Partides de pilota destacades a la setmana

Ara pots entrar i consultar quines són les partides que més t’agradaria veure esta setmana… com sempre ací tens una molt bona selecció de les més interessants a totes les modalitats. Gaudix del nostre esport!

Tots els dimarts de 21h a 22h i els dimecres de 14h a 15h el programa de la pilota el podràs escoltar a Ràdio Pego, si eres un seguidor d’este esport, no t’ho perdes, t’esperem ‘Al Racó Del Tio Canya’.
1. Partides interessants dalt corda professional
1) Guadassuar, dimecres 10-02-10 (16:30 h):
1a) Pujol II i Héctor – Santi II i Santi
2a) Soro III i Sarasol II – Núñez (?) i Dani
2) Vila-real, dimecres 10-02-10 (18:00 h) --> León i Tato – Colau i Jesús
3) Borriana, dijous 11-02-10 (18:30 h) --> Juvenils.
4) Pelaio, dijous 11-02-10 (16:30 h):
1a) Carlos i Colau II – Fran i Carlos II
2a) Adrià I i Canari – Primi, Raül II i Pedrito
5) Sueca, divendres 12-02-10:
1a) Adrià II i Herrera – Santi II i Pere
2a) Bancaixa --> Trio del Genovés II – Trio de Pedro.
6) Belleguard, divendres 12-02-10 (23 h): Desafiament 6000 € --> Miguel – Waldo i Coeter II
7) Benissa, dissabte 13-02-10 (16:30 h.):
1a) Pujol II i Tato – Primi i Canari
2a) Bancaixa --> Trio del Soro III – Trio de Núñez.
8) Pelaio, dissabte 13-02-10 (17:30 h) --> Adrià I, Grau i Héctor – Colau, Jesús i Tino
9) Llíria, diumenge 14-02 10-10 (12 h) --> Fageca, Herrera i Pedrito – Fran. Natxo i Monrabal
10) Carcaixent, diumenge 14-02-10 (16 h) --> Trio de Víctor (?) – Trio de León
11) La Pobla, dilluns 15-02-10 (16 h.) -->
12) Guadassuar, dilluns 15-02-10:
13) Massamagrell, dimarts 16-02-10 (16 h) --> Pedro i Grau – Adrià I, Félix i Tino (dimarts 9)
14) Benidorm, dimarts 9-02-10:
1a) Juvenils
2a) Professionals de 1era. (El dimarts 9: Primi i Pere – Fageca i Xavi)

2. Partides interessants raspall professional
1) Bellreguard, dijous 11-02-10 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Virgi i Agustí – Punxa i Canana II
2)Bellreguard, divendres 12-02-10 (16:30 h):
1a) Ferran i Gabi – Cerver i Sanchis
2a) Raül i Burguera – Guille i Guillem
3) Bellreguard, divendres 12-02-10 (23 h): Desafiament dalt corda --> Waldo i Coeter II – Miguel
4) Bellreguard, dissabte 13-02-10 (16.30 h):
1a) Josep i Alex – David i Xavi
2a) Loripet i Dorin – Punxa i Agustí
5) Bellreguard, diumenge 14-02-10 (16:30):
1a) Raül i Canari – Ricard i Burguera
2a) Gorxa i Galan – Juan i Canana II
6) Oliva, dimarts 16-02-10 (16:30 h):
1a) Juvenils (dm-9-2: 1era) Alex i Trini – Ferran i Burguera
2a) Prof. de 1era 2ona) Gorxa i Canana II – Punxa i Agustí

3. Partides V COPA Generalitat Galotxa. Finals
* Finals: Godelleta, Diumenge 14-Febrer:
· 1) 10:30h --> Juvenils (Godelleta-Meliana).
· 2) 11.30 h --> 1era categoria: Godelleta – Guanyador (Quart- Rafelbunyol)

4. Partides dalt corda Aficionats Autonòmic
* Vilamarxant, divendres 12 febrer (19 h) : 3era categoria B --> Borbotó – Sueca-B.
· 20 h --> Juvenils --> Genovés – Museros
* Vilamarxant, dissabte 13-02-10 --> (16 h) Final 1era cat.: Benissa. – Vila-real.
· 17 h --> 2ona categoria --> Final 1) Petrer – Algemesí
· 18 h --> 3era categoria A --> Vilamarxant-D – La Pobla

5. Partides XXIV Campionat Autonòmic Frontó Juvenil.
* Dissabte 14 febrer
· 1) Piles-B – Vilajoiosa-B. 2) Piles-A – Vilajoiosa-A

6. JECV-GALOTXA. Finals Autonòmiques
· 4ts-Final : Dv-19-febrer a Borbotó
· Finals el diumenge- 21 a Meliana.
65 Visites

Deixa un comentari