Partides de pilota interessants propera setmana

Hola amigues i amics després d’un mes sense programa el proper dimarts 3 de març i si li circumstàncies ho permeten, tornarem a estar en directe amb tots vosaltres. Recordeu de 21h a 21:30h dalt o baix, farem un breu repàs a l’actualitat del món de la pilota en directe i de la mà de tot un expert En Josep M. Ferreiró. No ho dubteu, sintonitzeu el 107.8 FM o be ací, a través de la web.
Com cada setmana ací teniu les partides tal i com hem intentant oferir-vos estes setmanes passades per a que no en perdau cap.

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Sueca, divendres 27-2-15 (16:45 h):
1a) Lliga Promeses: Martí II, Martí I i Sergi – Kevin, Pablo S. i Adrià.
2a) Lliga-2: Ferrer i Herrera – Francés i Conillet.
2) Vila-real, divendres 27-2-15 (18:30 h): Pablo II i Víctor II – Colau i Salva.
3) Benidorm, divendres 27-2-15 (18:30 h): Fageca i Natxo – Pablo, Fèlix i Carlos.
4) Vilamarxant, divendres 27-2-15 (17:30 h): Miguel i Monrabal – Pedro, Pere i Colau II..
5) Pelaio, dissabte 28-2-15 (17:30 h): Víctor i Fèlix – León i Raúl.
6) Pedreguer, dissabte 28-2-15 (16:45 h):
1a) 1a Semifinal Circuit: PereRoc II, Dani i Monrabal – Santi II, Xavi i Hèctor II.
2a) Juvenils.
*Ds-14: Lluís i Conillet – Ferrer i Alvàn.
7) Petrer, dissabte 28-2-15 (18:30 h): Soro III i Hèctor – Miguel i Carlos.
8) Bellreguard, diumenge 1-3-15 (16:45 h):
1a) Semifinal Circuit: Genovés II i Jesús – Pujol II i Santi.
9) Alzira, diumenge 1-3-15(16:45 h):
1a) Nalda i Pau- Ferran i Lorja.
2a) Lliga Promeses: Lluís, Alvaro G. i Josep – Salva, Xavi i Pablo P.
10) Pobla, dilluns 2-3-15 (16 h): Promoció.
*Di-2: Torneig-Individual: Pablo II – Marc.
11) Borriana, dilluns 2-3-15 (16:45 h.):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
12) Guadassuar, dilluns 2-3-15 (17:30 h):
1a) Juvenils.
*Di-23: Lliga-Promeses: Martí II, Martí I i Sergi – Salva, Xavi i Pablo P.
2a) Lliga-2- Xavi II,Víctor II i F.- Carlos II, Guillermo i Josep.
13) Massamagrell, dimarts 3-3-15 (16:30 h): 2a Semifinal Circuit: PereRoc, Dani i Monrabal – Santi II, Xavi i Hèctor II.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 27-2-15 (16:45 h):
1a) P.Salvà i Lorja – Verger i H. Ibiza.
2a) Monjo i Brisca – Jordi i Sanxis.
2) Genovés, divendres 27-2-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dv-27: Pablo i Molina – Feo i Lorja.
2a) Mario i Roberto – Domingo i Tonet II.
3) Bellreguard, dissabte 28-2-15 (16:45 h):
1a) Escoto i Nèstor – Jeffry i Gabi.
2a) Moltó i Coeter II – Marrahí, Moro i Tonet II.
4) La Llosa, dissabte 28-2-15 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Pepe i Sagasta – Ian i Sidahmed.
5) Bellreguard, diumenge 1-3-15 (16:30 h):
1a) 2a Semifinal Circuit E. I C.: Genovés II i Jesús – Pujol II i Santi.
2a) Sergio i Canari – Punxa i Sanxis.
6) Xeraco, diumenge 1-3-15(10:30 h):
1a) N.Badenes i H.Ibiza – Verger i Molina.
2a) Ricard i Canari – Monjo i Josep.
7) Alzira, diumenge 1-3-15 (16:45 h):
1a) Nalda i Pau- Ferran i Lorja.
2a) E. i C.: Lliga Promeses.
8) Dénia, diumenge 1-3-15 (11:30 h.): P.Salvà i Arnau – Salelles i Alvàn.
9) Xàbia, diumenge 1-3-15 (10:30 h):
1a) Desafiu (500 €) Ginestar – Vicent i Tolet
2a) Copa-2: Ferrer i Herrera- Giner, Sala i Jordi.
10) Vilanova, diumenge 1-3-15 (16:30 h): Promoció.


3.-Partides LLARGUES.
· Diumenge, 1 de març.
1a) -1) Alfàs – Murla B -2) Benimagrell – Sella -3) Parc – Benidorm –Descansa Murla A
2a) -1) La Vila – Xaló. -2) Sella – Finestrat. -3) Tormos – Murla. -4) Campello – Mutxamel.
3a) -1) Crevillent A – Agost -2) Fondó Neus – Crevillent B –Descansa Tibi i Parcent

139 Visites

Deixa un comentari