Partides de pilota interessants per a la setmana

Amigues i amics una setmana més ací teniu les partides, com és de costum, per a què feu bona tria amb tota tranquil·litat i així anar a veure aquelles que més vos agraden o que teniu més a prop. Un consell? Acudiu a les primeres partides doncs tant si son els jóvens, com aficionats o promeses no quedareu defraudats ja que cada dia ens demostren molts d’ells un estat de forma i qualitat de joc quasi tant bo com les figures de primera. Gaudiu del nostre esport, gaudiu de la pilota.

Partides interessants de pilota per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 11-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Dj-4: Kevin i Pablo – Sergi i Nèstor.
2a) Colau i Tomàs II – Pedro i Hèctor
2) Sueca, divendres 12-2-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Lliga Professional: Soro III i Salva – Santi II, Xavi i Monrabal.
3) Vila-real, divendres 12-2-16 (18:30 h): Francés i Dani – Pablo i Fèlix.
4) Vilamarxant, divendres 12-2-16 (17:30 h): Professionals.
*Dv-5: Soro III i Monrabal – Francés, Fèlix i Martí I.
5) Petrer, dissabte 13-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Angel i Bueno – Xavi II i Pepet.
6) Pedreguer, dissabte 13-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Desafiu (1.500 €): Ferrer i Tomàs II – Giner i Carlos.
7) L’Eliana, dissabte 13-2-16 (11:30 h) – Entrada lliure: Alvaro i Fèlix – Soro i Salva.
8) Pelaio, dissabte 13-2-16 (16:15 h):
1a) Juvenils
*Ds-30: Kevin i Martí I – J.Salvador i Àlvaro.
2a) Miguel i Pere – Pere Roc, Hèctor II i Herrera.
9) Dénia, diumenge 14-2-16 (11:30 h) Lliga Professional: Pujol, Hèctor i Conillet – Francés, Fèlix i Carlos.
10) Borriana, dilluns 15-2-16 (17:30 h): Professionals.
11) Guadassuar, dilluns 15-2-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
12) Massamagrell, dimarts 16-2-16 (16 h): Professionals.
*Dm-12: Soro i Hèctor – Pere Roc i Xavi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 11-2-16 (16:30 h):
1a) Salvà i Ricardet – Momblanch i Valls.
2a) Verger i Galàn – Ricard i Pau.
2) La Llosa, dijous 11-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Dani i Guillem – David i Raul II
*Dj-4: Feo i Lorja – Montaner i Seve.
3) Piles, divendres 12-2-16 (16:30 h.):
1a) David i Lorja – Ximo i Borja.
2a) Moltó i Coeter II – Sergio, Sanxis i Nèstor.
4) Genovés, divendres 12-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Dv-5: David i Raül II – Momblanch i Borja.
2a) Mario i Dorín – Caxu i Alberto.
5) El Verger, Carrer de Pilota, dissabte 13-2-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall
*Ds-23: Pau G.i Trini – Cerv.i Murillo.
6) Bellreguard, dissabte 13-2-16 (16:30 h):
1a) Badenes i Nèstor – Verger i Pau.
2a) Punxa i Roberto – Monjo, Moro i Raúl II.
7) La Llosa, dissabte 13-2-16 (16 h):
1a) Xiquets
2a) Juvenils.
3a) Domingo Gabi – Pablo i Tonet II.
8) Xàbia, dissabte 13-2-16 (10:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Escala i Corda.
9) El Verger, diumenge 14-2-16 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
*Dg-24: Dani i Guillem – Escoto i Galàn
10) Bellreguard, diumenge-14-2-16 (16:30 h):
1a) Feo i Lorja – Montaner i Seve.
2a) Ian i Miravalles – Jeffry i Canari.
11) Vilanova, dilluns 15-2-16 (16:30 h): Juvenils.
12) Xeraco, dilluns 15-2-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Di-1: Badenes i Josep – Verger i Gabi.
13) Oliva, dimarts 16-2-16 (16:30 h ):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Dm-2: Sergio i Brisca – Moltó i Canari.
14) La Llosa, dimarts 16-2-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dm-26: Escoto i Sidahmed – Jeffry i Gabi.


3.–Partides Copa Generalitat GALOTXA – FINALS.
· Diumenge 14-2-16, Faura (11 h):
1) Juvenils: Benidorm – Murla.
2) Majors: Marquesat – Quart Valls.


4.–Partides XI Lliga Juvenils Tecnificació ESCALA i CORDA.
· Alcàsser, divendres 12-2-16 (17 h)
1) València – Petrer.
2) Montcada – Alcàsser.
3) Vila-Real – Murla.


5.–Partides VI Campionat Individual RASPALL 1a. Categoria.
· Semifinals Tornada dissabte 13-2-16:
1) J.Perales – Valera.
2) J-M-Sanxis – Molina.

6.–Partides Lliga LLARGUES 1a.Categoria.
· Diumenge 14-2-16:
– Grup Alacant: -1) Benimagrell – La Vila. -2) Parcent – Murla. -3) Mutxamel – Campello. -4) Sella – Nucia.
– Grup València, diumenge 28-2-16: -1) Godella – Alfara. -2) Nàquera – Pelaio. –Descansa: Borbotó

6 Visites

Deixa un comentari