dorín –Josep, Coeter II i Leandro III.
12) La Llosa, dimarts 15-11-11 (17 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals.
* Dimarts 8-11-11: 1a) Sariero i Dorín – Malonda IV i Leandro III 2a) Individual Professional Coeter II – Guille
13) Castelló Rugat, dimecres-15-11-11 (17 h);
1a) Promeses
2a) Professionals.
*Dmecre 9-nov-: 1a) Domingo i Rafa-Caxu i Sidahmed. 2a) Campionat Individual Professional --> Ricard (Juan) – Monjo.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS – 1a categoria.

* Dissabte 12-11-11 (10a jornada)
1) AlziraA.- Xeraco A. 2) Cocentaina A – Alzira B 3) Valldigna – Dénia A.


4.-4ts-Final –RASPALL AFICIONATS- 3a i 4a Cat.

* Dissabtes 11-nov i 18-nov.
3a) 1) Cast.Rugat – Ondara. 2) Xàbia – Bicorb B.
4a A) 1) Bicorb E – Oliva D. 2) Alzira.E – Dénia C. 4) Dénia B – (Alzira.H – Bicorb C).
4a B) 1) Alzira K- Dénia D. 2) Oliva C – Alzira P.


5.-Partides DALT CORDA AFICIONATS – 1a Cat. gr. B.

* Dissabte-12-novembre 1a Jornada):
1) Benissa A – Benissa B 2) Manises A – Foios A. 3) Descansa = Massamagrell A.


6.-Partides interessants FRONTO AFICIONATS Individual categoria especial.

* Dissabte 12-11-11.(10a)
1) Montesa – Pascual II. 2) Enrique – Alejandro. 3) Lemai – Adrià II.

7 Visites

Deixa un comentari