Partides de pilota per a esta setmana

‘El Racó del Tio Canya’ torna una altra temporada al teu costat. Tots els dimecres de 22h a 22:30h el portarem els esdeveniments més destacats del món de la pilota durant la setmana i el donarem les partides més interessants per a que no pergues ‘pilotada’. També, com als anys, temporades anteriors, t’informaren del que van fent els jugador pegolins a les diferents competicions que participen i per suposat, el contarem com va l’escola de pilota pegolina. Un parell de dies vindran els mateixos pilotaris a contar-nos-ho en persona.

Gaudeix de la pilota… és el nostre esport!!

1.- Partides interesants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Sueca, divendres 26-10 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Rodrigo i Pere – Colau i Herrera.
2) Vila-real, divendres 26-10 (23 h) (300 €): Genovés II i Dani – Soro III i Tato.
3) Pelaio, dissabte 27-10 (17,30 h): León i Fèlix – Miguel, Raül II i Tino.
4) Pedreguer, dissabte 27-10 (16:30 h):
1a) Santi II i, Salva – Pablo i Tomàs II.
2a) Juvenils.
5) Benissa-diumenge 28-10 (17 h) Professionals
6) Guadassuar, dilluns 29-10 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Miguel I Herrera – Pedro I Salva.
7) Massamagrell, dimarts 30-10 (16 h): Professionals.
* Dm-23-10: Genovés i Fèlix – Miguel Dani.
8) Guadassuar, dimecres 31-10 (16:30 h):
1a) Panete I Carlos II – Xavi II i Montrabal
2a) (Tr. Superdeporte) Alvaro i Santi – Pujol II i Xavi .

2.- Partides interessants propera setmana RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 26-10 (16,30 h):
1a) Cerver i Jaume II – Dani i Guillem.
2a) Moltó i Xoto – Pepe i Leandro III
2) Alzira, divendres 26-10- (h ?): CESPIVA: Sergio i Borja – Jordi i Josep.
3) Bellreguard, dissabte 27-10 (17 h):
1a) Mario i Sagasta II – Ricard i Roberto . (50 € )
2a) Virgi i Moro – Monjo, Alberto I Miravalles. (150 €)
4) La Llosa, dissabte 27-10 (16,30 h):
1a) Xiquets. 2a) Aficionats.
2a) Marrahí i Vilare – Raúl i Gabriel
5) Bellreguard, diumenge 28-10 (17 h):
1a) Escoto i Borja – Xaveli II i Xoto. (50 €)
2a) Punxa i Canari – Moltó i Sanxis (150 €)
6) La Llosa, diumenge 28-11 (11 h): Final Individual: Waldo – Coeter II.
7) Xeraco, diumenge 28-10 (11 h):
1a) Lliga Raspall: Xeraco C – Alfàs.
2a) Xaveli i Jaime II – Lluïset i Juan II.
8) Dénia, diumenge 28-10 (11 h): Cespiva: Borja i Arnau -Nalda i Gabriel.
9) Oliva, dimarts 30-10 (16.30 h):
1a) Juvenils. * Dm-23-10: 1a)Escoto i Jeffry – Cerver i Rafa. 2a)Punxa I Xoto- Monjo I Miravalles.
2a) Professionals de 1a
10) La Llosa, dimarts 30-10 (17 h): Aficionats
1a) Professionals * Dm-23-10à Armando i Gabriel – Ricard i Guillem.

3.- Partides RASPALL AFICIONATS – Dissabte 27-10 (8a jornada)
· 1a-gr.1) 1)Xeraco B – Alzira A 2) Genovés B – Rafelbunyol A. –Descansa: Valldigna.
· 1a-gr.2) 1)Alzira B – Xeraco A. 2) Bicorp A – genovés A.m –Descansa Benigànim A.
· 3a) Valldigna B – PegoA-Fènix.
· 4aB-gr.1) Descansa PegoB.
· 4aB-gr.2) 1)AlziraG – PegoC-Naut. 2)PegoD- Algemesí.

4.- Partides int. setmanals Frontó Aficcionats Individual 1a cat. (ESPECIAL)
– Dissabte 27-10-Última Jornada Lliga
· Dissabte 27-10: 1) Adrià III – Pascual II 2)Adrià II – Víctor II. 3) Enrique Ruiz – Alejandro.
9 Visites

Deixa un comentari