Partides de pilota interessants per a la setmana

Per a totes i tots els seguidors del món de la pilota, ací a continuació teniu les partides més destacades a les diferents competicions com és ja costum. Recordeu que els dimecres de 22h a 22:30h estarem en directe comptant-vos tots els esdeveniments més destacats de la setmana viscuda. No falteu, vos esperem ‘al Racó del Tio Canya”.


Partides més interessants:

1.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Vilareal, divendres 8-2-13 (18:30 h): Cervera i Pere – Fageca i Raúl.
2) Benidorm, divendres 8-2-13 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dv-1: Bancaixa: Colau, Pere i Tomàs II – Alvaro i Xavi.
3) Sueca, divendres 8-2-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Bancaixa 4a Ronda – 1a Semifinal:
Pujol II, Tato i Herrera – Colau, Pere i Tomàs II.
4) Pelaio, dissabte 9-2-13 (17:30 h): Alvaro i Jesús – Miguel i Xavi.
5) Pedreguer, dissabte 9-2-13 (17:30 h):
1a) Soro III i Santi – Fageca i Dani.
2a) Juvenils
*Ds-12-1: Panete i Jesús II – Maravilla i Carlos II.
6) Dénia, diumenge 10-2-13 (11:30 h.):
Bancaixa 4a Ronda – 2a Semifinal:
León,Salva i Raúl – Santi II, Fèlix i Monrabal.
7) Bellreguard, diumnege 10-2-13:
1a) Cervera, Tomas II i Carlos II – Pablo, Pere i Colau II
8) Alzira, dilluns 11-2-13 (16:45 h):
1a) Raspall: Nalda i Roberto – Jordi i Borja.
2a) Pujol II i Jesús – Colau Natxo i Herrera.
9) Borriana, dilluns 11-2-13 (18:30 h): Professionals.
10) Massamagrell, dimarts 12-2-13 (15:30 h): Professionals.
*Dm-5: Pujol i Salva – Miguel i Natxo.
11) Guadassuar, dimecres 13-2-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
1a) Professionals
*Dx-6: León, Santi i Herrera – Colau i, Dani.
12) Vilareal, dimecres 13-2-13- (18 h): Soro i Fèlix – Miguel i Dani.


2.–RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 8-2-13 (16:30 h):
1a) Cespiva: Murillo i Chofre – Jordi i Josep.
2a) Virgi, Miravalles i Xoto – Mario i Coeter II. (100 €)
2) Bellreguard, dissabte 9-2-13 (16:30 h):
1a) Sergio i Sidahmed – Escoto i Sagasta II. (50 €).
2a) Marrahí i Alberto – Monjo, Sanxis i Roberto. (150 €)
3) La Llosa, dissabte 9-2-13 (16 h):
1a) Aficionats.
2a) Campionat Promoció: Ricard i Guillem – Pepe i Xoto.
4) Bellreguard, diumenge 10-2-13 (16:30 h):
1a) Dalt Corda : Cervera, Tomàs II i Carlos II – Pablo, Pere i Colau II.
2a) Mario Canari i Enriko – Raúl Miravalles i Gabriel. (50 €)
– Desafiu- Mà a mà- (1.000 €): Xaveli II – Miravalles > Ajornat per al diumenge 17-2-13.
5) Xeraco, diumenge 3-2-13 (10:30 h):
1a) Cespiva: Ian i Nèstor – Pau i Kilian.
2a) Campionat Hivern: Moltó i Dorín – Punxa i Galàn.
6) Oliva, dimarts 12-2-13 (17:00 h) – Campionat d’Hivern:
1a) Promoció: Mario i Sidahmed – Xaveli II i Sagasta II.
2a) Professionals: Punxa i Galàn – Monjo i Alberto.
7) La Llosa, dimarts 5-2-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Dm-5: Monjo i Sanxis – Moltó i Gabriel.


3.-Copa Generalitat.
· FINALS diumenge 10 febrer al Carrer Meliana (TVV Punt2 15 h.)
1) Juvenils-10 h) Godelleta – Massamagrell.
2) Majors- 13 h) Marquesat – Vilamarxant.


4.-DALT CORDA Autonòmic-Parelles-1a Categoria.
· Semifinals – Tornada – Dissabte 9 febrer.
1) Almenara A – Massamagrell A. 2) Pobla Vallbona A – Vilamarxant A.


5.–RASPALL Aficionats – Individual 1a Categoria (Senior A)
· Última Jornada, Dissabte 9 febrer.
1) Trini – T.Moriana. 2) J. Perales – Enriko. 3) P.Conde – J.Mª Sanxis


6.–DALT CORDA – Cespiva.
· Lligueta – Semifinals.
1. Borriana, dijous 7-2-13 (18:30 h): Sergio, Alvàn i Carlos – Marc, Guillermo i Nèstor.
2. Pelaio, divendres 8-2-13 (17:30 h): Marc, Josep i Joan – Carlos, Hèctor i Pablo.


7.–RASPALL – Cespiva.
1) Piles, divendres 8-2-13 (16:30 h): Murillo i Chofre – Jordi i Josep.
2) Llosa, dimarts 12-2-13 (16:30 h): Sergio i Borja – Pau i Kilian.


8. –JECV – GALOTXA – Provincia Alacant.
· Carrer de Tibi, Diumenge 10 febrer, 9,30 h.
9:30 h)-Cadets : 1) Mutxamel – Orba A. 2) Tibi- Pedreguer A.
10:30 h)-Infantils : 1) Tibi A-Xàbia. 2) Benidorm- Orba A.
11:30 h)-Alevins : 1) Sella- Murla. 2) Tibi A- Orba A.
12:30 h)-Benjamins : 1) Sella- Orba A. 2) Murla- Petrer.



7 Visites

Deixa un comentari