Partides de pilota interessants de la setmana

De nou vos donem la informació de les partides a veure esta setmana i la propera. Gaudiu del nostre esport! * EQUIPS II COPA DIPUTACIÓ VALÈNCIA.
10 equips en 2 grups (41 partides):
1era fase) Lligueta. S’elimina 1 equip/grup.
2ona fase) 4ts final --> 4 eliminatòries (al millor de 3 partides) --> Comença dimecres 13-5-09 --> Semifinals (divendres 29-5-09) --> Final (divendres 12-6-09).

Grup A 1) León, Sarasol II i Santi. 2) Genovés II, Canari i Espínola. 3) Cervera, Dani i Herrera. 4) Víctor, Solaz i Héctor. 5) Núñez, Jesús i Natxo.

Grup B 1) Miguel, Xavi i Tino. 2) Soro III, Félix i Héctor II. 3) Colau, Grau i Oñate. 4) Pedro, Tato i Raül II. 5) Álvaro, Salva i Pedrito.


* Partides interessants propera setmana raspall professional.
· Bellreguard, dijous 9-4-09:
1era) 16:30 h --> Pep i Xoto – Ricard i Burguera
2ona) ·aldo i Canana II – Carlos i Agustí
· Bellreguard, divendres 10-4-09:
1era) 16:30 h --> Punxa i Canari – Xaveli II i Dorin
2ona) Gorxa, Armando i Xavi – Sariero i Coeter II
· Bellreguard, dissabte 11-4-09 --> TANCAT per festiu
· Bellreguard, diumenge 12-4-09 --> NO SABEM SI N’HI HAURÀ PARTIDES
· Oliva, dimarts 14-4-09:
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era
· El dimarts 7-4-09: 1era) Dani i Rafa – Pep i Xoto. 2ona) Gorxa i Agustí – Punxa i Coeter II


* Partides interessants propera setmana dalt corda professional.
1) Guadassuar, dimecres 8-4-09:
1era) 16:30 h --> Pedro i Héctor – Cervera i Natxo
2ona) 18:30 h: Trofeu Vidal --> Genovés II, Salva i Canari – León, Dani i Félix
2) Vila-real, dimecres 8-4-09 (18:30 h) --> Álvaro i Solaz – Víctor i Jesús
3) La Pobla, dijous 9-4-09 (17:30 h) --> Colau, Xavi i Oñate – Soro III i Raül II
4) Sueca, divendres 10-4-09 --> NO N’HI HA PARTIDA (Trofeu Guadassuar)
5) Guadassuar, divendres 10-4-09::
1era) 16.30 h --> Primi i Pere – Fran i Santi
2ona) 18:30 h --> 2ona semifinal Trofeu Vidal --> Miguel, Tato i Jesús – Núñez, Grau i Sarasol II
6) Pelaio, dissabte 11-4-09 (17:30 h) --> Colau, Canari i Tino – Álvaro i Solaz
7) Pedreguer, dissabte 11-4-09:
1era) 16:30 h --> Cervera i Natxo – Adrià II i Xavi
2ona) Soro III, Félix i Herrera – Víctor, Dani i Héctor
8) Benissa, diumenge 12-4-09 --> TANCAT per festiu
9) Llíria, diumenge 12-4-09 --> León i Salva – Fageca, Jesús i Raül II
10) Guadassuar, dilluns 13-4-09 --> TANCAT per festiu
11) Benidorm, dilluns 13-4-09 --> TANCAT per festiu.


* Partides propera setmana LLARGUES 1era categoria.
· Diumenge 12 no n’hi ha partides. 7ena jornada:
· Diumenge 19-4-09: 1) Tibi – Sella 2) Campello – Parcent 3) Laguart – Murla Descansa --> Benidorm


* Partides interessants propera setmana raspall aficionats.
· 1era categoria A i B – 4rta categoria B gurp III --> No n’hi ha partides fins el dissabte 25-4-09 (1r dissabte després S. Vicent)


* Partides interessants propera setmana VI Lliga Dalt Corda Caixa Popular (4ts final).
· 1era semifinal) Pelaio, divendres 17-4-09 --> Almenara – Moncofa
· 2ona semifinal) Xilxes, diumenge 19-4-09 --> Beniparrell – Sella

8 Visites

Deixa un comentari