Partides de pilota per a esta setmana

Esta setmana un poc abans del que és habitual, ací teniu ja les partides per a la setmana. Recordar que el Pego B – Les Valls, juga les FINALS contra Sumacàrser B i que ho farà a Alzira a les 18h, molta sort valents!
Partides destacades per veure:

1.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Borriana, dijous 13-12-12 (18:30 h): Sub-23. Individual – Semifinal >> Víctor II – Pablo II.
2) Vilareal, divendres 14-12-12- (18:30 h) >> Santi II i Santi – Fageca i Herrera.
3) Sueca, divendres 14-12-12 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) 1a Semifinal Trofeu Nadal: Pedro, Pere i Monrabal – Adrià I, Natxo i Herrera.
4) Benissa, divendres 14-12-12 (18:30 h) Trofeu Benissa Final >> Pablo, Hèctor i Monrabal – León i Tato.
5) Pelaio, dissabte 15-12-12 (17:30 h) 2a Semifinal Màsters >> Genovés II i Dani – Soro III i Xavi.
6) Pedreguer, dissabte 15-12-12 (16:30 h):
1a) León i Salva. – Colau i Raúl.
2a) Juvenils.
7) Frontó -El Puig diumenge 16-12-12(11 h?) –Revenja (l’anterioir es retirava Alvaro per lesió)- >> Alvaro i Jesús – Pujol II i Montesa.
8) Dénia, diumenge 16-12-12 (11 h.):
1a) Trofeu Rovellet >> Miguel i Tato – Santi II, Fèlix i Herrera.
2a) Velles glòries >> Genovés I, Solaz i Oñate – Sarasol I, Sarasol II i Fredi.
9) Guadassuar, dilluns 17-12-12 (16:30h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-10: Santi II i Pere – Pedro i Natxo.
10) Borriana, dilluns 17-12-12(16:30 h):
1a) Sub-23 >> Roberto – Monrabal.
2a) Professionals.
*Di-10: Pujol i Raúl – León i Tato.
11) Massamagrell, dimarts 18-12-12 (15:30h): Professionals.
*Dm-11: Genovés II i Fèlix – Soro III i Xavi.
12) Vila-real, dimecres 19-12-12 (18:30 h): Professionals.
13) Guadassuar, dimecres 19-12-12 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dx-12: Colau, Hèctor I Tino – Genovés II i Santi.


2.–RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 14-12-12 (16:30 h):
1a) Miravalles i Guillem – Escoto i Jaume II
2a) Marrahí, Sanxis i Xoto – Mario i Coeter II(?).
2) Bellreguard, dissabte 15-12-12 (17 h):
1a) Mario i Sagasta – Raúl i Roberto
2a) Mancomunitat >> Ricard i Waldo(?) – Moltó i Alberto.
3) La Llosa, dissabte 15-12-12 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats
3a) Dani i Jaume II – Sidahmed i Gabriel.
4) Bellreguard, diumenge 16-12-12 (17 h):
1a) Marrahí i Borja – Escoto i Miravalles.
2a) Virgi i Dorin – Monjo i Canari.
5) Xeraco, diumenge 16-12-12 (10:30 h):
1a) Promeses.
2a) Professionals.
*Dg-25: Xaveli II i Jaume II – Armando i Sidahmed.
14) Xàbia, diumenge 16-12-12 (10:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Waldo(?) i Trini – Sariero i Coeter II.
6) Oliva, dimarts -18-12-12 (17:00 h):
1a) Mancomunitat >> Pau i Borja – Nalda i Nèstor.
2a)
*Dm-14: Mancomunitat >> Josep i Waldo – Monjo i Coeter II.
7) La Llosa, dimarts 18-12-12 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
*Dm-11: Moltó i Sanxis – Sariero, Leandro III i Guillem.


3.–ESCALA i CORDA – Sub-23 – Individual – SemiFinals.
· Borriana, dijous 13-12-12 i Guadassuar, dilluns 17-12-12.
– 1a Semifinal Guadassuar, diluns 17-12-12 (16:30 h) >> Roberto – Monrabal
– 2a Semifinal Borriana, dijous 13-12-12 (18:30 h) >> Víctor II – Pablo II.


4.-RASPALL AFICIONATS.
· FINALS Masculines- Diumenge 16-12-12 – Trinquet d’Alzira (10h- 2a- i 11,30h 1a).
-Masculines:
1a) Categoria (11:30 h) Bicorp A – Benigànim A.
2a) (10 h) Genovés D – Castelló Rugat.
3a) (15:30 h) Orba – Otos A
4a A) (17 h) Xeraco C – Cocentaina A.
4a B) (18 h) Pego B – Les Valls – Sumacàrcer B.

· – FINALS Femenines: Trinquet de Càrcer, dissabte 15-12-12
(10:30 h) – 3a Femenina: Borbotó D- Tavernes A.
(11h) – 2a Femenina: Beniparrell D- Alzira J.
(12 h) – 1a Femenina: Borbotó A – Borbotó B.


5.-RASPALL AFICIONATS – Individual – 1a Categoria (Senior A).
· Dissabte 15-12-12:
1) Trini – J.Perales. 2) J.M.Sanxis – Enriko. 3) T.Moriana – P.Conde.


6.–RASPALL – Individual – Sub-18:
· 4rts Final , La Llosa, dimarts 18-12-12 17h. (3 Partides – Classif. 3 guany.+millor Perd.)
1) (17h) 2) (17:45h) 3) (18:30h)


7.–RASPALL – Individual – Sub-16:
· Orba, divendres 14-12-12:
19 h) Arnau – Pau Salvà.
19:30 h) Nèstor Badenes- A.Ordiñana.
20 h) Marc Giner – Martín.
· Bellreguard, dimarts 18-12-12:
20 h) P.Bertomeu – Roberto Gómez.
20:30 h) Ian Alvarez – J.Montaner.
· Llosa:
20:30 h) R.Chordà – Millor repescat.


8.–DALT CORDA – Cespiva: (Comença LLigueta- Semifinals)
1. Benidorm, divendres 14-12-12 (18:30 h)
2. Vilareal, dimecres 19-12-12 (18,30 h)


9.–JECV FRONTÓ – FINALS – Alacant.
· Frontó de Tormos, dissabte 15-12-12 (10,30 h.)
1-(10:30 h.)-Cadets: Pedreguer – Orba. 2-(11 h.)-Infantils: Tibi A – Murla A.
3-(11:30 h.)-Alevins: Orba A – Sella. 4-(12 h.)-Benjamins: Orba A – Finestrat.
· Finals-Autonòmiques: El Puig, dissabte 22-12-12


44 Visites

Deixa un comentari