Partides de pilota interessants per a la setmana

Amigues i amics, ací teniu de nou les partides més interessants de pilota a les diferents modalitats per a esta setmana. Com cada setmana al programa en directe, dimecres a les 14h, podreu escoltar un resum de les diverses competicions i també aquelles notícies més destacades del món de la pilota.
Ací queden les partides per a que feu tria a veure si alguna s’acobla a la vostra agenda.
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Sueca, divendres 30-10-15 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Santi II i Carlos – Pdro i Salva.
2) Vila-real, divendres 30-10-15 (18:30 h):
1a) Pablo i Hèctor – Marc i Natxo.
2a) Raspall: Badenes i Miravalles – Verger i Canari.??
3) Vilamarxant, divendres 30-10-15 (17:30 h): Carlos II i Monrabal – Martí II, Carlos i Martí I.
4) Petrer, divendres 30-10-15 (18:30 h): Francés i Conillet – Boni i Hèctor II.
5) Llíria, dissabte 31-10-15 (17:30 h): Pablo i Xavi – Santi II i Jesús.
6) Pedreguer, dissabte 31-10-15 (17 h):
1a) Juvenils
*Ds-24: Ferrer, Sala i Manel – Giner, Sacha i Sergio.
2a) Professionals.
*Ds-24: Pere Roc II i Salva – Pablo i Fèlix.
7) Pelaio, diumenge 1-11-15 (11:30 h) Reobertura – Final Individual: Soro III – Pujol II.
8) Borriana, dilluns 2-11-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
9) Guadassuar, dilluns 2-11-15 (17 h):
1a) Juvenils
*Di-26: Giner i Sala – Xavi II i Sidahmed.
2a) Professionals.
*Di-26: Marc i Guillermo – Carlos i Hèctor II.
10) Massamagrell, dimarts 3-11-15 (16 h): Professionals.
*Dm-27: Soro III i Salva – Santi II, Fèlix i Monrabal.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 29-10-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Verger i Sidahmed – Pablo i Galàn.
2) La Llosa, dijous 29-10-15 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Feo i Lorja – Kilian i Raül.
3) Piles, divendres 30-10-15 (17 h):
1a) Escoto i Brisca – Domingo i Canari
2a) Individual: Moltó – Coeter II .
4) Genovés, divendres 30-10-15 (17 h):
1a) Momblanc i Leandro – David i Raül II.
2a) Sergio i Dorín – Monjo i Sanxis.
5) Bellreguard, dissabte 31-10-15 (16:30 h):
1a) Pablo i Pau – Badenes i Gabi.
2a) Individual: Pepe – G. ( Waldo – Punxa ).
6) La Llosa, dissabte 31-10-15 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Mario i Moro – Ian i Sidahmed.
7) Bellreguard, diumenge 1-11-15 (17 h):
1a) Kilian i Nestor – Ximo i Lorja
*Dg-25: Badenes i Ricardet – Feo i Jaume II.
2a) Professionals.
*Dg-25-: Ian i Sidahmed – Jordi i Roberto. (100 €).
8) Xàvia, diumenge 1-11-15:
1a) Pau Salva i Alban – David i Joan
2a) Mata i Murillo – Salelles i Molina
9) Xeraco, diumenge 1-11-15 (10:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals. (¿?)
10) Xeraco, dilluns 2-11-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Individual: Coeter II – Guanyador (Domingo – Ian).


3.-Partides RASPALL AFICIONATS 1a categoria.
· Dissabte 31-10-15, 6a i Última jornada.
– 1a Cat.) 1) Rafelbunyol – Xeraco. 2) BicorpA – Fenollet A.


4.-Partides FRONTÓ AFICIONAS INDIVIDUAL 1a categoria (ESPECIAL).
· Dissabte 31-10-15, 10a i Última Jornada Lliga.
– Grup A): 1) Enrique – AdriàIII. 2) Alejandro – Cervera –Descansa: Ximo.
– Grup B): 1) Dani (Alginet) – Pasqual II. 2) Fran (Quartell) – Xavi (Moro). – Descansa: Adrià II.


5.-Partides Campionat PERXA Finals.
· Diumenge 8-11-15.
– 1a Cat.): Sella A – Benimagrell.
– 2a Cat.): Benasau – S. ViventA.
– 3a Cat.): Tibi – Crevillent.


8 Visites

Deixa un comentari