Partides de pilota interessants per a la setmana

Amigues i amics amants de la pilota, ací teniu les partides que hem pogut replegar per a esta setmana. Com sempre tenim de tot, i tal com hem dit en el programa en directe, sobre tot al nostre voltant ja que Xàbia, Pedreguer, Dénia, Ondara i El Verger segueixen posant moltes partides i de bon nivell. Gaudiu del nostre esport.
Partides interessants per a esta i la propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Guadassuar, dimecres 2-12-15 (16:30 h):
1a) Pablo i Dorín – Verger i Sidahmed.
2a) Miguel i Pere – Marc, Fèlix i Tomàs II.
2) Pelaio, dijous 3-12-15 (16:30 h):
1a) Kevin Nèstor – Sergi i Rafa.
2a) Pablo i Pere – Pablo II, Hèctor II i Herrera – Ferrer, Salva Conillet.
3) Genovés, divendres 4-12-15 ( 16:30 h) Finals Tr. Mixt Costera:
1a) Escala i Corda: Víctor, Dani i Conillet – Francesc, Raül i Carlos.
2a) Moltó i Sidahmed –Sergio, Tonet i un punter
4) Sueca, divendres 4-12-15 (17 h):
1a) Martí II i Martí I – Lluís i Àlvaro.
2a) Pedro i Hèctor – Francés i Herrera.
*Dv-27: Pablo i Carlos – Marc i Herrera.
5) Vila-real, divendres 4-12-15 (18:30 h) Tr. Dispe-Atalaya: Soro, Pere i Monrabal – Miguel, Fèlix i Dani.
6) Vilamarxant, divendres 4-12-15 (17:30 h): Pujol II i Natxo – Pere Roc, Fèlix i Hèctor II.
7) El Puig, Frontó Tr. Mestres, divendres 4-12-15 (20 h):
1a) Alex – X.Moro.
2a) Adrià III – Adrià II.
8) Pedreguer, dissabte 5-12-15 (16:30 h):
1a) Ferrer i Sala – Giner i Saxa.
2a) Pere Roc i Pere – Pablo, Fèlix i Tomàs II.
*Ds-28: Miguel, Xavi i Monrabal – Pere Roc, Fèlix i Tomàs II.
9) Pelaio, dissabte 5-12-15 (17:30 h) Final Tr. Corts:
1a) Carlos II i Xavi F. –J.Salvador i Guillermo.
2a) Final Trofeu Corts-: Miguel, Xavi i Héctor II – Soro III, Salva i Carlos.
10) Borriana, dilluns 7-12-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Di-30: Soro, Salva i Carlos – Pujol, Natxo i Herrera.
11) Guadassuar, dilluns 7-12-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Di-30: Carlos II i Josep – Lluís i Pepet.
12) Massamagrell, dimarts 8-12-15 (16 h): Professionals.
*Dm-1: Víctor i Xavi – Santi II i Jesús..


