Partides de pilota de la setmana

Amigues i amics ací teniu les partides de pilota per a esta setmana. Esperem que els nostres equips pegolins tinguen un poc més de fortuna i ens porten alguna victòria, esta setmana no ha pogut ser i els dos equips perderen. El Pego Fénix A perdia front al Genovés C, 20-40 i el Pego Les Valls – Nautilus B contra el Real C, 40-0, esta setmana no es va acompanyar la sort als nostres jugadors. Com vam dir al programa, esperem que esta setmana jugueu i es divertiu molt perquè així amb gust, és com venen els millors resultats, ànim valents!
En quant als equips d’Oliva, tots dos guanyaren les seues partides, l’A contra el Xeraco A i el B contra Bicorp C i l’Orba la perdia contra l’Alzira A.

Partides interessants:
1.-DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Vila-real, divendres 10-5-13 (18:30 h): Professionals
*Dv-26: Fageca i Raúl – Pedro i Tato.
2) Sueca, divendres 10-5-13 (16:45 h):
1a) Vicent i Alvàn – Martí i Guillermo.
2a) Fageca i Tomàs II – Santi II i Salva.
3) Benissa, divendres 10-5-13 (20 h): Copa Diputació 2a Semifinal: Pujol II, Raúl i Carlos – SoroIII i Santi.
4) Vilareal, divendres 10-5-13 (18:30 h): Professionals.
5) Pelaio, dissabte 11-5-13 (17:30 h): Professionals
*Ds-4: Cervera, Raúl i Carlos – Rodrigo, Hèctor i Herrera.
6) Pedreguer, dissabte 11-5-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
*Ds-27: Carlos i Guillermo – Marc i Conillet.
2a) Professionals.
*Ds-4: Alvaro, Natxo i Monrabal – Colau, Xavi i Colau II.
7) Bellreguard, diumnge 12-5-13 (17 h):
1a) Raspall: Josep i Sanxis – Xaveli II i Canari.
2a) Copa Diputació: Final 1a Ronda: Guanyador (León- Colau) – Guanyador (Pujol II – Soro III).
8) Alzira, dilluns 13-5-13 (16:45 h):
1a) Juvenils.
*Di-22: Caxu i Borja – Kilian i Roberto.
2a) Professionals.
*Di-6: Pujol, Raúl i Carlos – Fageca, Pere i Hèctor.
9) Borriana, dilluns 13-5-13 (18:30 h): Professionals.
*Di-6: Alvaro i Natxo – Cervera i Dani.
10) Massamagrell, dimarts 14-5-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Professionals.
*Dm-7: Soro III i Santi – Pablo, Fèlix i Tomàs.
11) Guadassuar, dimecres 15-5-13 (16:30 h):
1a) Juvenils
2a) Copa Diputació 2a Ronda: Pujol II, Raúl i Carlos – Santi II, Jesús i Herrera.
12) Vilareal, dimecres 15-5-13 (18:30 h): Professionals.
*Dx-24: Fageca i Raúl – Pedro i Tato.

2.–RASPALL PROFESSIONAL.
1) Piles, divendres 10-5-13-17 h):
1a) Desafiu “Mà a mà”: Pau – Nalda ( Els 2 de Piles).
2a) Sergio i Xoto – Raúl i Sidahmed. (100 €)
2) Piles, divendres 10-5-13 -Nit-(22:15 h):
1a) Xiquets Escola Pilota de Piles.
2a) Punxa i Alberto – Monjo i Moro
3) Bellreguard, dissabte 11-5-13 (16:30 h):
1a) Dani i Roberto – Lluiset i Borja. (50 €)
2a) Pepe i Coeter II – Moltó, Dorín i Miravalles. (150 € )
4) La Llosa, dissabte 11-5-13 (16:30 h):
1a) Xiquets
2a) Aficionats.
3a) “Rojos i Blaus”: Mario i Sagasta – Ricard i Guillem.
5) Benigànim, diumenge 12-5-13 (16:30 h): No sabem si n’hi hauran Partides.
6) Otos, diumenge 12-5-13 (18:30 h): “Rojos i Blaus”: Escoto i Gabi – Sergio i Xoto.
7) Bellreguard, diumenge 12-5-13 (16:30 h):
1a) Xaveli II i Canari – Josep i Sanxis. (50 €).
2a) Escala i Corda Final 1a Ronda Copa Diputació:
8) Xeraco, diumenge 12-5-13 (10:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
*Dg-5: Lluiset i Enrico – Escoto i Gabi.
9) Oliva, dimarts 14-5-13 (17:00 h):
1a) Juvenils.
*Dm-7: Mata i Sagasta – Murillo i Jaume II.
2a) “Rojos i Blaus”: Lluiset i Enrico – Pepe i Jaume II
10) La Llosa, dimarts 14-5-13 (16:30 h):
1a) Aficionats.
2a) “Rojos i Blaus”: Sariero i Vilare – Raúl i Sidahmed.
11) Castelló Rugat, dimecres 15-5-13 (16:30 h):

