Partides de pilota interessants per a esta setmana

Com cada setmana ací vos deixem les partides més destacades a les diferents modalitats i trinquets per a que les consulteu i feu tria d’aquelles que més vos agraden. Recordem que el cap de setmana passat els equips pegolins d’aficionats no jugaren per falles, però que està setmana sí ho faran.

El Pego Fénix juga contra l’Alfàs B a casa, Les Valls Nautilus Pego es desplaça fora i juga contra La Xara-Dénia i finalment l’Oliva A, amb Néstor, juga fora contra el Canals. A tots, bona Sort!

Estes són les partides que es juguen, com cada setmana, el destaquem algunes a priori més interessants, per a què gaudiu de bona pilota.


1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 22-3-12 (16:30 h):
1a) Lligueta Semif-Caixa Pop.-Juvenils --> Laguar – Vilareal.
2a) Santi II i Santi – Adrià I i Pere.
2) Borriana, dijous 22-3-12 (18:30h.) -->Adrià III i Josep – Ximo i Pepet.
3) Sueca, divendres 23–3-12 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Colau, Raúl II i Colau II – Núñez, Natxo i Monrabal.
4) Vila-real, divendres 23-3-12 (18:30 h) --> Pujol II i Tato – Santi II i Jesús.
5) Pelaio, disabte 24-3-12 (17 h) --> Trofeu.Universita Vcia-1a Semifinal:
León, Fèlix I Hèctor – Soro III i Dani. (300 €).
6) Pedreguer, dissabte 24-3-12 (16:30 h):
1a) Cervera i Santi – Adrià I i Tomàs II.
2a) Pablo i Carlos II – Rodrigo, Colau II i un feridor.
7) Montcada, diumenge 25-3-12 (11:30 h)-2a Final-Bancaixa -->
Alvaro,Salva i Herrera-Fageca,Xavi i Tino.
8) Borriana, dilluns 26-3-12 (18:30 h): Santi II i Jesús – Colau i Raúl II.
9) Guadassuar, dilluns 26-3-11 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
**Di-12: Colau i Santi – Pujol II i Raúl II.
10) Benidorm, dimarts 27-3-12 (17:00 h) -->Juvenils.
**Dm-20: Maravilla i Jesús II – Boina, Vicent i Carlitos.
11) Massamagrell, dimarts 27-3-12 (15:30 h) --> Professionals. dm-20 --> Colau i Hèctor – Cervera i Natxo ==> Suspesa.
12) Guadassuar, dimecres 28-3-12 (16:30 h):1a) Juvenils. 2a) Professionals


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 22-3-12 (16:30 h):
1a) Ferran i Guillem – Escoto i Alex.
2a) Ricard i Canari – Punxa i Sanxis. (Premi 100 €)
2) La Llosa, dijous 22-3-12 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Pepe i Jaume II – Mario i Rubén.
3) Piles, divendres 23-3-12 (17 h):
1a) Cerver I Rubén – Raúl I Alex.
2a) Waldo i Leandro III – Juan i Moro. (100 €).
4) Xàbia, divendres 23-2-12 (20h) --> II Trofeu Raspall ??.
5) Bellreguard, dissabte 24-3-12 (16:30 h):—
1a) Pepe i Sagasta II – Caxu i Xoto. (50 €)
2a) Moltó i Canana II – Virgi i Dorín. III. (Premi 150 €).
6) La Llosa, dissabte 24-3-12 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) Ricard i Sanxis – Juan i Gabriel.
7) Bellreguard, diumenge 25-3-12 (16:30 h):
1a) Lluiset i Canari – Guille i Leandro III.
2a) Blasco i Alberto – Monjo i Coeter II.
8) Xeraco, diumenge 25-3-12 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Sub-23 --> Punxa i Jaume – Ricard i Guillem.
9) Xàbia, dg- 25-3-12 --> (11:30)- Sub-23 --> Moltó i Juan II – Pepe i Gabi.
10) Oliva, dimarts 27-3-12 (16:30 h): 1a Juvenils. 2a) Professionals.
**Dm-20-3: 1a) Juvenils. . 2a)Sub-23: Caxu i Sanxis – Punxa i Jaume II.
11) La Llosa, dimarts 27-3-12 (17 h): 1a) Aficionats. 2a) Professionals.
**Dm-20-3: Monjo i Leandro III – Moltó i Sidahmed..


3.-RASPALL Sub-23.
1) Xeraco, diumenge 25 (11:30) B --> Punxa i Jaume – Ricard i Guillem.
2) Xàbia, diumenge 25-(11:30) A --> Moltó i Juan II – Pepe i Gabi.
· Semifinal 1a) Bellr-dijous 29-18h). 2a) Llosa-disabte 31-17h.
=> FINAL: Castelló Rugat, dimecres 4-Abril(18h).


4.-RASPALL AFICIONATS.
· Dissabte 24- Març.
1a Categoria) 1) Bicorb.- Genovés B. 2) Rafelbunyol.- Xeraco. 3) GenovésA.-Alzira. 4) Valldigna.-Cocentaina.
2a Categoria) 1) Canals – Oliva A. 2) Gata – Bicorp B. 3) Llosa – Castelló R. 4) Zurdo Xeraco C – Genovés C.
4aA-grup 3) 1) Pego A-Fènix – Alfàs B. 2) Oliva B – Xàbia A. 3) Alfàs A – Oliva C.
4aB-grup-3) 1) Xara Dénia –Pego-Nautilus. 2) Ondara B – Xàbia C. 3) Xàbia B – Oliva D.


5.-FRONTÓAFICIONATS parelle – 1a categoría.
· Dissabte-24-Març.
1) Quart A – Museros A. 2) Vilamarxant – Quart B


6.-LLargues.
· Diumenge 25-Març.
* 1a Categoria): 1) Sella – Tibi B. 2) Benidorm – Castells. 3) Parcent – Benimagrell. Descansa --> Tibi A.
* 2a Categoria): 1) Tormos – Murla. 2) Sella – Altea. 3) Laguar – Crevillent. 4) Campillo – Benidoleig.


7.-Partides Lliga Juvenil Caixa Pop.
· Lligueta Semifinals.
1) Pelaio, dijous 22-3-(17 h.) --> Laguar – Vilareal.
2) Pedreguer, disabte 24-3 (18 h.) --> Pedreguer – Petrer



5 Visites

Deixa un comentari