2.-Partides interessants propera setmana Raspall Professional.
1) Bellreguard, dijous 3-12-15 (16:30 h):
1a) Sub-18-4ts.-: Seve – Feo.
2a) Professionals
*Dj-26: Badenes i Galàn – Verger i Sidahmed.
2) La Llosa, dijous 3-12-15 (17 h) Finals-Sub-16-Individual:
1a) (3er – 4rt) Lluís Pla (Alcàntera) – Ramón Doménech (Sumacàrcer).
2a) Final – Rafa Pla (Alzira) – Xavi Gutiérrez (Alcàntera).
3) Piles, divendres 4-12-15 (17 h):
1a) Juvenils
*Dv-27: David i Lorja – Ferran i Raül II.
2a) Punxa i Josep – Ian i Sanxis
*Dv-27: Mario i Alberto – Josep i Canari.
4) Genovés, divendres 4-12-15 (16:30 h) Finals Tr. Mixt-Costera:
1a) Escala i Corda: Víctor, Dani i Conillet – Francés, Raül i Carlos.
2a) Raspall: Moltó i Sidahmed – Sergio, Tonet i punter
5) El Verger, dissabte 5-12-15 (15:30 h?): 2 Partides Raspall (estan fent-se les últimes setmanes).
6) Bellreguard, dissabte 5-12-15 (16:30 h):
1a) Ximo Boronat i Seve – David i Lorja.
*Ds-28: Badenes i Seve – Verger i Pau.
2a) Pablo Moro – Badenes i Brisca.
*Ds-28: Ian i Sanxis – Sergio i Dorín.
7) La Llosa, dissabte 5-12-15 (16: 45 h)
1a) Aficionats.
2a) Xiquets
3a) Mario i Tonet II – Escoto i Gabi.
*Ds-28: Moltó i Sidahmed – Punxa, Moro i Gabi.
8) Genovés, diumenge 6-12-15 (11:30 h) Sub-18, 4rts: Raül II – X.Verger.
9) Bellreguard, diumenge 6-12-15 (17 h):
1a) Momblanc i Nèstor – Feo y Lorja.
*Dg-29: Ferran i Nèstor – Jeffry Raül II.
2a) Sergio i Galán – Ian i Sidahmed.
*Dg-29: Pablo i Canari – Domingo i Brisca.
10) Xàbia, diumenge 6-12-15 (10:30 h):
1a) Pau i Diego – Jaijo i Toni.
2a) E i C: Vinyeret, Joan i feridor – Surdet, Paxanca i Vicent.
11) Xeraco-di–7-12-(17 h):
1a) Juvenils
*Di-30: Pau i Pinet – Cerver i Adrià.
2a) Professionals
*Di-30: Monjo i Pau – Ricard i Gabi.
12) Oliva, dimarts 8-12-15 (16:30 h ) Tr. Savipecho Finals (4.000 €):
1a) Francés, Fèlix i Hèctor – Pere R., Xavi i Carlos.
2a) Moltó, Canari i Raül II – Punxa, Brisca i Pau.
13) La Llosa, dimarts 8-12-15 (16 :30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dm-1: Sergio, Alberto i Tonet II – Ian, Sanxis i Miravalles.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS –Finals.
· Xeraco, dissabte 5 i diumenge 6 de desembre:
Dissabte 5-12-15:
1) (10:30 h): 3era Femenina 2) (11:30 h): 2ona Femenina 3) (15:30 h): Juvenils 4) (16:30 h): 2ona Masculina 5) (18 h): 3era Masculina
Diumenge 6-12-15:
1) (10:30 h): 1era Femenina 2) (11:30 h): 1era Masculina 3) (16 h): 4rta A Masculina 4) (17 h): 4rta B Masculina


4.–Partides RASPALL INDIVIDUAL – SUB-16 – Finals.
· Llosa, dijous 3 de desembre (16:30 h):
1) (3er-4rt) Lluís Pla – Ramón.
2) Final: Rafa. Pla – Xavi Gutiérrez.


5.–Partides RASPALL INDIVIDUAL SUB-18 – 4rts Final.
1) Bellreguard, dijous 3-12-15: Seve – Feo
2) Genovés, diumenge 6-12-15: Raül II – X. Verger.
– Semifinals
1) Piles, divendres 11-12-15: G. (Ximo B. – Salvà) – G. (Badenes – David).
2) Xeraco, dilluns 14-12-15) G. (Raül – X. Verger) – G. (Seve – Feo).
– Finals:
1) (3er-4rt) Llosa, disbate 19-12-15 (16:30 h): Perdedors Semifinals.
2) Final) Llosa, dissabte 19-12-15 (18 h): Guanyadors Semifinals.


6.–Partides ESCALA i CORDA SUB-16 -Finals autonòmiques.
· Alcàsser, dimecres 9-12-15 (19:30 h): 2 Partides.
-Semifinal 1) Vicent (Marquesat) – Guanyador (Lluís – Yago).
-Semifinal 2) Jesús (Alfara) – Guanyador (Alejandro – Carlos).

68 Visites

Deixa un comentari