Partides de pilota interessants per a la setmana

Amigues i amics del món de la pilota i seguidors “del racó de la pilota del tio canya”, com cada temporada ací estem de nou per tal d’informar-vos de les partides als diferents trinquets i modalitats.
Este passat dimarts tornaven a antena amb el primer programa de la temporada. A partir de ja mateix vos convidem a que els dimarts de 21 h a 21:30 h connecteu el 107.8 fm o be, a esta web, per tal de gaudir de l’emoció del nostre esport.

Partides interessants propera setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Sueca, divendres 24-10-14 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Lluís i Natxo – Martí II i Tomàs II.
2) Vila-real, divendres 24-10-14 (23 h)
Tr. Diputació Castelló: Genovés II, Fèlix i Carlos – Miguel, Raül i Monrabal II.
3) Pelaio, dissabte 25-10-14 (17:30 h): Pujo II i Salva – Rodrigo i Santi i Carlos..
4) Pedreguer, dissabte 25-10-14 (17 h.):
1a) Carlos II i Jordi – Giner i Sala.
2a) León II i Xavi – Miguel i Pere.
5) Petrer, dissabte 25-10-14 (18,30 h.): Francés i Conillet –Ferrer i Tomàs II.1ª) Juvenils
6) Montcada, diumenge 26-10-14 (11:30 h) Final Individual: Soro III – Fageca
7) Borriana, dilluns 27-10-14 (17 h.) :
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di 20-10: Pablo i Natxo – Cervera i Salva.
8) Guadassuar, dilluns 27-10-14 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Di-20-10: Àngel i David – Lluís de la Vega i Juliàn.
2a) Professionals.
*Di-20-10: Ferrer i Pepet – Carlos II i Carlos.
9) Massamagrell, dimarts 28-10-14 (16 h): Professionals.
*Dm-21-10:Alvaro I Fèlix- Genovés II i Raúl.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguad, dijous 23-10-14 (17 h.):
1a) Murillo i Pablo – Feo i Alfonso.
2a) Professionals.
2) La Llosa, dijous 23-10-14 (17 h.):
1a) Aficionats.
2a) Nalda i Pau – Ferran i Pepico.
3) Piles, divendres 25-10-14 (17 h.) Tr. Mancomunitat:
1a) Mario i Borja – Jeffry i Jaume.
2a) Xaveli II, Dorín i Nèstor – Ian, Alberto i Tonet II.
4) Genovés, divendres 24-10-14 (17 h.):
1a) Juvenils.
2a) Escoto i Ricardet – Caxu i Roberto.
5) Bellreguard, dissabte 25-10-14 (16:30 h.):
1a) Ferran i Tonet II ??– Raúl i Xoto. (50 € )
2a) Desafiu-2.000 €-: Sergio i Sanxis – Marrahí i Dorín.
6) La Llosa, dissabte 25-10-14 (16:30 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Mario i Tonet II (?)– Domingo i Sagasta II..
7) Piles, dissabte 25-10-14 (16,30 h.):
1a) Juvenils.
2a) Campionat “A mà”: Waldo i Xoto – Moltó i Canari.
8) Bellreguard, diumenge 26-10-14 (17 h):
1a) Badenes i Ricardet – Feo i Jaume II.
2a) Ian i Sidahmed – Jordi i Roberto. (100 €).
9) Xeraco, diumenge 26-10-14 (10,30 h):
1a) Juvenils. .
2a) Mata i Trini – Kilian i Nèstor.
10) Castelló Rugat, diumenge 26-19-14 (16:30 h.) :
1a) Ferran i H. Ibiza – Montaner iGuillem.
2a) Pepe i Moro – Ricard i Josep.
11) Benigànim, dilluns 27-10-14 (16:30 h.):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
12) Oliva, dimarts 28-10-14 (16:30 h) Tr. Mancomunitat:
1a) Caxu i Sidahmed – Ferran I Sagasta II.
2a) Sergio i Roberto – Jordi, Sanxis i Leandro III.
13) La Llosa, dimarts 29-10-14 (17 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals


3.-Partides RASPALL AFICIONATS
· Dissabte 25-10-14 (8a jornada)
– 1a Cat.) 1) Xeraco A – Bicorp A. 2) Genovés – Valldigna. 3) Ondara A – Xeraco B.
– 2a Cat) 1) Bicorp B–Quatret. 2) Rafelbunyol–Cocentaina A. 3) Cocent.B–Bicorp C. 4) Xabia-C.Rugat A.


4.-Partides FRONTÓ AFICIONAT INDIVIDUAL 1a Cat. (ESPECIAL)
· Dissabte 25-10-14 Última Jornada Lliga.
– Gr.A) 1) Roberto – Alejandro. 2) Pasqual II – Xavi Diez.
– Gr.B) 1) Enrique – Adrià III. 2) Jorge – Adrià II


5.-Campionat PERXA – Finals – Carrer de Benifallim
· Diumenge 2-11-14.
-1a Cat.) Sella A – Benimagrell.
-2a) Sella D – Mutxamel.
-3a) Benifallim – Sant Vicent.

52 Visites

Deixa un comentari