Partides de pilota interessants per a esta setmana

Les partides més interessants de la setmana a totes les modalitats més destacades ja les tens disponibles ací a la teua web….ara sols cal que tries la que més t’agrada que segur que hi ha una bona i ben a prop esta setmana! Gaudeix del nostre esport!
No oblides que el món de la pilota te un espai els dimarts de 21h a 22h a Ràdio Pego de la mà de Josep Mª Ferrairó.

1. Partides interessants dalt corda professional
1) Guadassuar, dimecres 24-02-10 (16:30 h):
1a) Primi i Héctor – Fran i Raül II
2a) Bancaixa --> Trio del Genovés II – Trio de Nuñez.
2) Vila-real, dimecres 24-02-10 (18:00 h) --> Álvaro i Tato – Víctor i Grau
3) Borriana, dijous 25-02-10 (18:30 h) --> Juvenils.
4) Pelaio, dijous 25-02-10 (16:30 h):
1a) Carlos i Carlos II – Sergio i Tomás II
2a) Pujol II, Sarasol II i Herrera – Colau, Canari i Pedrito
5) Sueca, divendres 26-02-10:
1a) Pablo, Martin i Carlos – Rodrigo, Ponce i Jose (VII Lliga Juvenil)
2a) Adrià I i Colau II – Fageca, Héctor i Pedrito
6) Bellreguard, divendres 26-02-10 (23 h) Bancaixa --> Trio de Pedro – Trio del Soro III
7) Benissa, dissabte 27-02-10 (16:30 h.):
1a) Primi i Héctor – Pujol II i Pere
2a) Bancaixa (3era) --> Trio del Genovés II – Trio de Núñez (3era partida)
8) Pelaio, dissabte 27-02-10 (17:30 h): Triangular
--> Álvaro, Jesús i Herrera – León, Grau i Raül II
9) Llíria, diumenge 28-02 10-10 (12 h): Trofeu Superdeporte!?
1a) Víctor, Tato i Pedrito – Colau, Sarasol II i Tino
10) Benidorm, dilluns 1-03-10 (17 h) (Segons Val Net passa del Dimarts --> Dilluns):
1a) Juvenils
2a) 2ona partida Bancaixa --> Trio del Soro III – Trio de Pedro
11) La Pobla, dilluns 1-03-10 (16 h.) --> Leon i Santi – Adrià I i Jesús.
12) Guadassuar, dilluns 1-03-10 --> Val-Net no anucia partida (per Benidorm ?)
13) Massamagrell, dimarts 2-03-10 (16 h)
--> Soro III i Solaz – Núñez, Xavi i Raül II (dimarts 16)

2. Partides interessants raspall professional
1) Bellreguard, dijous 25-02-10 (16:30 h):
1a) Mario i Xoto – Xaveli II i Guillem
2a) Guille i Canana II – Blasco i Dorin [100 €]
2) Bellreguard, divendres 26-02-10 (16:30 h):
1a) Pepe i Gabi – Ferran i Jaime II
2a) Ricard i Rafa – Monxo i Alex
3) Bellreguard, dissabte 27-02-10 (16.30 h):
1a) Josep i Dorin – Punxa i Xavi [50 €]
2a) Gorxa i Alberto – Loripet i Agustí [150 €]
4) Bellreguard, diumenge 28-02-10 (16:30):
3a) Virgi i Canari – David i Xoto
4a) Waldo i Canana II – Juan, Coeter II i Xavi
5) Oliva, dimarts 2-03-10 (16:30 h):
5a) Juvenils (dm-23-2: 1era) Xaveli i Trini – Sergio i Alex
6a) Prof. de 1era 2ona) Gorxa i Agustí – Guille i Coeter II

3. Partides Raspall-Aficionats
Dissabte 27 febrer.
* 1era categoria --> 1) Alzira-B – Alzira-C 2) Genovés-A – Bicorb-A. Descansa: Alzira-A
* 4rta categoria A Gr. 1 --> Pego-A – Rafelcofer
* 4rta categoria B Gr. 4 --> Pego-B – Real Gandia-B
(El Pego juga com a local a Murla)

4. Partides Dalt Corda VII Lliga Juvenil
1) Sueca, divendres 26-02-10 (16:30 h) --> Xilxes – Montcada (Rodrigo)
2) Xilxes, diumenge 28-02-10: 1era) 10:30 h
--> Godelleta – Alcàsser. 2ona) 11:45 h --> Benparrell – Orba

33 Visites

Deixa un comentari