Partides de pilota interessants per a esta setmana

Des “del Racó del Tio Canya” una setmana més el portem les partides de pilota més destacades als diferents trinquets i modalitats. Si voleu conèixer més d’este esport nostre no ho dubteu, els dimarts de 21 h a 21:30 h teniu una cita amb els comentaris de Josep Mª Ferrairó al nostre dial 107.8 FM o be si estàs lluny, a través d’esta web. Gaudeix del nostre esport seleccionant les partides que més t’agraden que hi ha i de molt bones.
Partides de pilota interessants per a esta setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 5-12-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Dj-28-11: Giner i Conillet – Carlos i Sala.
2a) Pedro i Hèctor – Fageca i Jesús.
2) Sueca, divendres 6-12-13 (16:45 h):
1a) Angel i Paulino – Martí i Pepet.
2a) Santi II i Pere – Rodrigo i Natxo.
3) Vilamarxant, divendres 6-12-13(18:30 h.): Víctor i Salva – Boni, Monrabal II i Herera.
4) Vilareal, divendres 6-12-13 (18:30 h.): Professionals.
*Dv-29-11: Pedro i Santi – Adrià II i Natxo.
5) Genovés, divendres 6-12-13 (17 h)-Finals Trofeu Mixt “Costera-Canal”:
1a) Fageca, Raúl i Tomàs II.- Guanyador. (Genovés II i Dani – León, Fèlix i Carlos II).
2a) Raspall.
6) Pelaio, dissabte 7-12-13 (17:30 h) : Professionals.
*Ds-30-11: Víctor i Tato – Santi II, Jesús i Carlos II.
7) Pedreguer, dissabte 7-12-13 (16:30 h):
1a) Maravilla i Alvàn – Ferrer i Joan.
2a) Pedro i Tomàs II – Pablo i Tato.
8) Petrer, dissabte 7-12-13 (18:30 h): Miguel i Carlos II – Francés i Jesús II.
9) Torrent, diumenge 8-12-13 (16 h): Professionals.
*Dg-1-12: Adrià II i Canari – Boni i Tino.
10) Dénia, diumenge 8-12-13 (11 h.)-Trofeu “Rovellet”: Víctor i Fèlix – Rodrigo i Raúl.
11) Benidorm-dilluns 9-12-13 (17 h.)
1a) Escala i Corda
*Di-2-12: Ramón, Juanfran i Adolfo – Barraca II i Jesús II.
2a) Raspall.
*Di-2-12: Jeffry i Arnau – Mata i Chofre.
12) Alzira, dilluns 9-12-13 (16:45 h):
1a) Juvenils
*Di-2-12: Carlos i Juliàn – Marc i Sala.
2a) Professionals.
*Di-2-12: Pablo i Pere – Santi II i Hèctor.
13) Borriana,dilluns 9-12-13 (18:30 h): Professionals?
*Di-11-11: Pedro i Hèctor – Fageca i Tato.
14) Massamagrell, dimarts 10-12-13 (15:45 h): Professionals.
*Dm-3-12: Soro i Tato – Fageca, Xavi i Monrabal.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 5-12-13 (16:30 h):
1a) Badenes i Molina – Kilian i Pepico.
2a) Monjo i Xoto – Raúl i Sagasta (100 €).
2) La Llosa, dijous 5-12-13 (16:30 h):
1a) Pau i Hèctor – Nèstor i Martín.
2a) Ian i Borja – Pablo i Roberto.
3) Genovés, divendres 6-12-13 (17 h.)- Finals Trofeu Mixt “Costera-Canal”:
1a) Escala i Corda.
2a) Moltó i Sanxis – Guanyador (Sergio i Coeter II – Pepe, Miravalles i Sidahmed).
4) Piles, divendres 6-12-13 (18:30 h):
1a) Juvenils
*Dv-29-11: Escoto i Brisca – Ian i Enrico.
2a) Professionals.
*Dv-29-11: Sergio i Xoto – Pepe i Roberto. (100 €)
5) Bellreguard, dissabte 7-12-13 (16:30 h):
1a) Dani i Sagasta – Xaveli II i Brisca . (100 €).
2a) Marrahí i Miravalles – Monxo i Xoto. (150 €)
6) La Llosa, dissabte 7-12-13 (16 h) :
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Mario i Vilare – Domingo i Sidahmed.
7) Bellreguard, diumenge 8-12-13 (16:30 h):
1a) Jeffry i Borja – Ian i Roberto.
2a) Raúl i Sanxis – Punxa i Galàn. (100 €).
8) Xeraco, diumenge 8-12-13 (11 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dg-1-12: Lluiset i Juan II – Escoto i Roberto.
9) Xàbia,diumenge, 8-12-13 (10:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dg-24-11: Escoto i Arnau – Jordi i Ricardet.
10) Benigànim, diumenge 8-12-13 (16:30):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dg-20-10: Moltó i Gabi – David i Sidahmed.
11) Oliva, dimarts 10-12-13 (16:30 h):
1a) Juvenils.
*Dm-3-12: Pau i Enrico – Murillo i Brisca.
2a) Professionals.
*Dm-3-12: Mario i Sanxis – Ricard i Canari.
12) La Llosa, dimarts 10-12-13 (16:30 h)-
1a) Aficionats.
*Dm-3-12: Genovés II i Dani – León, Fèlix i Carlos II.
2a) Professionals.
*Dm-3-12: Sergio i Coeter II – Pepe, Miravalles i Sidahmed.


