Partides de pilota i últims resultats per a la setmana

Com vam prometre ací teniu les partides i alguns resultats, per a que entre polvoró i polvoró, gaudiu del nostre esport.

Des de Ràdio Pego i en general des de tots els aficionats a la pilota pegolins, l’enhorabona al nostre Nèstor que segueix en la seua linea ascendet guanyant partides i trofeus… seguix així valent!

1.-Resultats Bancaixa i Finals Trofeu Nadal
1) Raspall-Mancomunitat, Xeraco-diumenge 23-12-12:
1-Juvenils) Nèstor (X) i Roberto 5 – Nalda i Nèstor (P) 25.
2-Professionals) Moltó i Alberto 10 – Ricard, Sanxis i Miravalles 25.
2) Vilareal, divendres 21-12-12: GenovésII i Dani 60 – Pujol II i Fèlix 40.
3) Masters, Pelaio, dissabte 22-12-12: Genovés II i Dani 60 – Alvaro i Jesús 50.
4) Sueca, divendres 28-12-12: Adrià I, Natxo i Tomàs II – Pablo, Raúl i Tino.
5) Benidorm:
1a) divendres 21-12-12: Pujoll II, Santi i Tomàs II 60 – Rodrigo, Tato i Hèctor 30.
2a) divendres 28-12-12: Genovés II i Dani – Miguel i Fèlix.
– Final –Professionals 1a, Diumenge 30-12-12 (11,30 h.)
– Final – Juvenils, divendres 4-1-13
6) Bancaixa – 1a Pda. 2a Ronda – Xàbia, diumenge 23-12-12: León, Salva i Carlos (Raúl) 60 – Colau, Hèctor i Tomàs II 40
7) Guadassuar, dimecres 26-12-12: Trofeu Nadal >> Miguel i Jesús – León i Dani.


2.-Resultats – JECV-FRONTÓ – FINALS – Autonòmiques
· Frontó del Puig, dissabte 22-12-12 (9:30 h.)
– Semifinals:
(9:30 h)-Cadets >> 1) Almassora A 0 – Alginet A 40. 2) Orba A 35 – Borbotó A 40.
(10:30 h)-Infantils >> 1) Borbotó 40 – Xilxes 10. 2) Murla A 5–
(11:30 h)-Alevins >> 1) Torreblanca C 5 – El Puig A 40. 2) Alginet 25 – Orba A 40
(12:30 h)-Benjamins >> 1) Onda 20 – La Pobla 40. 2) Orba A 15 – El Puig A 40.
– FINALS:
(15:30 h)-Cadets >> Alginet A 40) – Borbotó A 10 >> Campió: Alginet
-16 h-Infantils >> Borbotó 25 – Alfara Baronia 40 >> Campió: Alfara Baronia
(16:45 h)-Alevins >> El Puig A 40 – Orba A 5 >> Campió: El Puig
(17:15h)-Benjamins >> Pobla Vallbona 40 – El Puig A 30 >> Campió: La Pobla


Properes partides interessants a veure:

3.-DALT CORDA PROFESSIONAL
1) Vilareal, divendres 28-12-12 (18:30 h) >> Pujol II i Raúl – León i Jesús.
2) Sueca, divendres 28-12-12 (17 h):
1a) Juvenils:
2a) Final – Trofeu Nadal >> Adrià I, Natxo i Tomàs II – Pablo, Raúl i Tino.
3) Benidorm, divendres 28-12-12 –Trofeu Nadal – 2a Semif.-(16:30 h):
1a) Alvaro II i Jesús – Marc i Hèctor.
2a) Genovés II i Dani – Miguel i Fèlix.
4) Pelaio, dissabte 29-12-12 (17:30 h) >> Alvaro i Santi – Soro III i Tato.
5) Pedreguer, dissabte 29-12-12 (16:30 h):
1a) Colau i Pere – Fageca i Xavi.
2a) Maravilla i Sala – Ferrer i Jesús II.
6) Benidorm, diumenge 30-12-12 (11:30 h.) Final Trofeu Nadal:
– Guanyador (Rodrigo, Tato i Hèctor – Pujol, Santi i Tomàs) – Guanyador (Genovés II i Dani – Miguel i Fèlix)
7) Guadassuar, dilluns 31-12-12 (16:30h):
1a) Maravilla i Monrabal – Pablo II i Carlos II.
2a) Santi II i Santi – Fageca i Tato.
8) Borriana, dilluns 31-12-12 (18:30 h) >> Professionals ?
9) Massamagrell, dimarts 1-1-13 (15:30 h) >> Professionals ?
10) Vila-real, dimecres 2-1-13 (18:30 h): Professionals?
*Dx-18: Genovés II i Dani – Pujol II i Fèlix.


