Partides de pilota interesants per a la propera setmana


Amigues i amics ‘del Racó del Tio Canya’ com cada setmana ací teniu les partides a veure als diferents trinquets i modalitats. Feu bona tria i gaudiu de la pilota.
Partides interesants per a la propera setmana:

1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 10-4-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dj-27: Marc i Conillet – Ferrer i Jesús II.
2a) Santi II i Herrera – Pablo i Natxo.
2) Sueca, divendres 11-4-14 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Dv-28: Francés i Paulino – Carlos, Víctor II i Pablo.
2a) Francés i Hèctor – Ferrer i Jesús II.
3) Vilamarxant, divendres 11-4-14 (18 h.):
1a) Juvenils.
2a) Pujol II i Monrabal – Genovés II i Carlos.
4) Vila-Real divendres 11-4-14 (18 h): Pablo II i Raül – Fageca i Salva.
5) Pelaio, dissabte 12-4-14 (17 h.): Soro III i Santi – Víctor, Xavi i Carlos.
6) Pedreguer, dissabte 12-4-14 (16:30 h):
1a) 1era Semifinal Sub-18-Individual.
2a) Rodrigo i Dani – León i Fèlix.
7) Bellreguard-diumenge 13-4-14 (17 h):
1a) Genovés II i Tomàs II – Pujol II i Pere.
2a) Domingo i Coeter II – Moltó i Roberto.
8) Alzira, dilluns 14-4-14 (16:45 h):
1a) 2ona Semifinal Sub-18-Individual.
2a) Professionals.
*Di-7: Miguel i Herrera – Fageca i Pere.
9) Massamagrell, dimarts 15-4-14 (16 h.):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-8: Soro III i Salva –Pujoi II i Xavi.


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 10-4-14 (17 h):
1a) P. Salvà i Adrià – Feo i Muro.
2a) Escoto i Dorín – Pepe i Roberto. (100 €).
2) La Llosa, dijous 10-4-14 (17 h):
1a) Aficionats
2a) Domingo i Jaume II – Caxu i Borja.
3) Piles, divendres 11-4-14 (17 h):
1a) Xaveli II i Guillem – Dani i Nestor
2a) Raül i Josep – Sergio i Galàn. (100 €)
4) Bellreguard, dissabte 12-4-14 (17 h):
1a) Jordi i Brisca – Iàn i Leandro III. (50 €).
2a) Guille i Sanxis – Monjo i Moro. (150 €)
5) La Llosa, dissabte 12-4-14 (16,30 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Escoto i Sidahmed – David i Sagasta II..
6) Genovés-divendres 11-04-14 (17 h): Tr.Pasqüa: .
1a) Kilian i Tonet – Pablo i Raül II (100€).
2a) Waldo i Alberto – Moltó i Coeter (250 €).
7) Bellreguard, diumenge 13-4-14 (17 h):
1a) Genovés II i Tomàs II – Pujol II i Pere.
2a) Domingo i Coeter II – Moltó i Roberto. (100 €).
8) Xeraco, diumenge 13-4-14 (11 h.):
1a) Lliga Camp.-Aficionats: Xeraco – Alzira.
2a) Ferràn i Jeffry – Mata i Nèstor (50 €)
9) Genovés, diumenge 13-4-14 (11:30 h): Caxu i Miravalles – Sergio i Xoto (150 €).


3.-Partides RASPALL AFICIONATS – 6ena jornada.
· Dissabte, 12 Abril.
-1: 1) Genovés A – Valldigna -2) Xeraco – Alzira -3) Bicorp A – Cocentaina A.
-2: 1) Polinyà A – Ondara A.


4.-Partides de LLARGUES.
· Diumenge 13 Abril.
1a): 1) Sella – Benimagr.A. -2) Alfàs – Parcent. 3) Tibi – Murla. 4) Benimagr.B – Laguar.
2a): 1) Tormos – Sella. -2) CampelloB – Murla A. 2) MurlaB – Campello A. 4) Castells – Benidorm.


5.–Partides FRONTÓ AFICIONATS PARELLES 1era Categoria. 5ena jornada.
· Dissabte 12 Abril.
1) Vilamarxant – Benicarló. 2) Museros A – Almussafes A –. -3) Quart – AlmussafesB.


6.-JECV ESCALA i CORDA, lliguetes 4rts Final Autonòmics.
· Diumenge 13 Abril.
Lligueta entre: -1r-Classificat Castelló + 2on. Alacant + 3r. València.


7.–JECV RASPALL, Finals provincials Alacant.
Trinquet d’Orba. Dissabte 12 Abril (16,30 h.):
-1) Benjamí: Guanyador (Orba A – Ondara A) – Ondara B. -2) Aleví: -1) Petrer A – Ondara.
-3) Infantil: Guanyador (Murla – Orba A) – Xàbia. -4) Cadet: Orba B – Calp.



8.-VIII Campionat Individual ESCALA i CORDA – Sub-18 4rts Final
Alcàsser, dijous 10 Abril (18 h) i Semifinals (Pedreguer i Alzira):
4rts-Final: 1) Conillet – Rafa (Massalf.) 2) Carlos (Massalf.) – Pablo (Sogorb).
3) Toni (Almuss.) – Ricardo (Jèrica). 4) Lluis (Almuss.) – Juliàn Martí (Borb.).
Semifinals: 1) Pedreguer – dissabte 12 Abril (16:45 h) 2) Alzira, dilluns 14 Abril (16:45 h.).
Final i 3er-4rt Lloc: Vila-Real, dimecres 16 Abril (17,30 h).

84 Visites

Deixa un comentari