3.-Partides Lliga Cadet-ESCALA i CORDA.
Alcàsser, dissabte 7-12-13 (11 h.). Finals..
-1era (3r-4t.): Montcada – Alcàsser.
–2ona (1r-2n.) :Vila-Real – Petrer.


4. -JECV-FRONTÓ Parelles Semifinals.
· Alacant, Frontó d’Orba, Divendres 6 de desembre:
-1) Cadets: -1- 9 h.) Calp A – Orba A. -2- 9:30 h.) Benidorm – Tibi
-2) Infantils: -1- 10h.) Beniarbeig – Sella. -2- 10:30 h.) OrbaA – Tibi A
-3) Alevins: -1- 11 h.) Orba A – Tibi A. -2- 11:30 h.) Sella A – Petrer A.
-4) Benjamins: -1- 12 h.) PetrerA – Orba A. -2- 12:30 h.) Sella B – Xàbia.
-Finals Provincials – Alacant, 14 i 15 de desembre.
-Finals Autonòmiques: El Puig, dissabte 21 de desembre.


5.-Campionat Individual Sub-16 ESCALA i CORDA.
· Torrent divendres 6 de desembre, 10 h.
-2ona Ronda)
-1era) Sergio – Dani
–2ona (10:45 h) Yago – G. (Vicent – Alvaro G.)
-3era (11:30 h) G..5 (Sacha – Rafa) – G.8 (Jaume – Àlex).
-4rta (12:15 h) G.4 (Carlos G – Carlos Sàez) – G.7 (Julio – Jesús Naharros).
-2ona Fase, 4 Guanyadors 1era Fase més caps de sèrie.


6.-RASPALL Individual Sub-16.
-2ona Ronda)
-1) Bellreguard, dilluns 9-12-13 (20 h): Josep M. – G. (Xavi – Vicent Micó).
-2) Piles, dimarts 10-12-13 (20:30 h): Hèctor (Xeraco) – G. {Seve – Joan (Xàbia)}.


7.-RASPALL Individual Sub-18.
-1) Xeraco, dijous 5-12-13 (20 h.): Martín – J.M. Escolà.
-2) Llosa, dilluns 9-12-13 (20 h.): Lluis Moltó – David Sanjuan.

7 Visites

Deixa un comentari