Partides de pilota interessants per a la setmana

Ací teniu amigues i amics, les partides de pilota per a la setmana com vos comentarem el passat dimarts al programa i seguint en la nostra línia habitual. Com sempre, hi han moltes partides ben bones, algunes d’elles al mateix costat de casa. Fem esport!

Partides més interessants per a la setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 5-3-15 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dj-26: Lliga Promeses: Sergi, Xavi F. i Pablo P. – Ricardo, Nèstor i David C.
2a) Professionals
*Dj-19: Colau i Natxo – Pedro i Hèctor.
2) Sueca, divendres 6-3-15 (16:45 h):
1a) Lliga Promeses: Kevin, Pablo i Adrià – Ricardo, Nèstor i David C.
2a) Marc, Zarzo i feridor – Francés i Conillet.
3) Vila-real, divendres 6-3-15 (18:30 h): Soro III i Víctor II – Miguel i Natxo.
4) Benidorm, divendres 6-3-15 (18:30 h): Pablo i Pere – Colau i Fèlix.
5) Vilamarxant, divendres 6-3-15 (17:30 h): León i Carlos – Boni i Hèctor.
6) Pelaio, dissabte 7-3-15 (16:30 h) Circuit:
1a) 3a Semifinal A.
2a) 3a Semifinal B.
7) Pedreguer, dissabte 7-3-15 (16:45 h):
1a) Giner i Sala – Ferrer i Jordi.
2a) Fageca i Raúl – Víctor i Hèctor II.
8) Petrer, dissabte 7-3-15 (18:30 h): Profesionals.
*Ds-28: Soro III i Hèctor – Miguel i Carlos.
9) Alzira, diumenge 8-3-15 (16:45 h):
1a) Monjo i Canari – Pepe i Dorín.
2a) Soro i Salva – Miguel i Raúl.
10) Pobla, dilluns 9-3-15 (16 h): Promoció.
*Di-2: Torneig Individual: Pablo II – Marc.
11) Borriana, dilluns 9-3-15 (16:45 h):
1a) Lliga Promeses: Kevin, Pablo i Adrià – David L. Rafa i Naharros.
2a) Professionals.
*Di-2: Pablo II i Pepet – Marc i Carlos.
12) Guadassuar, dilluns 9-3-15 (17:30 h):
1a) Juvenils.
*Di-23: Lliga Promeses: Martí II, Martí I i Sergi – Salva, Xavi i Pablo P.
2a) Professionals
*Di-2: Xavi II, Víctor II i F. – Carlos II, Guillermo i Josep.
13) Massamagrell, dimarts 10-3-15 (16:30 h): Professionals.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 5-3-15 15-(16:45 h):
1a) Nalda i Pau – Pablo i Gabi.
2a) Xaveli II i Roberto – Escoto i Tonet II.
2) La Llosa, dijous 5-3-15 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Ferran i Guillem – Dani i Jaume II.
3) Piles, divendres 6-3-15 (16:45 h):
1a) Mario i Josep – Domingo i Xoto.
2a) Pepe i Brisca – Ian i Canari.
4) Genovés, divendres 6-3-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dv-27: Pablo i Molina – Feo i Lorja.
2a) Monjo i Ricardet – Caxu i Roberto.
5) Bellreguard, dissabte 7-3-15 (16:45 h):
1a) Nalda i Nèstor – Jeffry i Pau.
2a) Sergio i Roberto – Punxa i Sanxis.
6) La Llosa, dissabte 7-3-15 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Moltó i Sanxis – Marrahí i Coeter II.
7) Bellreguard, diumenge 8-3-15 (16:30 h):
1a) Pablo i Ricardet – Verger i Tonet II.
*Dg-1: Semifinal Circuit E. i C.: Genovés II i Jesús – Pujol II i Santi.
2a) Ian i Gabi – Jordi i Brisca.
*Dg-1: Sergio i Canari – Punxa i Sanxis.
8) Xeraco, diumenge 8-3-15 (10:30 h):
1a) Juvenils
*Dg-1: N.Badenes i H.Ibiza – Verger i Molina
2a) Escoto i Josep – Mario i Miravalles.
9) Alzira, diumenge 8-3-15 (16:45 h):
1a) Monjo i Canari – Pepe i Dorín.
2a) Soro III i Salva – Miguel i Raúl.
10) Dénia, diumenge 8-3-15 (11:30 h): No sabem si n’hi ha Pda.
*Dg-1: P.Salvà i Arnau – Salelles i Alvàn.
11) Xàbia, diumenge 8-3-15 (10:30 h):
1a) C.Local: Vicent i Tofol – Cova i Diego.
2a) Sariero i Trini – Ferrer i Vilare.
12) Vilanova, dilluns 9-3-15 (16:30 h): Promoció.


3.-Partides LLARGUES.
· Diumenge 8 de març.
1a) -1) Sella – Alfàs. -2) Murla B – Parcent. -3) Benidorm – Murla A –Descansa; Benimagrell
2a) -1) Murla – La Vila. -2) Xaló – Sella. -3) Finestrat – Campello. -4) Mutxamel – Tormos.
3a) -1) Tibi – Parcent -2) Agost – Fondó Neus. –Descansa; Crevillent A i Crevillent B


4.-Partides RASPALL-AFICIONATS.
· Dissabte 7 de març.
1a Categoria: 1) Cocentaina – Bicorp A. -2) Alzira A – Xeraco A. -3) Xeraco B – Oliva A.
4a Categoria grup 2: 1) Dénia(Abel) – Rugat.

20 Visites

Deixa un comentari