Partides de pilota interessants per a la setmana

Després del programa d’este mig dia, ací teniu les partides per a que consulteu amb un parell d’ullades aquelles que més vos agraden, les que teniu més a prop o les que juguen els vostres jugadors preferits. Elegiu amb tranquil·litat i gaudiu de la pilota.
Partides de pilota més interessants per a la propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 3-3-16 (16:30 h):
1a) .Salva i Sala – Sergi i Juliàn.
2a) Giner i Salva – Colau i Santi..
2) Murla, divendres 4-3-16 (23 h) Lliga: Miguel, Pere i Hèctor II – Francés, Fèlix i Carlos
3) Sueca, divendres 4-3-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Dv-19: Pablo II i Pepet – Lluís de la Vega i Herrera.
4) Vila-Real, divendres 4-3-16 (18:30 h): Pablo II i Natxo – Colau i Jesús.
5) Vilamarxant, divendres 4-3-16 (17:30 h): Boni i Hèctor – Carlos II i Monrabal.
6) Petrer, dissabte 5-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Ds-6: Àngel i Bueno – Xavi II i Pepet.
7) Pedreguer, dissabte 5-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Pujol II i Hèctor – Giner, Pere i Tomàs II.
8) Pelaio, dissabte 5-3-16 (16:15 h):
1a) Kevin i Rafa – J.Salvador i Xavi III.
2a) Santi II, Fèlix i Hèctor II – Marc, Xavi i Carlos.
9) Massamagrell, diumenge 6-3-16 (11:30 h) Lliga: Soro i Salva – Pere Roc, Dani i Tomàs.
10) Borriana, dilluns 7-3-16 (17:30 h): Professionals.
11) Guadassuar, dilluns 7-3-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
12) Massamagrell, dm-8-3-(16,30 h): Professionals.


2.–Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 3-3-16 (16:30 h):
1a) Salelles i Jaume II – Pau G. i Marrahí II.
2a) Pablo i Gabi – Jeffry i Nèstor.
2) La Llosa, dijous 3-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Dani i Guillem – Momblanch i Raül II.
3) Piles, divendres 4-3-16 (16:30 h):
1a) Lliga-2: Mario i Borja – Domingo i Seve.
2a) Ricard i Roberto – Verger i Alberto.
4) Genovés, divendres 4-3-16 (16:30 h):
1a) Promeses: David i Adrià – Salvà i Ricardet II.
2a) Lliga: Moltó i Sidahmed – Punxa i Brisca.
5) El Verger, Carrer de Pilota, dissabte 5-3-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall
*Ds-23: 2a) Pau G. i Trini – Cerv. i Murillo.
6) Bellreguard, dissabte 5-3-16 (16:30 h):
1a) Promeses: Montaner i Valls – Ximo i Lorja.
2a) Lliga: Sergio i Coeter II – Monjo, Canari i Tonet II.
7) La Llosa, dissabte 5-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Pepe i Sanxis – Ian i Gabi.
8) Xàbia, diumenge 6-3-16 (10:30 h):
1a) Juvenils Raspall.
2a) Lliga-2: Verger i Pau – Jeffry i Lorja.
9) El Verger, diumenge 6-3-16 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
10) Bellreguard, diumenge 6-3-16 (16:30 h):
1a) Momblanch i Raül II – Kilian i Seve.
2a) Josep i Brisca – Domingo i Roberto.
11) Vilanova, dilluns 7-3-16 (16:30 h): Lliga-2: Badenes i Gabi – Pablo i Nèstor.
12) Xeraco, dilluns 7-3-16:
1a) Promeses: Kilian i Raül – Salvà i Ricardet.
2a) Lliga: Moltó i Sidahmed – Ian, Moro i Miravalles.
13) Oliva, dimarts 8-3-16 (16:30 h):
1a) Lliga-2: Domingo i Seve – Verger i Pau.
2a) Professionals.
14) La Llosa, dimarts 8-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides XI Lliga Juvenils Tecnificació ESCALA i CORDA.
· Petrer, divendres 4 de març (17 h)
1) Alcàsser – Petrer. 2) Montcada – Murla. 3) Vila-Real – València.


4.–Partides Lliga LLARGUEs 1a Categoria 4a Jornada.
· Diumenge 6 de març:
-Gr. Alacant: 1) Murla – Sella. 2) Campello – Benimagrell 3) Nucia – Parcent. 4) La Vila – Mutxamel.
-Gr.València (diumenge 28-2-16): 1) Godella – Alfara. 2) Nàquera – Pelaio. –Descansa: Borbotó.


5.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 2a Jornada 1a Categoria.
· Dissabte 5 de març:
1) OlivaA– Genovés . 2) Verger – Fenollet. 3) XeracoA – AlziraA 4)BicorpB- BicorpA .


6.–Paartides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1a Categoria.
· Dissabte 5 de març:
1) Museros – Almenara 2) Moixent – Quart 3) Almussafes – Xest –Descansa = Pobla Vallbona.


7.–Partides JECV FRONTÓ INDIVIDUAL nivell A finals autonòmiques.
· Massamagrell diumenge 6 de març (9 h)

93 Visites

Deixa un comentari