Partides de pilota interessants per a la setmana

Amigues i amics amants de la pilota, una setmana més després del programa en directe que hem tingut a les 14 h a la 107.8 FM, ara a continuació vos pengem les partides que hem comentat per a què trieu aquelles que més vos agraden, tot i amb la tranquil·litat que dóna tindre-les per escrit doncs en el programa en directe sempre anem molt ràpids.
Partides interessants per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dimecres 25-11-15 (16:30 h):
1a) Punxa i Sanxis – Moltó i Gabi.
2a) Soro i Salva– Santi II, Dani i Carlos.
2) Pelaio, dijous 26-11-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dj-19: Lluís i Sala – Giner i Xav F.
2a) Pedro i Pere – Pablo i Xavi.
3) Sueca, divendres 27-11-15 (17 h):
1a) Juvenils.
*Dv-20: Pedro i Muedra – Adrià i Fede.
2a) Pablo i Carlos – Marc i Herrera.
4) Vila-real, divendres 27-11-15 (18:30 h): Francés i Salva – Pablo II i Natxo.
5) Vilamarxant, divendres 27-11-15 (17:30 h): Boni, Raül i Monrabal – Pere Roc, Hèctor i Tomàs II.
6) Petrer, dissabte 28-11-15 (16:30 h): Professionals.
*Ds-31: Francés i Conillet – Boni i Hèctor II.
7) Pedreguer, dissabte 28-11-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Ds-14: Giner, Jordi i Segi – Xavi II, Guillermo i Manel.
2a) Trofeu Les Corts –1a Semifinal: Miguel, Xavi i Monrabal – Pere Roc, Fèlix i Tomàs II.
8) Pelaio, dissabte 28-11-15 (17:30 h) Trofeu “Dispe-Atalaya” (300 €): Soro, Pere i Hèctor II – Pujol, Raül i Carlos.
9) Murla, diumenge 29-11-15 (11:30 h) Final Tr. Cema-Joves: Francés, Sala i Manel – G.(Carlos i Hèctor II – Marc i Pepet)
10) Ondara, diumenge 29-11-15 (15:30 h) 3er – 4rt Tr. Cema-Joves: Giner,Conillet i Sergi – Carlos i Hèctor II.(200 €)
11) Borriana, dilluns 30-11-15 (16:30 h)
1a) Juvenils.
2a)Tr. Corts 2a Semifinal: Soro, Salva i Carlos – Pujol, Natxo i Herrera
12) Guadasuar, dilluns 30-11-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Di-23: Ferrer i Jordi – Lluís i Herrera.
13) Pobla Vallbona, dilluns 30-11-15 (16 h): Professionals??
*Di-23: Boni i Colau II – Francés i Monrabal.
14) Massamagrell, dimarts 1-12-15 (16 h): Professionals.
*Dm-24: Pujol i Hèctor – Miguel i Fèlix.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 26-11-15 (16:30 h):
1a) Momblanc i Marrahí II – Pau Salvà i PepeValls.
2a) Badenes i Galàn – Verger i Sidahmed.
2) La Llosa, dijous 26-11-15 (17 h) Sub-18 Individual:
1a) J.Montaner (Genovés) – David Martí (Xeraco).
2a) Raül Sanxis (Genovés) – Paco Lorja (Alzira)..
3) Piles, divendres 27-11-15 (17 h):
1a) David i Lorja – Ferran i Raül II.
2a) Mario i Alberto – Josep i Canari.
4) Genovés, divendres 27-11-15 (17 h):
1a) Juvenils.
*Dx-13: Ximo i Borja – Montaner i Ricardet II.
2a) Marrahí i Miravalles – Monjo i Brisca.
5) Bellreguard, dissabte 28-11-15 (16:30 h):
1a) Badenes i Seve – Verger i Pau.
2a) Ian i Sanxis – Sergio i Dorín.
6) La Llosa, dissabte 28-11-15 (16: 45 h) Trofeu mixt La Costera:
1a) Víctor, Dani i Conillet – Santi II, Jesús i Natxo.
2a) Moltó i Sidahmed – Punxa, Moro i Gabi.
7) Bellreguard, diumenge 29-11-15 (17 h):
1a) Ferran i Nèstor – Jeffry Raül II.
2a) Pablo i Canari – Domingo i Brisca.
8) Xàbia, diumenge 29-11-15 (10:30 h):
1a) David i José – Pau i Diego. .
2a) Sariero i Vilare – Ferrer i Soqueta.
9) Xeraco, dilluns 30-11-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Di-23: Mario i Canari – Ricard i Miravalles.
10) Oliva, dimarts 1-12-15 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dm-24: Sergio i Dorín –Ian i Brisca.
11) La Llosa, dimarts 1-12-15 Tr. Mixt Costera 2a Semifinal (16 :30 h):
1a) Pere Roc II, Hèctor i Monrabal – Francés, Raül i Carlos.
2a) Sergio, Alberto i Tonet II – Ian, Sanxis i Miravalles.


3.-Partides FRONTÓ AFICIONATS INDIVIDUAL. Cat. ESPECIAL – Finals.
· Xest, setmana del 23 al 29 de novembre.
– Final, Cat. Especial, Xest, diumenge 29-11-15 11h: Alex – Pasqual II .


4.-Partides RASPALL AFICIONATS – Finals.
· Xeraco, Dissabte 5-12-15 i Diumenge 6-12-15:
· Dissabte 5-12-15:
1) (10:30 h): 3a Femení 2) (11:30 h): 2a Femení 3) (15:30 h): Juvenils 4) (16:30 h): 2a Masculí 5) (18 h): 3a Masculí
· Diumenge 6-12-15:
1) (10:30 h): 1a Femení 2) (11:30 h): 1a Masculí 3) (16 h): 4a-A Masculí 4) (17 h): 4a-B Masculí


5.–Partides RASPALL INDIVIDUAL SUB-16 – Finals.
· Sense data, 2 partides. Els quatre semifinalistes: Ramón, Lluís Pla, Xavier i Rafa Pla.


6.–Partides RASPALL INDIVIDUAL SUB-18 – Últimes Partides.
· 8tens de final:
1) Llosa, dijous 26-11-15 ( 17 h) 2) Raül II – P.Lorja. 3) Montaner – David.
· 4rts de final: sense data


7.-Partides ESCALA i CORDA SUB-16 – Alacant.
· Semifinals provincials, Petrer, divendres 27-11-15 19:30 h:
1) Alejandro – Carlos. 2) Lluís – Yago.
· Semifinals Autonòmiques, Alcàsser, dimecres 2-12-15 (19:30 h):
1) Vicent (Marq.) – Guanyador ( Lluís – Yago).
2) Jesús(Alfara) – Guanyador ( Alejandro – Carlos).
· Finals autonòmiques, Alcàsser, dimecres 9-12-15 (19:30 h): 2 Partides.
6 Visites

Deixa un comentari