Partides de pilota interessants per veure

Si t’agrada la pilota en qualsevol de les seues modalitats ací podràs veure quines partides i on es juguen per a que tu aficcionat no t’en perdes cap.


… i no t’oblides que els dimarts de 21 a 22 hores tindràs un resum de tot allò més destacat de les partides jugades de ma de Josep Mª Ferreiró al 107.8 de la FM o també des de la pròpia web.

1.Partides interessants dalt corda professional.
1) Guadassuar, dimecres 11-11-09:
1a) Carlos i Santi – Santi II i Héctor
2a) Miguel, Félix i Tino – Núñez, Dani i Pedrito
2) Vila-real, dimecres 11-11-09 (18 h) --> Soro III i Xavi – León i Grau
3) Borriana, dijous 12-11-09 (18:30 h) --> Adrià II, Solaz i Héctor – Raül, Melxor i Oñate
4) Pelaio, dijous 12-11-09 (16.30 h):
1a) Pujol II i Pere – Primi i Natxo
2a) Víctor, Salva i Oñate – Pedro, Sarasol II i Colau II
5) Sueca, divendres 13-11-09 (16:30 h) --> Tancat per presentació Bancaixa (Genovés)
6) Llíria, divendres 13-11-09 --> Tancat?
7) Borriana, dissabte 14-11-09 -->
8) Pedreguer, dissabte 14-11-09 (17:30 h) --> Soro III i Pere – Cervera, Salva i Tomás II
9) Pelaio, dissabte 14-11-09 (17:30 h) --> Bancaixa --> Miguel, Grau i Pedrito – Núñez, Félix i Santi
10) Llíria, diumenge 15-11-09 (12 h) --> Fageca, Natxo i Héctor II – Pujol II, Herrera i Pedrito
11) Benissa, diumenge 15-11-09:
1a) Juvenils
2a) Bancaixa --> León, Dani i Colau II – Víctor, Sarasol II i Raül II
12) La Pobla, dilluns 16-11-09 (15:45 h): Bancaixa --> Pedro, Xavi i Oñate – Álvaro, Canari i Héctor
13) Benidorm, dimarts 17-11-09 (17.30 h) --> Prof. 1era. (El dm. 10 --> Fageca i Tato – Pujol II i Jesús)
14) Massamagrell, dimarts 17-11-09:
1a) Juvenils
2a) Bancaixa --> Genovés II, Salva i Natxo – Soro III, Solaz i Héctor


2.Partides interessants raspall professional.
1) Bellreguard, dijous 12-11-09 (16:30 h):
1a) Desafiu 1000 € --> Ferran i Jose – Álex i Guillem
2a) Juan i Canana II – Punxa i Agustí (100 €)
2) Bellreguard, divendres 13-11-09:
1a) Álex i Terri – Fernando i Eduard
2a) Ricard i Sidhamed – Guille i Gabi
3) Bellreguard, dissabte 14-11-09:
1a) J. Carlos i Canari – Virgi i Canana II (50 €)
2a) Waldo i Dorín – Loripet, Coeter II i Xavi (150 €)
4) Bellreguard, diumenge 15-11-09:
1a) Josep i Xoto – David i Burguera (50 €)
2a) Gorxa i Galan – Sariero i Agustí
5) Xeraco, diumenge 15-11-09 (10:30 h):
1a) Juvenils
2a) Individual --> Josep – Armando
6) Castelló Ribera, dilluns 16-11-09:
1a) Juvenils
2a) Individual --> Sariero – Juan
7) Oliva, dimarts 17-11-09:
1a) Juvenils
2a) Individual --> Coeter II – Guanyador (Sariero- Juan)
· Partida del 10-11-09:
1a) Juvenils
2a) Individual --> Waldo – Guanyador (Josep-Armando)


3.Partides interessants RASPALL AFICIONATS. Última partida.
(Dissabte 14-11-09)
· 1era categoria B --> 1) Castelló Ribera-B – Alzira-B 2) Bicorb – Rafelbunyol-A
· 1era categoria A --> 1) Alzira-A – Valldigna 2) Dénia-A – Alzira-C
· 4rta A grup 2 --> 1) Pego-A – Daimús-A 2) Daimús-B – Dénia-B 3) Dénia-C – Gata-B
· 4rta B grup 5 --> 1) Pego-B – Oliva-C 2) Oliva-D – Dénia-D (Descansa Pego-C)


4.Partides interessants FRONTÓ AFICIONATS 1era categoria.
(ds – dg 14 i 15-11-09)
1) Quart --> Lemai – Pasqual II Museros --> Adrià II – Montesa

62 Visites

Deixa un comentari