Partides de pilota interessants per a la setmana

Hola a totes i tots esta setmana no hem tingut programa en directe ‘Del Racó Del Tio Canya’ però tal i com vam prometre en l’anterior, ací teniu les partides més destacades als nostres trinquets per a què acudiu a veure les que més vos agraden.
Si vos agrada el món de la pilota vos convidem a que el proper dimarts a les 21h sintonitzeu Ràdio Pego o be, ací mateix, a la web, i coneixereu les notícies més destacades del nostre esport de la mà de tot un expert En Josep Mª Ferreiró.

Partides més interessants per a la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 30-4-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dj-16: Ll. Promeses: Trio Kevin – Trio Martí II
2a) Ferrer i Pere – Pedro i Víctor II.
2) Benissa, divendres 1-5-15 (17 h) Tr. Diputació Alacant:
1a) 3r. lloc – 4t. lloc: Miguel, Dani i Hèctor II – Pujol II i Fèlix
2a) Final Tr.Dip,: Pere Roc II, Santi i Carlos – Genovés, Hèctor i Monrabal.
3) Borriana, divendres 1-5-15 (16:45 h) I Aniv. Reobertura Trinquet:
1a) Xavi II i Víctor II – Marc i Conillet.
2a) Soro III i Jesús – Pujol II i Dani.
4) Sueca, divendres 1-5-15 (17 h):
1a) Juvenils.
*Dv-24: Giner i Sacha – J. Salvador i Jordi.
2a) Ferrer i Pepet – Marc i Colau II.
5) Vila-real, divendres 1-5-5 (16 h):
1a) Juvenils.
2a) Fageca i Salva – Santi i Xavi.
6) Vilamarxant, divendres 1-5-15 (16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dv-24: Víctor i Monrabal – Boni i Jesús.
7) Petrer, dissabte 2-5-15 (18:30 h): Professionals ¿?
8) Pelaio, dissabte 2-5-15 (17:30 h): Soro III i Natxo – Víctor, Raül i Monrabal.
9) Pedreguer, dissabte 2-5-15 (17: h): Homenatge Antonio Miralles “Canana”:
1a) Miguel i Xavi – León, Santi i Carlos (200 €).
2a) Genovés II i Fèlix – PujolI i Jesús (200 €).
10) Bellreguard, diumenge 3-5-15 ( 17 h):
1a) Soro III i Pere – Pere Roc II, jesús i Carlos.
2a) Raspall-Final 2ª.R.
11) Xàbia, diumenge 3-5-15 (10:30 h): 2 Partides Raspall.
12) Alzira, diumenge 3-5-15 (17 h):
1a) Raspall.
*Dg-26: Kevin, Pablo S. i Adrià – J.Sdor., Sacha i Sàez
2a) Professionals.
*Dg-26: Francés i Conillet – Boni i Colau II.
13) Pobla, dilluns 4-5-15 (16 h): Promoció.
*Di-7: 1a) Juvenils. 2a) Soro i Salva – Víctor, Fèlix i Hèctor II.
14) Borriana, dilluns 4-5-15 (16:45 h)?:
1a) Juvenils.
*Di-9: Kevin, Pablo i Adrià – David L., Rafa i Naharros.
2a) Professionals.
*Di-16: Pablo II i Pepet – Francés i Conillet.
15) Guadassuar, dilluns 4-5-15 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Di-27: Lluís i Julian – Salva i Sala.
2a) Professionals.
*Di-27: Marc i Zarzo – Carlos i Hèctor II.
16) Massamagrell, dimarts 5-5-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-28: Soro i Hèctor – Miguel i Xavi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 30-4-15 (16:45 h):
1a) Kilian i Molina – Mata i Marrahí.
2a) Jeffry i Dorín – Domingo i Nèstor.
2) La Llosa, dijous 30-4-15 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Lluïset i Ricardet – Armando i Víctor.
3) Piles, divendres 1-5-15 (16:45 h):
1a) Nalda i Pau – Escoto i Borja..
2a) Verger (16 anys, de Piles) i Coeter II – Punxa i Josep.
4) Vilanova, divendres 1-5-15 (16:30 h): Promoció.
5) Genovés, divendres 1-5-15 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dv-17: David i Raül – Feo i Molina.
2a) Professionals
*Dv-17: Ian i Sanxis – Caxu i Coeter II.
6) Bellreguard, dissabte 2-5-15 (16:45 h):
1a) Ferran i Raül II – Feo i Tonet II.
2a) Sergio i Coeter II – Moltó i Moro.
7) La Llosa, dissabte 2-5-15 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats
3a) Ian i Gabi – Domingo i Roberto.
8) Bellreguard, diumenge 3-5-15(17 h):
1a) Soro III i Pere – Pere Roc II, Jesús i Carlos.
2a) Final 2ona ronda Raspall: Guille, Alb. i Sagasta – Waldo i Sanxis.
9) Xàbia, diumenge 3-5-15 (17 h):
1a) Raspall local.
2a) Desafiu (500 €): Jeffry i Paxanca – Sariero i Ferrer.
10) Xeraco, diumenge 3-5-15 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) Vilanova, dilluns 4-5-15 (16:30 h):
1a) Promoció
2a) Professionals.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS.
· Dissabte 2 de maig: No n’hi ha Partides. 8ena jornada el dissabte 9 de maig.


