Partides de pilota interessants per a la setmana

Esta setmana ‘el tio canya’ no ha pogut estar en directe amb tu però la informació de les partides sempre intentem que la tingues al teu abast. Feu tria que hi ha de tot i a prop.
Partides més interessants per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 26-5-16 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Colau i Natxo – Carlos, Hèctor i Pepet.
2) Sueca, divendres 27-5-16 (16:45 h):
1a) Salva i Xavi – Jesús i Martí
2a) Martí II Salva – Santi Silla i Herrera.
3) Vilamarxant, divendres 27-5-16 (22:45 h) Desafiu (3.000 €): Pujol, Soro i Pere Roc – Fèlix, Dani i Tomàs II.
4) Vila-Real, divendres 27-5-16 (18:30 h): Marc i V.Bueno – Pablo Borriol i Carlos.
5) Massamagrell, divendres 27-5-16 Minitrinq-Nits màg.(20 h):
1a) Raül i Fede–Juanito i Gaona
2a) Ricard i Guillem–Moro i Felip.
6) Petrer, dissabte 28-5-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Francés i Hèctor II- Víctor, Jesús i Conillet.
7) Pedreguer, dissabte 28-5-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Hèctor – Ferrer i Natxo.
8) Pelaio, dissabte 28-5-16 (17:30 h): 2a) Pda. Benèfica “Africa”: Pujol, Santi i Tomàs II – Miguel, Xavi i Monrabal.
9) Xàbia, diumenge 29-5-16 (11:30 h) 2 partides. 1a) Raspall. 2a) Escala i Corda
10) La Pobla, diumenge 29-5-16 (17 h):
1a) Aficionats: Benissa – L’Eliana.
2a) Pere Roc i Monrabal – Marc i Dani.
11) Borriana, dilluns 30-5-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
12) Guadassuar, dilluns 30-5-16 (16:45 h): No n’hi ha Partides.
13) Massamagrell, dimarts 31-5-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 26-5-16 (17 h):
1a) Mata i Adrià – Salelles i Molina.
2a) Jeffry i Nèstor – Badenes i Roberto.
2) La Llosa, dijous 26-5-16 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Caxu i Raül G.– Montaner i Seve.
3) Castelló Rugat, divendres 27-5-16 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Pablo i Brisca – Pepe i Alberto.
4) El Genovés, divendres 27-5-16 (16:45 h):
1a) Momblanch i Leandro III – David i Ricardet II.
2a) Moncho i Sanchis – Ian i Canari.
5) Vilanova, divendres 27-5-16 (16 h):
1a) Juvenils.
2a) Alfonso i Guillem – Pau i Valls.
6) Quatretonda, dissabte 28-5-16 Carrer (16 h):
1a) Infantils.
2a) Homen.Gorxa, Carlos i Francisquet – Juan, Batiste II i Terrilla.
3a) Pepe i Gabi – Mario i Josep.
7) El Verger Carrer de Pilota, dissabte 28-5-16 (15:30 h): 2 Pdes. Raspall.
8) Bellreguard, dissabte 28-5-16 (17 h):
1a) Jeffry i Raül II – Mario i Seve.
2a) Desafiu (2.000 €): Moltó, Moro i Tonet II – Sergio, Coeter II i Nèstor.
9) Ondara, dissabte 28-5-16 (16 h): 1a) Aficionats. 2a) Juvenils.
10) La Llosa, dissabte 28-5-16 (16:30 h.) :
1a) Juvenils.
2a) Ricard i Josep – Pablo i Sidahmed.
11) Xàbia, diumenge 28-5-16 (10:30 h): 1a) Aficionats. 2a) Juvenils.
12) El Verger, diumenge 29-5-16 (16 h): Raspall.
13) Bellreguard, diumenge 29-5-16 (17 h):
1a) P. Salvà i Lorja – David i Borja.
2a) Domingo i Brisca – Jeffry i Roberto.
14) Vilanova, dilluns 30-5-16 16 (16 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
15) Xeraco, dilluns 23-5-16 (16:45 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
16) Oliva, dimarts 31-5-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.
17) La Llosa, dimarts 31-5-16 (16:30 h): 1a) Juvenils. 2a) Professionals.


3.–Partides Lliga LLARGUES 1a Categoria
· Diumenge 29-05-16 Jornada 13:
-Gr. Alacant: -1) Sella – Benimagrell. -2) Parcent – Mutxamel -2) Murla – Campello -4) Nucía – Vila.
-Gr. València 10a J. i última 29-5-16 16: -1) Godella – Borbotó -2) Pelaio – Alfara ––Descansa = Nàquera


4.–Partides Lliga RASPALL AFICIONATS TRIOS 1a Categoria
· Dissabte 28-05-16 Jornada 12:
-1) Verger – OlivaA -2) Genovés – BicorpA. -3) BicorpB – XeracoA Descansa = AlziraA.


5.-Partides Lliga FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1a Categoria
· Dissabte 28-05-16 Jornada 11:
-1) Quart – Almussafes – -2) Almenara – Moixent.. -3) Xest – Pobla. –Descansa = Museros

284 Visites

Deixa un comentari