Partides de pilota interessants per a la setmana

Com cada setmana, i ja que durant el programa quasi no ens dona temps per comentar-les com cal, ací teniu les partides més destacades als diferents trinquets de les que ja podeu anar triant les que veureu perquè de ben bones hi han. Gaudiu del nostre esport!
Ací teniu les diferents partides que es juguen, com la resta de dies d’esta temporada, marquem algunes d’elles per ser més cridaneres.


1.- Partides interesants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL

1) Pelaio, dijous, 17-11-11 (16:30 h):
1a) Panete – Pablo II
2a) Cervera i Hèctor – Pujol II i Tato.
2) Benidorm, dijous 17-11-11 (19:15 h) --> Ramón i Vidal I – Dani II i Pere Roc III.
3) Llíria, dv-18-11- (16:30 h) --> Promeses.
4) Sueca, divendres 18-11-11 (18 h) – Presentació del XXI Bancaixa.:
1a) Presentació Equips del Bancaixa.
2a) Bancaixa (1era partida) --> Alvaro, Salva i Herrera – Soro III, Jesús i Carlos II.
5) Vila-real, divendres 18-11-11 (18:30 h) --> Professionals.
6) Pelaio, ds.-19-11-11 (17 h) --> Bancaixa --> Núñez, Raúl II i Hèctor – Fageca(Colau), Xavi i Tino.
7) Pedreguer, dissabte 19-11-11 (16 h):
1a) Bancaixa --> Miguel i Dani – León, Sarasol II i Natxo.
2a) Pablo i Tomàs II – Rodrigo i Carlos II.
8) Dénia, diumenge 20-11-11 (11:30 h) --> (No es sap segur si n’hi haurà) Professionals.
9) La Pobla, dilluns 21-11-11 (15:30 h.) --> Professionals.
10) Guadassuar, dilluns 21-11-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) Massamagrell, dm.-22-11-11 (15:30 h): Bancaixa --> Adrià I, Fèlix i Tomàs II – Cervera, Tato i Santi.
12) Guadassuar, dimecres 23-11-11 (16:30 h):
1a) Juvenils ……..2a) Professionals..
▪ Dimecres-16 --> 1a)Carlos,Raúl i Pedrito- Primi i Xavi- 2a) Miguel,Fèlix i Tomàs- Adrià,Dani i Sarasol lI.


2.-Partides interessants propera setmana RASPALL PROFESSIONAL

1) Benidorm, dimarts-15-11-11 (19:15h) --> Vicent i Buigues – Barraca i Juanfran.
2) Bellreguard, dijous 17-11-11 (17 h):
1a) Pepe i Sagasta II – Cerver i Jaime II.
2a) (100 €) --> Lluiset i Galàn – Virgi i Xoto.
3) La Llosa, dijous 17-11-11 (16:30 h):
1a) Aficionats
2a) LLuiset (?) i Sidahmed – Armando i Alex.
4) Piles, divendres 18-11-11 (17 h):
1a) Campionat Individual --> Monjo – Blasco
2a) Juan i Moro – Moltó, Sanxis i Xoto.
5) Bellreguard, divendres 18-11-11 (17 h) --> Aficionats
6) Bellreguard, dissabte 19-11-11 (17 h):
1a) Mario i Jaume II – Xaveli II i Sagasta II. (50 €).
2a) Premi Savipecho(200 €) --> Waldo i Gabi –Guille, Alberto i Leandro III
7) La Llosa, dissabte 19-11-11 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Campionat Individual – 4ts --> Coeter II – Josep
8) Bellreguard, diumenge 20-11-11 (17 h):
1a) Marrahí i Guillem – Ferran i Trini. (50 €)
2a) Punxa i Galàn – Virgi i Dorín. (150 €).
9) Xeraco, diumenge 20-11-11 (10:30 h):
1a) Promeses.
2a) Professionals.
· Diumenge-13-nov. --> Cerver i Gabi – Ferran i Trini.
10) Castelló Ribera, dilluns 21-11-11 (16:30 h): No sabem si n’hi han partides.
11) Oliva, dimarts 22-11-11 (16.30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
· Dimarts-1-nov.: 1a) Individual-sub-23--> Punxa – Mario. 2a) Waldo i Dorín – Josep, Coeter II i Leandro III.
12) La Llosa, dimarts 22-11-11 (17 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals.
· Dimarts 15-nov.: 1a) Aficionats 2a) A.Moltó i Sagasta II – Raül i Sanxis
13) Castelló Rugat, dimecres-22-11-11 (17 h – Probablement) -Tancat fins a la Primavera-2.012..


3.-Partides RASPALL AFICIONATS – 1a categoria.

· Dissabte 19-11-11 --> Partides pendents: 1) Valldigna – Dénia A.


4.-RASPALL AFICIONATS PARELLES – 4ts-Final. 3a i 4a
· Dissabte – 18-11-11 – Partida de tornada

· 3a) 1) Ondara – Cast.Rug.(10-25) 2)Genov.E.-Rafelb.A 3)Bicorb B-Xàbia (10-25) 4) Llosa – Albalat Rib.
· 4a A) 1)Oliva D-BicorbE(0-25). 2) Planes A – Alzira J. 3)Dénia C- Alz.E(10-25). 4)Alz.H-DéniaC(0-25).
· 4a B) 1)Dénia E-Alz.K(0-25). 2)Cocent. C-Alcànt.C 3)Alzira P-OlivaC(15-25).. 4)Alzira N-Cocent.B.


5.- Partides DALT CORDAAFICIONAS – 1a Categoria grup B

· Dissabte-19-11-11 (2a Jornada):
1) Benissa B- Manises A . 2) Foios A.-Massamagrell A.


6.-Partides FRONTO AFICIONATS INDIVIDUAL – categoria -ESPECIAL
· Dissabte 19-11-11- Partides pendents

1) Montesa – Pascual II.

22 Visites

Deixa un comentari