4.-Partides LLARGUES. 9ena jornada.
· Diumenge 3 de maig.
1a) -1) Benidorm – Parcent. -2) MurlaB – Alfàs. -3) Sella – Benimagrell. –Descansa = Murla A
2a) -1) Mutxamel – Campello. -2) Murla – Tormos. -2) Finestrat – Sella. -4) Xaló – La Vila.
3a) -1) Crevillent B – Fondó Neus. -2) Agost – Crevillent A. –Descansa = Parcent i Tibi


5.-Partides FRONTÓ- AFICIONATS 1era Categoria 5ena jornada.
· Dissabte 2 de maig.
-1) Almenara – Quart -2) Museros – Moixent. -3) Almussafes – Xest.


6.–JECV RASPALL Finals Alacant.
· Divendres 1 de maig, trinquet Xàbia i Orba (9:15 h):
– Xàbia 1er-2on lloc: 1) Benjamí (10:30 h): Ondara A- Xàbia.
2) Aleví (9:45 h): Murla – Ondara B.
3) Infantil (9:15 h): Orba A – Murla.
4) Cadet (11:30 h): Orba – Xàbia.
5) Juvenil (11 h): Orba A – Mutxamel .
– Orba 3er-4rt. lloc: 1) Benjamí (11 h): Petrer A – Beniarbeig A.
2) Aleví (10:30 h): Campello – Xàbia.
3) Infantil (11:30 h): Petrer A – Petrer B.
4) Cadet (10 h): Tibi – Gata.
5) Juvenil (9:30 h): Benidorm – Xàbia.


7.-Classificació Finals XXXIII JECV E. I C. Alacant.
· Divendres 24 d’abril trinquets de Murla i Orba.
I – Benjamí: 1) Petrer. 2) Ondara. 3) Beniarbeig. 4) Orba.
II – Cadet: 1) Tibi. 2) Benidorm. 3) Murla. 4) Orba.
III – Juvenil: 1) Murla. 2) Orba A. 3) Orba B. 4) Mutxamel.


8.–Guanyadors XXXIII JECV RASPALL Semifinals Alacant.
· Dissabte 25 d’abril. (Amb ↑, l’equip guanyador)
– PETRER: 1) Benjamins: Petrer A – Ondara A↑ .
2) Alevins: Murla↑ – Campello A
3) Infantils: a) Petrer A – Orba A↑ b) Murla↑ – Petrer B.
4) Cadets: Tibi – Orba↑ .
5) Juvenils: Xàbia – Mutxamel↑ .
– XÀBIA: 1) Benjamins: Beniarbeig B – Orba A↑.
2) Alevins: Xàbia – Ondara B↑.
3) Cadets: Gata – Xàbia↑ .
4) Juvenils: Benidorm – Orba A↑.


9.-Alguns Resultats professionals:
-1) X Tr.Universitat: Dissabte25 Final: Pujol i Santi 30 – Fageca, Xavi i Monrabal 60.
-2) Tr.Dipuatció Alacant 2ona Semif.): Pujol II i Fèlix 45 – Genovés II, Hèctor i Monrabal 60.
-3) 2ona Semif raspall 2ona ronda: Waldo i Sanxis 25 – Sergio i Canari 10.
-4) Final Lliga-2: Boni i Colau II 55 – Francés i Conillet 60. (pda. excepcional: 2 h. de lluita )
-5) Final Lliga Promeses: J.Sdor., Sacha i Sàez 20 – Kevin, Pablo i Adrià 60.
-6) Bellreguard, dimarts 28: Waldo i Brisca 25 – Sergio i CoeterII 20.
-7) Llosa, dimarts 28: Pepe i Tonet II 10 – Monjo i Josep 25.

7 Visites

Deixa un comentari