Partides de pilota interessants per a la setmana

Amigues, amics, oients, “El Racó de la Pilota del Tio Canya” ha tancat definitivament la temporada 2014-2015. Han estat uns mesos al vostre costat oferint-vos els dimarts eixa mitja hora d’informació en directe i setmana rere setmana, pujant‑vos ací a la web les partides de pilota als diferents estils i llocs de tot el païs per a què puguéreu estar ben informats.

Tant de bo que la propera temporada 2015-2016 puguem acompanyar-vos un cop més. Des d’estes paraules els components del programa Josep Mª Ferreriró i Vicent Morera vos desitgem un molt bon estiu esperant que haveu gaudit del programa i per suposat, molt més de la pilota. Com cada temporada, sempre que ens siga possible seguirem facilitant-vos les partides a través d’esta pàgina. Fins prompte!!

Partides de pilota més interessants per a la propera setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 18-6-15 (16:45 h):
1a) Promeses : Salva, Martí I i Adolfo – Lluïs, Xavi i Josep.
2a) Pedro i Carlos – Ferrer i Salva.
2) Bellreguard dijous 18-6-15 (17 h):
1a) Raspall.
2a) C. Diputació: Santi II, Fèlix i Víctor II – León, Xavi i Monrabal.
3) Sueca, divendres 19-6-15 (17 h):
1a) Promeses.
2a) Copa-2: Francés i David – Marc i Víctor II.
4) Vila-real, divendres 19-6-15 (18:30 h): Professionals.
*Dv-5: Pere Roc i Pere – Víctor i Santi.
5) Vilamarxant, divendres 19-6-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) C. Diputació: Pujol i Natxo – Fageca, Raül i Hèctor II.
6) Pelaio, dissabte 20-6-15 (17:30 h): Professionals
*Ds-13: 1era Ronda 2on Fase: Pujol i Natxo 60 – León, Xavi i Monrabal 25.
7) Pedreguer, dissabte 20-6-15 (17: h).
1a) Giner i Sacha – Pablo II i Sala.
2a) Ferrer, Dani i Conillet – Pere Roc II i Jesús.
8) Alcàsser, diumenge 21-6-15 (11:30 h) C. Diputació: 1era Semifinal, 2ona Fase, 2ona Ronda.
9) Pobla, dilluns 22-6-15 (17 h):
1a) Juvenils.
2a) Copa-3.000: Boni i Colau II – Angel, Gerardo.
10) Borriana, dilluns 22-6-15 (16:45 h):
1a) Copa Promeses.
2a) Copa Diputació: 2ona Semifinal, 2ona Fase, 2ona Ronda:
11) Guadassuar, dilluns 22-6-15 (17:00 h) Copa-2: Francés i David – Ferrer, Sala i Sacha.
12) Massamagrell, dimarts 23-6-15 (17 h):
1a) C. Promeses.
2a) Copa-2: Carlos, Pepet i Josep – Boni i Calau II.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 18-6-15 (17 h):
1a) Verger i Ricardet – Pablo i Nèstor.
2a) C. Diputació: Santi II, Fèlix i Víctor II – León, Xavi i Monrabal.
2) La Llosa, dijous 18-6-15 (17 h):
1a) Aficionats.
2a) Ian i Ricardet II – Ricard i Sagasta II.
3) Piles, divendres 19-6-15 (17 h):
1a) Semifinal Sub-23: Nalda i H.Ibiza – Verger i Molina.
2a) Waldo i Josep – Sergio i Sanxis.
4) Vilanova, divendres 19-6-15 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Promoció.
*Dv-29: Fede i Jordà – Momblanc i Raül G.
5) Genovés, divendres 19-6-15 (17 h):
1a) Feo i Lorja – David i Raül.
2a) Monjo i Roberto – Guille i Sagasta.
6) Bellreguard, dissabte 20-6-15 (17 h):
1a) Jefrry i Nèstor – Ferran i Pau.
2a) Moltó i Moro – Marrahí i Coeter II.
7) La Llosa, dissabte 20-6-15 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Tr. Bollo 2ona: Ian i Ricardet II – Ricard i Sagasta.
8) Llosa, dissabte 27-6-15 (16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) FINAL Fr. Bollo 2ona Categoria: G.(Escoto – Mario) – G.(Ricard – Ian).
9) Bellreguard, diumenge 21-6-15 (17 h):
1a) Pablo i Seve – Nalda i Lorja.
2a) Sergio i Canari – Punxa i Alberto.
10) Xeraco, diumenge 21-6-15 (10:30 h):
1a) Sub-23: Verger i Molina – Montaner i Ric.
2a) Semifinal Raspall: Xeraco A – Cocentaina.
11) Vilanova, dilluns 22-6-15 (16:30 h):
1a) Promoció
2a) Sub-23 : Badenes i Borja – Feo i Lorja.
12) Bellreguard (d’Oliva), dimarts 23-6-15 (17 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.


3.-Partides RASPALL AFICIONATS 1era.
· Finals Autonòmiques, Gavarda dissabte 27 i diumenge 28 de juny.
1a) Xeraco A – Bicorp A. 2a) Xeraco C – Bicorp B. 3a) Oliva B – Sumacàrcer A
4a A) Quatretonda B – G.( Planes – Gavarda). 4a B) Alcàntera – Càrcer B.


4.-Partides LLARGUES.
· Semifinals diumenge 21 i diumenge 28 de juny.
1era) 1) Parcent – Benimagrell 2) Murla A – Sella.
2ona) 1) Tormos – Vila. 2) Mutxamel – Sella
3era) 1) Fondó Neus – Tibi. 2) Crevillent B – Crevillent A.
– Finals LLARGUES: Agost, dissabte 4 de juliol, i diumenge 5 de juliol.


5.-Partides FRONTÓ- AFICIONATS 1era Categoria.
· Semifinals, dissabte 20 i dissabte 27 de juny.
1) Museros – Xest 2) Quart A – Almussafes.


6.-JECV- LLARGUES.
· Semifinals, diumenge 21de juny, Benidorm: Infantils i Juvenils.
– Finals: Laguar, dissabte 27 de juny.


7.-VI Copa Diputació Promeses.
1) Vilamarxant, divendres 26-6-15: Martí II, Pablo i Adrià – David, Nèstor i Sàez.
2) Borriana, dilluns 29-6-15: Kevin i Rafa – José, Alvaro i Sàez.
3) Guadassuar, dilluns 29-6-15: Martí, Pablo i Adrià – Llluïs, Xavi.i Josep.
4) Massamagrell, dimarts 30-6-15: Salva, Martí II i Adolfo – David, Nèstor i Sergio.
– Semifinals: 1) Pobla, dilluns 20 de juliol. 2) Massamagrell, dimarts 21 de juliol.
– Finals: Sueca, divendres 24 de juliol.


115 Visites

Deixa un comentari