Partides a veure per a esta setmana, bancaixa entra en semifinals

El món de la pilota es posa cada dia més interessant, des de que estem fent el programa cada vegada més veiem amb goig com les escoles van prenent importància i aquells pobles que les tenen van destacant a les diferents competicions. Aquells jovenets que eren grans promeses, hui alguns d’ells ja estan cridats a primera fila i encara que molts dels grans d’aquests anys encara els tenim jugant (i per molt anys!!) les noves promeses van prenent posicions als trinquets.
Aquesta setmana es tancava la 2ona fase del bancaixa deixant-nos ja al davant les semifinals amb quatre equips a quin millor que l’altre. Seran dos parelles, Genovés II i Sarasol II, Miquel i Dani i dos trios, León, Natxo i Tino i Núñez, Tato i Santi. Les semifinals seran a 3 partides i segur ben emocionants, perquè el nivell del bancaixa d’enguany està ben alt.

Ací teniu les partides més destacades, gaudiu-les!!

1. Properes partides DALT CORDA.
1) Pelaio, dijous 17-2-11 (16:45h):
1era) Panete i Colau III – Sergio i Carlos II.
2ona) Alvaro i Solaz – Colau, Santi i Herrera.
2) Llíria, divendres 18-2-11 (17h) --> Ximo, Víctor II i José (Calles) – Vicent, Natxo II i Vicent II
3) Sueca, divendres 18-2-11 (16:45h):
1era) Juvenils.
2ona) Adrià I i Tomás II – Santi II i Héctor
4) Vila-real, divendres 18-2-11 (18:30h) --> Pedro i Jesús – Cervera i Xavi
5) Pelaio, dissabte 19-2-11 (17:30h) --> Bancaixa-1eraSemif.: León, Natxo i Tino – Núñez, Tato i Santi
6) Pedreguer, dissabte 19-2-11 (16:30h):
1era) Carlos (Petrer) i Carlos II – Pujol II i Colau II
2ona) Álvaro i Salva – Colau i Félix
7) Llíria, diumenge 20-2-11 (11:30h) --> Professionals??
8) Bellreguard, diumenge 20-2-11 (16h) --> Bancaixa-2onaSemif.: Genovés II i Sarasol II – Miguel i Dani
9) Guadassuar, dilluns 21-2-11 (16:30h):
1era) Panete i Rubén – Pablo II i Patri
2ona) Carlos (Petrer) i Jesús – Fran i Xavi
10) La Pobla, dilluns 21-2-11 (15:45h) --> Cervera i Canari – Santi II i Salva
11) Massamagrell, dm-22-2-11 (15:45h)--> Bancaixa-Semif-2onaPda.:León, Natxo i Tino–Núñez, Tato i Santi
12) Benidorm, dimarts 22-2-11 (17:30h) --> Professionals.
13) Guadassuar, dimecres 23-2-11 (16:45h):
1era) Juvenils
2ona) Bancaixa-2ona Semif-2ona Pda. --> Genovés II i Sarasol II – Miguel i Dani
14) Vila-real, dimecres 23-2-11 (18:30h) --> Professionals de 1era?

2. Partides Dalt Corda Aficionats – Autonòmic – Finals a Vilamarxant -Dissabte 19 febrer
* 10h. Finals Juvenils (Xilxes-Quartell)
* 3era-B-11h. (Vilamarxant-E–Sueca)
* 3era-A-12h. (Massamagrell -Borbotó)
* 15:30h.- Finals 1era (VilamarxantA–Almenara)
* 17h.- 2ona (VilamarxantB – Atzeneta Maestrat).

3. Partides Dalt Corda Lliga Juvenil Caixa Popular.
· Pelaio-dv-18-2 --> (1era)-17h) Benisa – Orba. (2ona)-18h) Alcàsser – Benidorm.
· Sueca-dv-18-2 --> 17h) Barxeta – Pedreguer.
· Alcàsser-dg-20-2 --> (1era) 11h) Xilxes – Beniparrell. (2ona) 12h) Benissa – Alcàsser.

4. JECV – Galotxa. Fase Autonòmica-. Meliana (C/Pilota).Semifinals: Diumenge- 20-Febrer.
1. Cadets: 1) (10:30h) 2ona Vcia.: Godelleta. – 1er-Al.: Orba 2) (9:15h) 1er. Vcia.: Beniparrell – (Repescat) Borbotó
2. Infantils: 1) (11:30 h) Alginet – Murla A 2) (12h.) Massalfassar – Mutxamel
3. Alevins: 1) (11h) Borbotó– Benidorm 2) (10h.) Baronia –(Repescat) Monserrat
4. Benjamins: 1) (13h) Godelleta –Murla 2) (12:30h.) 1er Vcia.: Beniparrell – 1er. Al.- Orba.
· FINALS--> Diumenge, Meliana: 16h--> Benjamins 16:40h--> Alevins. 17:20h--> Infantils 18h--> Cadets

5. Partides interessants Raspall professional.
1) Bellreguard, dijous 17-2-11 (17h):
1era) Ferran i Soqueta – Mario i Sidahem
2ona) Blasco i Canan II – Punxa i Dorin
2) La Llosa, dijous 17-2-11 (16:30h):
1era) Aficionats.
2ona) Monxo i Sanxis – Lluïset i Alex.
3) Bellreguard, divendres 18-2-11 (17h):
1era) Cerver i Riki – Nalda i Jefri
2ona) Moltó i Jaume II – Guille i Ferran
4) Bellreguard, dissabte 19-2-11 (17h):
1era) Josep i Sanxis – David i Xoto
2ona) Premi Savipecho --> Waldo i Dorin – Loripet i Alberto
5) La Llosa, dissabte 19-2-11 (16:30h):
1era) Aficionats.
2ona) Desafiu 1.000 € --> Alfonso Moltó i Sagasta II – Raül i Jaume II..
6) Bellreguard, diumenge 20-2-11 (17h):
1era) Guille i Sagasta II – Moxo i Alex
2ona) Juan i Canana II – Virgi i Canari
7) Xeraco, diumenge 20-2-11 (11:30h) --> Partida professionals.
8) Oliva, dimarts-22-2-11 (16:30h):
1era) Juvenils
2ona) Professionals de 1era.
* Dimarts 15-2-11:
1era) Raül i Jaume II – Sergio i Trini
2ona) Armando i Gorxa – Juan i Xoto
9) La Llosa, dimarts 22-2-11 (16:30h):
1era) Aficionats o Juvenils
2ona) Professionals
* Dimarts 15-2-11:
1era) Aficionats
2ona) Raül i Sidahmed – Dani i Guillem
20 Visites

Deixa un comentari