3.-FRONTÓ – Parelles Aficionats – 1a Categoría.
· Dissabte 11-Maig
1) Quart A – Museros A. 2) Almussafes – Quart B. 3) Museros B – Canals.

4.–LLARGUES.
· Diumenge 12-Maig
– 1a Categoría) 1) Benimagrell – Parcent. 2) Tibi – Sella B. – Descansa: Sella A.
– 2a Categoría) 1) Tormos – Campillo. 2) Laguar – Benimagrell. 3) Parcent – Murla.

5.–RASPALL Aficionats.
· Dissabte 11-Maig
-1a Cat.) 1) Oliva A –Genovés A. 2) Cast.Rugat A – Bicorp B 3) Cocentaina – Xeraco A –Desc.: Bicorp A.
-2a Cat.) 1) Orba – C.Rugat B 2) PilesA – Alzira A. 3) Bicorp C – Gata. 4) Genovés B – Oliva B.
-3a Gr. B) 1) Pego Fènix A – Quatretonda.
-4a B Gr.II) Planes B – Pego Les Valls-Nautilus B.

6.–RASPALL Campionat «Rojos i Blaus».
-1) Llosa, dissabte 11-5-13: Mario i Sagasta – Ricard i Guillem.
-2) Otos, diumenge 12-5-13: Escoto i Gabi – Sergio i Xoto.
-3) Oliva, dimarts 14-5-13: Lluiset i Enrico – Pepe i Jaume II.
-4) Castelló Rugat, dimecres 15-5-13: Sariero i Vilare – Raúl i Sidahmed.

7.-Circuit Juvenil RASPALL 2013.
– Bellreguard, divendres 13-5-13: Llosa (Víctor, Adriàn i David) – Castelló Rugat (Robert, Xavi i Borja).
– Piles, dimarts 14-5-13: Bellreguard (Nèstor, Vicent i Martín) – Cast. Rugat (Robert, Xavi i Borja).

8.-Circuit Cadet RASPALL.
· Orba, divendres 10-5-13 (18:30 h):
1-Grup-A) 1) Alzira – Murla. 2-Grup-B) Orba – Piles. 3-Grup-B) Bellreguard – Cast. Rugat.

9.-JECV – RASPALL.
· Dissabte 11-5-13
A) -1) 4rts Final Provincials
– Murla (9h) Alevins: Murla, Benidorm, Ondara i Tibi
(Després d’alevins) Benjamins
– Orba (9h) Alevins: Orba, Petrer, Calp i Sella
(Després d’alevins) Infantils
– Pedreguer (9:30h) Cadets
– 2) Semifinals Provincials, dissbate 18-5-13
– 3) Final Provincials, dissabte 25-5 i diumenge 26-5
B) -1) Semifinal Autonómica – Anada dissabte 1-6-13 i Tornada diumenge 8-6-13
-2) Final Autonómica, dissabte 15-6-13

10. –JECV – Escala i Corda
· Petrer, diumenge 12-05-13 – Semifinals Autonòmiques
I) Cadets-(9,15 h): 1) Pedreguer- Alginet A. 2) Baronia – Massalfassar.
II) Infantils-(10,45 h): 1) Murla – Alfara A. 2) BeniparrellA – Tibi.
III) Alevins-(11,45 h): 1) Alginet – GodelletaA. 2) Orba A – petrer A.
IV) Benjamins-(13 h): 1) Orba A – Massamagrell. 2) Pobla Vallbona – Guanyador (Onda- Massafassar)
102 Visites

Deixa un comentari