Partides de pilota interessants per a la setmana

‘Piloters i piloteres’ ací teniu les partides a les diferents modalitats i trinquets per a que les consulteu i trieu aquelles que més atracció tinguen. Mireu be que hi ha de tot i per a tots el gustos.
Gaudiu del nostre esport!
Partides interessants de pilota per a la propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 10-3-16 (16:30 h):
1a) Promeses Caixa Popular: J.Sdor., Xavi i Sergio – Kevin, Pablo i Pablo S.
2a) Santi II i Tomàs – Pablo II i Hèctor II. .
2) Sueca, divendres 11-3-16 (16:45 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Dv-19: Pablo II i Pepet – Lluís de la Vega i Herrera.
3) Vila-Real, divendres 11-3-16 (18:30 h): Professionals.
4) Vilamarxant, divendres 11-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Lliga-1a Semifinal: Trio Pere Roc – Trio Miguel.
5) Petrer, dissabte 12-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Ds-6: Angel i Bueno – Xavi II i Pepet.
6) Pedreguer, dissabte 12-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Víctor i Hèctor – Ferrer, Natxo i Monrabal.
7) Pelaio, dissabte 12-3-16 (16:15 h):
1a) Lliga-2 Caixa Popular: Pablo II i Bueno – Giner, Saxa, Manel i Feridor.
2a) Colau, Jesús i Carlos – Marc, Santi i Tomàs II.
8) Alcàsser, diumenge 13-3-16 (18:30 h) Finals Lliga Juvenil:
1) Montcada – València.
2) Final: VilaReal – Petrer.
9) Pelaio, diumenge 13-3-16 (11:30 h) 1a Semifinal: Soro i Salva – Francés, Fèlix i Carlos.
10) Bellreguard, diumenge 13-3-16 (16:30 h):
1a) Pujol i Pere – Santi II, Xavi i Hèctor II.
2a) Raspall.
11) Borriana, dilluns 14-3-16 (17:30 h): Professionals.
12) Guadassuar, dilluns 14-3-16 (16:45 h):
1a) Promeses: J.Sdor., Xavi i Sergio – Sergi, Rafa i Alex.
2a) Lliga-2 Caixa Popular: Marc i Pepet – Ferrer, Jordi i Martí.
13) Massamagrell, dimarts 15-3-16 (16:30 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 10-3-16 (16:30 h):
1a) Salvà i Guillem – Montaner i Ricardet.
2a) Pablo i Miravalles – Mario i Sidahmed.
2) La Llosa, dijous 10-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Dani i Seve – Momblanch i Borja.
3) Piles, divendres 11-3-16 (16:30 h):
1a) Salelles i Nèstor – Ximo ui Borja.
2a) Lliga: Ricard, Sanxis i Roberto – Monjo, Canari i Tonet II .
4) Genovés, divendres 11-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Lliga-2: Badenes i Gabi – Jeffry i Lorja.
5) El Verger, Carrer de Pilota, dissabte 12-3-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall
*Ds-23: 2a): Pau G. i Trini – Cerv. i Murillo.
6) Bellreguard, dissabte 12-3-16 (16:30 h):
1a) Verger i Pau – Domingo i Seve.
2a) Moltó i Moro – Ian, Alberto i Tonet II.
7) La Llosa, dissabte 12-3-16 (16:30 h):
1a) Promeses: Montaner i Valls – Salvà i Ricardet.
2a) Lliga: Punxa i Brisca – Sergio i Coeter II.
8) Dénia, diumenge (11:30 h) Lliga-2: Mario i Borja – Pablo i Nèstor.
9) Xàbia, diumenge 13-3-(10:30 h):
1a) Juvenils Raspall.
2a) Professionals.
10) El Verger, diumenge 13-3-16 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Professionals.
11) Bellreguard, diumenge 13-3-16 (16:30 h):
1a) Escala i Corda: Pujol II i Pere – Santi II, Xavi i Hèctor II.
2a) Badenes i Sanxis – Monjo i Miravalles.
12) Vilanova, dilluns 14-3-16 (16:30 h):Juvenils
*Di-7: Badenes i Gabi – Pablo i Nèstor.
13) Xeraco, dilluns 14-3-16:
1a) Juvenils
*Di.7: Kilian i Raül – Salvà i Ricardet.
2a) Lliga-2: Domingo i Seve – Jeffry i Lorja.
14) Oliva, dimarts 15-3-16 (16:30 h ):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
15) La Llosa, dimarts 15-3-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


3.–Partides XI Lliga Juvenils Tecnificació ESCALA i CORDA.
· FINALS, Petrer, divendres 11-3-16 (18:30 h)
1) 3er.-4rt.) Montcada – València . 2) Final) Petrer – Vila-Real.


4.–Partides Lliga LLARGUES 1era Categoria 5ena Jornada.
· Diumenge 13-3-16:
-Grup Alacant, 4a J.: -1) Murla – Vila. -2) Nucia – Campello -3) Parcent – Benimagrell -4) Sella – Mutxamel.
-Grup València, 3a J.: -1) Godella – Nàquera -2) Borbotó – Alfara. –Descansa: Pelaio.


5. –Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS, 1era Categoria 3era Jornada .
· Dissabte 12-3-16:
-1) Genovés – XeracoA. -2) BicorpA – Verger. -3) AlziraA – OlivaA -4) Fenollet – BicorpB.


6. –Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1era Categoria 3era Jornada.
· Dissabte 12-3-16:
-1) Xest – Museros. -2) Almenara – Almussafes -3) Quart – Pobla Vallbona. –Descansa = Moixent.


74 Visites

Deixa un comentari