Partides de pilota interessants per a la setmana

Amants de la pilota, ací teniu les partides setmanals com vam prometre el passat dimarts 25, ja que esta setmana “el racó de la pilota del tio canya” no ha estat en directe. Precisament per això, afegim a la informació habitual de les partides unes pinzellades extra sobre el raspall individual.
1.–Calendari Raspall Individual 2.014
· 15 jugadors: 11 s’eliminen en dos Rondes i a la 3a. (4ts.) entren els 4 caps de sèrie.
-Ronda I:
-1) Vilanova 1-12-14: Ian – Mirav.
-2) Piles 5-12-14: Escoto – Canari.
-3) Bellreguard 6-12-14: Guille – Sanxis >> 3 Guanyadors.
-Ronda II – 8tens:
-4) Guadassuar 10-12-14: Punxa – Guille (o Sanxis)
-5) Piles 13-12-14: Pepe – Ricard.
-6) Xeraco 14-12-14: Monjo – Ian (o Miravalles.)
-7) Bellreguard (Oliva) 16-12-14: Sergio – Escoto (o Canari) >> 4 Guanyadors de 8tens.
-Ronda III – 4ts. Final: Els 4 guanyadors dels 8tens més 4 caps de sèrie:
Coeter II, Waldo Moltó i Marrahí
-8) Llosa 18-12-14: Marrahí – G.6 (Monjo – Ian o Miravalles)
-9) Llosa 20-12-14: Moltó – G.7 (Sergio – Escoto o Canari) >> 4 Guanyadors – 4ts.
-10) Bellreguard 14-12-14: Coeter II – G.5 (Punxa – Guille o Sanxis).
-11) Oliva 23-12-14: Waldo – G.5 (Pepe o Ricard)
-Ronda IV – Semifinals:
-1a) Piles 26-12-14: G. 8 – G. 9.
-2a) Genovés 28-12-14 (11:30 h): G. 10 – G. 11.
-FINAL: Bellreguard 3-1-2015.


2.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 4-12-14 (16:45 h):
1a) Lluís i Pablo (Sogorb) – Martí II I Martí I.
2a) Pablo II i Monrabal – Pablo i Salva.
2) Sueca, divendres 5-12-14 (16:45 h): Juvenils
*Dj-13: Martí II i Martí I – J.Salvador i Rafa.
1a) Pedro i Jesús – Pablo i Tomàs II.
3) Vila-real, divendres 5-12-14 (18:30 h): Pablo II i Víctor II – León i Carlos.
4) Vilamarxant, divendres 5-12-14 (18:30 h): Boni i Xavi – Víctor i Natxo.
5) Pelaio, dissabte 6-12-14 (17:30 h): Fageca, Santi i Monrabal – Santi II, Raúl i Carlos.
6) Pedreguer, dissabte 6-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Ds-29: Carlos II i Jordi – Giner i Sala.
2a) Genovés i Natxo – Pereroc II i Xavi.
7) Petrer, dissabte 6-12-14 (18:30 h): Francés i David – Ferrer i Hèctor II.
8) Llosa, dissabte 6-12-14 (16,45 h)
-1a) Tr. Mixt-E. i C.: Soro III i Pere – Pujol II i Fèlix.
-2a) Raspall.
9) Alzira, diumenge 7-12-14 (16,45 h):
1a) Kilian i Pablo – Feo i Lorja
2a) Miguel i Víctor II – Francés i Jesús.
10) Genovés, dilluns 8-12-14 (16:45 h ) Finals Tr. Mixt :
-1a) E. i C.
-2a) Raspall.
11) Borriana, dilluns 8-12-14(17:30 h):
1a) “Cançons al Dau”: Pep “Botifarra” i Toni de l’Hostal.
2a) Pablo II i Xavi – Fageca i Santi.
12) Guadassuar, dilluns 8-12-14 (17:30 h): Promoció.
*Di-24: Marc i Guill. – Carlos II i Pepet.
13) Massamagrell, dimarts 9-12-14 (16:30 h): Professionals.
*Dm-25-: Semifinal 1a.Ronda Lliga.


3.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 4-12-14 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Dj-27: Mata i Molina – Badenes i Marahí II.
2a) Profesionals.
*Dj-27: Jordi i Nèstor – Jeffry i Dorín. (100 €).
2) La Llosa, dijous 4-12-14 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Pau i Borja – Nalda i Ricardet II.
3) Piles, divendres 5-12-14 (16:45 h):
1a) Camp. Individual: Escoto – Canari.
2a) Pepe i Brisca – Ricard i Josep. (100 €)
4) Genovés, divendres 6-12-14 (16:30 h):
-1a) Juvenils.
-2a) Ian i Pepico II – Caxu i Roberto.
5) Bellreguard, dissabte 6-12-14 (16:30 h):
1a) Individual: Guille – Sanxis. (50 €).
2a) Professionals.
*Ds-29: Marrahí i Alberto – Sergio i Sanxis. (100 €).
6) La Llosa, dissabte 6-12-14 (16:45 h) Tr. Mixt – 2nes Semifinals:
1a) Soro III i Pere – Pujol II i Fèlix.
2a) Waldo i Sidahmed – Moltó i Alberto.
7) Piles, dissabte 6-12-14(16:30 h):
1a) Pau i Xoto – Nalda i Miravalles.
2a) Monjo i Coeter II – Punxa i Moro. (100 €).
8) Bellreguard, diumenge 7-12-14 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dg-30: Antoniet i Ricardet – Kilian i Jaume II.
2a) Professionals
*Dg-30: Ian i Tonet II – Escoto i Sidahmed. (100 €)
9) Genovés, dilluns 8-12-14 (16:45 h) – Finals II Tr. Mixt:
-1a) Genovés i Dani – G. (Soro i Pere- Pujol i Fèlix).
-2a) Marrahí i Sanxis – G. (Waldo i Sidahmed – Moltó i Alberto).
10) Xeraco, diumenge 7-12-14 (10:30 h):
1a) Juvenils.
*Dg-23: Badenes i Seve – Antoniet i Cristià.
2a) Professionals
*Dg-23: Monjo – Guanyador (Ian – Miravalles).
11) Vilanova, dilluns 8-12-14 (16 h): Promoció.
12) La Llosa, dimarts 9-12-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.


4.–Partides ESCALA i CORDA Campionat Individual Sub-23:
-I)Petrer, divendres 5-12-14 (20:30 h): S. Belda – H. Ruiz.
-II) Genovés, dilluns 8-12-14 (10 h):
-2) Eric – Carlos. -3)Guillermo – Juliàn. -4) Sergi – Kevin. -5)Francés – G.(Belda- Ruiz).


5.–Partides RASPALL-INDIVIDUAL Sub-16:
-1) Xeraco, dijous 4-12-14 (19,30 h).
-2) Orba, divendres 5-12-14 (19 h)


45 Visites

Deixa un comentari