Partides de pilota interessants per a la setmana

Una setmana més ací estem com vam dir dimarts al programa, per informar de les partides que es poden veure als trinquets de prop i de lluny. Partides de jòvens, d’aficionats, de promeses i de les estreles. A continuació vos deixem una llista de les partides per categories per a que amb tranquilitat feu plans per anar a veuren alguna o algunes, des “del racó de la pilota del tio canya” recomanem sempre les dels més menuts, fem esport!
Partides més interessants per a esta setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 13-11-14 (16:45 h):
1a) Carlos II i Pablo (Sogorb) – Kevin i Rafa.
2a) Santi II i Jesús – Pedro i Salva.
2) Sueca, divendres 14-11-14 (16:45 h):
1a) Martí II i Martí I – J.Salvador i Rafa.
2a) Soro III i Tomàs II – Genovés II i Raúl. (100 €).
3) Vila-real, divendres 14-11-14 (18:30 h): Pablo II i Pere – Víctor i Hèctor.
4) Vilamarxant, divendres 14-11-14 (18:30 h): Boni, Natxo i Carlos – León i Jesús.
5) Pelaio, dissabte 15-11-14 (17:30 h): Álvaro i Santi – Rodrigo i Xavi.
6) Pedreguer, dissabte 15-11-14 (16:45 h.):
1a) Juvenils
*Ds-26: Carlos II i Jordi – Giner i Sala.
2a) Pablo i Hèctor – Santi II, Dani i Carlos.
7) Petrer, dissabte 15-11-14 (18:30 h): Francés i Salva – Miguel i Jordi.
8) Bellreguard, diumenge 16-11-14 (16:30 h):
1a) Genovés II i Pere – Miguel i Raúl.
2a) Raspall.
9) Borriana, dilluns 17-11-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Di-10: Soro III i Xavi – Pujol II, Dani i Carlos.
10) Guadassuar, dilluns 17-11-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Di-20: Àngel i David – Lluís de la Vega i Juliàn.
2a) Professionals.
*Di-3: Ferrer i Víctor II – Pablo II i Herrera.
11) Massamagrell, dimarts 18-11-14 (16:30 h): Professionals.
*Dm-11: Víctor i Pere – León i Jesús.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguad, dijous 13-11-14(17 h):
1a) Kilian i Ricardet – Murillo i Marrahí.
2a) Xaveli II i Galàn – Escoto i Nèstor. (100 €)
2) La Llosa, dijous 13-11-14 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Nalda i Pepico II –Pau i Borja.
3) Piles, divendres 14-11-14 (16:30 h)
1a) David, Ibiza i Moreno – Feo i Lorja.
2a) Pepe i Brisca – Monjo i Canari. (100 €)
4) Genovés, divendres 14-11-14(17 h):
1a) Juvenils.
*Dv-7: David i Pablo – Feo i Lorja.
2a) Caxu i Tonet II – Ian i Pablo
*Dv-7: Marrahí i Alberto – Guille, Sanxis i Tonet II.
5) Bellreguard, dissabte 15-11-14 (16:30 h) – Finals Mancomunitat Safor:
1a) Promoció: Jeffry i Ricardet – Mario i Borja.
2a) Professionals: Jordi, Sanxis i Leandro III – Sergio i Roberto (100 €).
6) La Llosa, dissabte 15-11-14 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Desafiu (500 €)(Trauen els 2 amb la dreta): Vilare –Jaume II.
3a) Lluïset i Sagasta – Guille i Lorja.
7) Piles, dissabte 15-11-14 (16:30 h):
1a) Pau i Miravalles – Nalda i Xoto.
2a) Punxa i Waldo – Moltó i Coeter II. (100 €).
8) Bellreguard, diumenge 16-11-14 (16:30 h):
1a) E. i C.: Genovés II i Pere – Miguel i Raúl.
2a) Marrahí i Dorín – Ian, Alberto i Nèstor.
9) Xeraco, diumenge 16-11-14 (11 h):
1a) Juvenils.
*Dg-2: Ferran i Sagasta – Jeffry i Jaume II.
2a) Antoniet i Trini – Murillo i Pablo.
10) Castelló Rugat, diumenge 16-11-14 Matinal-(11 h):
1a) David i Martí – Pau II i Femenia.
2a) Monjo i Moro – Ricard i Canari. (100€).
11) Oliva, dimarts 18-11-14 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Dm-4: Caxu i Sidahmed – Ferran i Sagasta II.
2a) Professionals
*Dm-4: Sergio i Roberto – Jordi, Sanxis i Leandro III.
12) La Llosa, dimarts 18-11-14 (17 h):
1a) Aficionats
2a) Professionals


3.-Partides RASPALL AFICIONATS.
· Semifinals 1a Cat., dissabte 22-11-14 i dissabte 29-11-14.
– 1a Cat.) 1) Xeraco B – Xeraco A. 2) Genovés – Bicorp A.
– FINALS: Caps setmana del 13 i del 20 desembre.


4.- Partides FRONTÓ AFICIONATS INDIVIDUAL Cat. Especial.
· Semifinal de tornada, dissabte 15-11-14.
1) Paterna: Alex – Pasqual II. 2) Museros: Adrià II – Adrià III.
– FINALS, Xest, dissabte 29 i diumenge 30 de novembre.


5.-JECV – ONE WALL.
· Massamagrell, finals diumenge 16-11-14, vesprada juvenils. Diumenge 23-11-14 matí femenines.
42 Visites

Deixa un comentari