Partides de pilota de la propera setmana

Ací teniu com hem dit al programa les partides per a que les consulteu i pugueu apropar-vos als trinquets a veure’n algunes, hi ha un poc de tot, algunes més a prop, altres més lluny, però totes de bona qualitat.

El racó de la pilota del tio canya ja acomiadat l’any, ens tornarem a sentir a l’any nou. Així que d’estes línies vos volem felicitar els Nadals i que tingueu una gran i dolça entrada en eixe 2018. Gaudiu de les festes i per suposat, de la pilota, el nostre esport.

Partides de pilota més interessants de la setmana:
1.-Partides DALT CORDA PROFESSIONAL.
1) Pelaio, dijous 14-12-(16:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Giner i Salva – Lluís de la Vega i Raül Godelleta.
2) Sueca, divendres 15-12-(16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Marc i Alvaro – Fageca i V.Bueno..
3) Vila-real, divendres-15-12-(18 h) Trofeu Joves: J.Sdor. i Monrabal – Pablo Sella i Carlos Genovés.
4) Vilamarxant, divendres 15-12-(18 h): Santi Silla i Jesús – Francés i Natxo.
5) Pedreguer, dissabte-16-12-(16:45 h):
1a) Juvenils.
2a) Miguel i Hèctor- Giner i Raül.
6) Petrer, dissabte 16-12-(18 h): Professionals.
7) Pelaio, dissabte 16-12-(16:30 h) Semifinals Trofeu “Mestres”:
1a) Soro i Fèlix – Genovés II, Xavi i Tomàs II.
2a) Pujol II i Pere – PereRoc, Santi i Carlos.
8) Benissa, diumenge 17-12-(17:30 h):
1a) Juvenils.
2a) Ferrer i Conillet – Lluís de la Vega i Bernat.
9) Dénia, diumenge 17-(11:30 h): Soro, Santi i Tomàs II – Pere Roc, Fèlix i Carlos (Premi a la corda).
10) La Pobla-Vallbona, dilluns 18-12-(16 h): Professionals.
11) Borriana, dilluns 18-12-(18 h) Trofeu Joves 1a Semifinal.
12) Massamagrell, dimarts 19-12-(16 h): Professionals.
13) Guadassuar, dimecres 20-12-(17 h):
1a) Raspall.
2a) Escala i Corda.
14) El Puig, 50 Aniversari, dimecres 20-12-(20:15 h): Genovés II i Pablo Berasaluze II – Pujol II i Alejandro


2.-Partides RASPALL PROFESSIONAL.
1) Bellreguard, dijous 14-12-(16:30 h):
1a) Carlos Salelles II i Jorge Sanchis – P.Salvà i Aarón.
2a) Moncho i Canari – Vercher i Josep.
2) Piles, divendres 15-12-(16:30 h):
1a) Ivàn i Gabi – Dani i Lorja..
2a) Moltó i Coeter II – Ian i Sanchis.
3) Genovés, divendres 15-12-(16:45 h) Trofeu “Arturo Bataller”:
1a) Juvenils.
2a) Sergio, Miravalles i Ricardet II – Pablo, Tonet IV i Raúl II.
4) Bellreguard, dissabte 16-12-(16:30 h):
1a) Vicent i Ricardet II – P.Salvà i Gabi.
2a) Moncho i Canari – Vercher i Josep.
5) La Llosa, dissabte 16-12-(16:15 h):
1a) Xiquets.
2a) Juvenils.
3a) Guadi i Seve – Montaner i Brisca.
6) Xàbia, diumenge 17-12-(10:30 h):
1a) Raspall.
2a) Escala i Corda?
7) Bellreguard, diumenge 17-12-(16:30 h):
1a) Momblanch i Feo – Pau i H.Ibiza de Xeraco.
2a) Ximo i Lorja – Ricard i Nèstor de Pego.
8) Genoves, diumenge 17-12-(22 h) Trofeu “Arturo Bataller” 2on Semifinals:
1a) Juvenils
2a) Ian i Coeter – Molto i Sanchis
9) Xeraco, dilluns 18-12-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
10) Oliva, dimarts 19-12-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.
11) La Llosa, dimarts-19-12-(17 h):
1a) Juvenils.
2a) Professionals.



3.–Partides Campionat RASPALL AFICIONAT PARELLES, finals.
· Trinquet Rafelbunyol, dissabte 16 i diumenge 17 de desembre.
– Dissabte16-12-(10 h): 1a) 4rta A-Femenina) Meliana G – Beniparrell F. 2a)4rta B-Femenina 11h): Favara –Alfàs.
3a) 3era Femenina 12 h) Meliana – Beniparrell. 4a) 2ona Femenina 16 h) Moixent – Montserrat. 5a) 4rta Fememima 17 h) Vall E – Montserrat 6a) 18:30 h) 3er Masculí: Vall C – Muro.
– Diumenge 17-12-(10:30 h) 1a) 1era Femenina: Bicorp E – Beniparrell. 2a) 11:30 h) 1er Masculí: Rafelbunyol – Bicorp. 3a) 16 h) Juvenils: Bicorp – Fenollet. 4a) 17:30 h) 4rt Masculí: PolinyàB – PolinyàC. 5a) 19 h) 2on Masculí: Oliva – Gavarda.


4.-Partides LLARGUES II Circuit “La Bolata”, final.
· Orba, diumenge 17-12-( 12 h): Parcent – Campello.
197 Visites

Deixa un comentari