4.–RASPALL PROFESSIONAL
1) Piles, divendres 28-12-12 (16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals
*Dv-21: Marrahí, Dorín i Sagasta – Ricard, Sanxis i Miravalles.
2) Bellreguard, dissabte 29-12-12 (17 h):
1a) Juvenils. (50 €)
2a) Professionals. (150 €)
*Ds-22-:Virgi i Coeter II – Monjo i Moro.
3) La Llosa, dissabte 29-12-12 (16 h):
1a) Xiquets.
2a) Aficionats.
3a) Revenja Final Autonòmica >> Armando i Víctor – Ricard i Guillem.
4) Bellreguard, diumenge 30-12-12 (17 h):
1a) Juvenils. (50 €)
2a) Professionals (150 €)
*Dg-23: Ricard i Canari – Marrahí i Dorín.
5) Xeraco, diumenge 30-12-12 (10:30 h) -Finals Individuals –Sub-18:
1a) 3r. – 4rt Lloc
2a) Final
6) Oliva, dimarts 1-1-13 (17:00 h):
1a) Juvenils
*Dm-18: Mancomunitat >> Pau i Borja – Nalda i Nèstor.
2a) Professionals.
*Dm-18: Ricard i Coeter II – Virgi i Moro.
7) La Llosa, dimarts 1-1-13 (16:30 h): (No n’hi han Partides)
1a) Juvenils
2a) Professionals
*Dm-18 : Sub-18 >> 1) Ricardet II – Jordi. 2) Mata – Borja. 3) Nalda – Víctor.


5.–RASPALL – Aficionats – Individual- 1a Categoria (Senior A).
· Dissabte 29-Desembre:
1) T.Moriana – Trini 2) Enriko – J.Perales. 3) –– J.M.Sanxis – P.Conde.


6.-RASPALL Individual -Sub-18.
· Semifinals, La Llosa, dijous 27-12-12 (17 h):
– Passaren a 4rts, La Llosa, dimarts 18-12-12 (16:30 h):
1) Ricardet II 25 – Jordi Arbona 20.
2) Joan Mata 20 – Borja Huesca 25.
3) Alex Nalda 25 – Víctor (Bicorp) 10.
– Semifinals – La Llosa, dimecres 26-12-12 (17 h): 1) J.Mata – Borja Huesca. 2) Alex Nalda – Ricardet II (J.Llopis).
– Finals – Xeraco, diumege 30-12-12 (10:45 h).


7.–RASPALL Individual – Sub-16
· 4rts Final – La Llosa, dilluns 24-12-12 (10:30 h)
– 10:30 h): Arnau Oliver 5 – Nèstor Badenes 25. – 11:15 h): Marc Giner 5 – Pablo Bertomeu 25.
– 12 h): Ian Álvarez 25 – Pau Salvà 5. – 12:45 h): Roberto Chordà 25 – Roberto Gómez 10.
– SemiFinals La Llosa, dissabte 29-12-12 (12 h): 1) Pablo Bertomeu- Rob.Chordà. 2)Nèstor Badenes- Ian Alvarez.
– Finals-3r.-4t. Lloc, La Llosa, dimecres 9-1-13 (20:30 h) h) >> Perdedors Pdes. semifinals.
2) Final- Bellreguard-dj-3-gener (17 h.): Guanyadors Pdes. Semifinals.


8.-DALT CORDA – Cespiva – Lligueta – Semifinals.
1) Pelaio, divendres 28-12-12 (17:30 h) >> Marc, Guillermo i Nèstor – Carlos, Hèctor i Pablo.
2) Pedreguer, dissabte 29-12-12 (18 h) >> Sergio, Alvàn i Carlos – Alvaro, Paulino i Adrian.

148 Visites

Deixa un comentari