Les partides de pilota més interessants

Selecció, per l’especialista de Ràdio Pego Josep Maria Ferrairó, de les partides de pilota valenciana més interessants del cap de setmana i de principis de la setmana que ve. A més de l’avançament de tornejos destacats.
1. Partides interessants propera setmana DALT CORDA PROFESSIONAL.

1) Sueca, divendres 6-2-15– (16:45 h)-:
1a) Guille i Tonet – Ricard i Roberto.
2a) Circuit-4a.R.: Soro i Salva – Pujol II i Santi.
2) Vila-real, dv-6-2 (18:30 h)-: Pablo II i Víctor II – Ferrer i Natxo.
3) Vilamarxant-dv-6-2 (17:30 h)-: Santi II i Xavi – Boni i Raúl.
4) Benidorm-dv-6-2 (18 h.) – Circuit-4ª.R.: Fageca i Fèlix – León, Pere i Carlos.
5) Pelaio-ds-7-2 (17:30 h)-: Pujol II i Héctor – Víctor, Félix i Monrabal.
6) Pedreguer, dissabte 7-2 (16:45 h.):
1a) Carlos i Conillet – Marc i Sala.
2a) Ferrer i Santi – Pedro i Natxo.
7) Petrer-ds-7-2 (18:30 h.): No sabem si n’hi ha partides.
8) Murla-dg-8-2 (11:30 h.) Circuit-4ª.R.: Genovés II i Jesús – Santi II, Xavi i Hèctor II (ó Tomàs II).
9) Alzira-dg-8-2 (16:45 h.):
1a) Raspall: Verger i H. Ibiza – Feo i Lorja.
2a) Circuit-4a.R.: Miguel i Raúl – Pere Roc II, Dani i Monrabal.
10) Xàbia-dg-8-2 (10:30 h.):-1ª) Camp. Raspall local, 2a) Canella i Trini – Surdet i Alexandre.
11) Pobla-di-9-2(16 h)- Promoció. -Ds-2-: Torneig-Indiv-: Pablo II – Marc.
12) Borriana-di-9-2 (16:45 h.):-1ª) Juvenils. -2ª) Professionals. –Di-19-1: Genovés II i Dani – Pujol II i Fèlix.
13) Guadassuar, dilluns -9-2 (17:30 h.):
1a) Juvenils. –Di-2-2-: Marc i Guillermo Giner i Conillet.
2a) Professionals. –Di-2-2-: Pujol II i Carlos – Fageca i Hèctor.
14) Massamagrell, dm-9-2 (16:30 h)-: Professionals. –Dm-2-2-: León i Santi – Pedro i Raúl.

2. Partides interessants propera setmana Raspall Professional

1) Piles, divendres 6-2 (16:30 h.):
1a) Verger i Molina – Badenes i Lorja.
2a) Sergio i Alberto – Monjo i Sanxis
2) Genovés-dv-6-2 (16:30 h.): -1a) Juvenils. -2a) Ian i Ricardet – Caxu i Sagasta.
3) Bellreguard, dissabte 7-2 (16:30 h)-:
1a) Jordi i Pablo – Jeffry i Pau.
2a) Moltó i Moro – Marrahí i Coeter II
4) La Llosa, dissabte 7-2 (16:30 h): -1a) Aficionats. -2a) Escoto i Josep – Mario i Sidahmed.
5) Bellreguard, dg-8-2 (16:30 h)-:
1a) Raúl i Tonet II – Nalda i Nèstor.
2a) Sergio i Canari – Ian i Sanxis.
6) Alzira-dg-8-2 (16,45 h): -1ª) Verger i Ibiza – Feo i Lorja. -2ª) E.i Corda.
7) Dénia-dg-8-2 (11:30 h.): P.Salvà i Arnau – Salelles i Molina.
8) Xàbia-dg-8-2 (11:30 h.):-1ª) Camp. local Raspall. -2ª) Mata i Ricardet – Montaner i Guillem…..(50€).
9) Xeraco, diumenge 8-2 (10:30 h): No sabem si n’hi ha partides. -1ª) Juvenils. -2a) Professionals.
10) Vilanova, di-9-2 (16 h.): Promoció.

3. Escala i Corda-Aficionats-Semifinals:
Caps setmana-7-8-, i 14-15-Febrer.-

1a) -1) Quart Valls – Marquesat -2) Petrer – VilaReal. –2a) -1) Almussafes- Algímia. -2) -Llíria- Meliana.
3a-A) -1) Xilxes Valls D. -2) RibarojaB – AlmassoraA- – –3a-B) -1) TorrentC- Foios. -2) VallsE – 1er.grup 3.
—-FINALS-Trinquet d’Onda-ds-21-Febrer.- Matí): 3a.A i 3a.B. –Vesprada): 2a, i 1a.

4. XXXIII JECV-Galotxa-Fase Final-Prov.-Alac.-Tibi, dg-8-2-: -Matí: Inf., Aleví i Juv. –Vespr.: Benjamí i Cadet

-MATÍ. Semifinals: I-Inf.–9 h): 1) PetrerA – Ondara -2) OrbaA – Sella. –II-Aleví-10 h): 1) Sella – Ondara.
-2) Murla – OrbaA III-Juvenil-): 1) OrbaA – Benid. -2) Mutxamel – Orba B
Matí- FINALS: I)-Infantil-: 12 h II) Aleví-:12:30 h. III) Juvenil-: 13:15 h.:

VESPRADA-I) Semif.-: Benjamí-16 h.: 1) Ondara – Petrer. -2) Tibi – Beniarbeig 2) Cadet: 1) Benidorm – Murla.
-2) Tibi – Orba —————-II) FINALS: -1) Benjamí-18:15 h. -2) Cadet-18:45 h.

5. X Copa Generalitat –Galotxa.-Finals-Diumenge- 15-Febrer:

1) 11 h.: Juvenils: 1) Massalfassar – Alginet. –2) 12 h.: Majors: Marquesat – Quart.
28 Visites

Deixa un comentari