Partides de pilota interessants

Si vos agrada l’esport de la pilota a continuació vos oferim les partides més intereesants a les diferents modalitats que podreu veure esta setmana i la vinent.

…i recordeu tots els dimarts de 21 a 22 hores, “El Raco Del Tio Canya” al 107.8 de la FM amb tota la informació del mon de la pilota de la ma de Josep Mª Ferreiró!
1. Partides interessants dalt corda professional.
1) Guadassuar, dimecres 4-11-09:
1a) 16:30 h --> Primi i Pere. Pujol, Natxo i Héctor
2a) Semifinal Ribera --> Trio de Miguel – Trio del Soro III
2) Vila-real, dimecres 4-11-09 (18 h) --> Colau i Xavi – Núñez i Salva
3) Pelaio, dijous 5-11-09 (16.30 h):
1a) Carlos i Colau II – Fran i Héctor
2a) Pedro, Dani i Nelxor – Víctor, Solaz i Raül
4) Sueca, divendres 6-11-09 (16:30 h):
1a) Primi i Tomás II – Santi II i Natxo
2a) Revenja “Germans Viel” --> Genovés II, Sarasol II i Héctor – León, Grau i Herrera
5) Llíria, divendres 6-11-09 (18:30 h) --> Fageca i Santi – Pujol II i Pere
6) Pedreguer, dissabte 7-11-09 (18:30 h) --> Pedro i Jesús – Víctor i Solaz
7) Pelaio, dissabte 7-11-09 (17:30 h) --> Colau, Salva i Oñate – Núñez, Javi i Pedrito
8) Guadassuar, diumenge 8-11-09: (IV Aniversari Val-Net)
1a) 11.30 h --> 1era partida --> Álvaro, Dani i Jesús – Genovés II, Grau i Sarasol II
2a) 14 h --> Dinar (paella gegant Galbis)
3a) 17:30 h --> 2ona partida --> Miguel, Tato i Tino – Soro III, Félix i Herrera
9) Benissa, diumenge 8-11-09 --> Tancat per Aniversari Val-Net
10) La Pobla, dilluns 9-11-09 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1era
11) Benidorm, dimarts 10-11-09 (17.30 h) --> Carlos i Canari – Santi II i Raül II

2. Partides interessants raspall professional.
1) Bellreguard, dijous 5-11-09 (16:30 h):
1a) Sergio i Josele – Enrique i Alex
2a) Gorxa i Canana II – Malonda IV i Agustí
2) Bellreguard, divendres 6-11-09:
1a) Fernando i Eduard – Alexander i Gabi
2a) Ferran i Sidhamed – Mario i Guillem
3) Bellreguard, dissabte 7-11-09:
1a) Individual --> Ricard – Sariero
2a) Waldo i Xoto – Loripet i Agustí
4) Bellreguard, diumenge 8-11-09:
1a) Guille i Canari – Virgi i Burguera
2a) Gorxa i Canana II – J. Carlos, Galan i Xavi
5) Xeraco, diumenge 8-11-09 (11 h):
1a) Juvenils
2a) Individual --> Juan- Dorin
6) Castelló Ribera, dilluns 9-11-09:
1a) Juvenils
2a) Individual --> Josep – Punxa
7) Oliva, dimarts 3-11-09:
1a) Juvenils
2a) Individual --> Armando – David

3. Partides interessants RASPALL AFICIONATS. (Dissabte 7-11-09)
· 1era categoria A --> 1) Oliva-A – Alzira-A 2) Valldigna – Dénia-A
· 1era categoría B --> 1) Castelló Ribera-A – Bicorb-A 2) Rafelbunyol-A – Castelló Ribera-B
· 4rta A grup 2 --> 1) Daimús-A – Dénia-C. 2) Dénia-B – Pego-A. 3) Gata-B – Daimús-B
· 4rta B grup 5 --> 1) Dénia-D – Pego-B. 2) Pego-C – Oliva-D.
12 Visites

Deixa un comentari