Calendari de les properes partides de pilota

Encara que el racó del tio canya ja ha tancat temporada, no volem que el pergues cap partida de les moltes que queden per tancar els diferents campionats i modalitats.
– Consulta les finals de Llargues dels JECV a Orba

– Calendari Cespiva i Tecnificació

1. RASPALL.
1.1. Properes partides – Lliga Professional.
1) Castello de Rugat-dx-22-Loripet – Punxa. 2) Xeraco-dg-26-David – Guille. 3) Piles-dv-1-7-Blasco – Josep.
4) Bellr.-ds-2-7-Waldo – Guille. 5) Villan.Cast-di-4-7-Loripet – Josep. 6) Bellr-ds-9-7-David – Virgi.
7) Oliva-dm-12-7-Blasco – Punxa.
1.2. Semifinals Lligueta dels 4 (6 partides.), entre el dv-15-7 (Piles) --> dm-26-7- a Oliva.
* FINAL --> La Llosa- Divendres-29-juliol-23 h.- TVV-2.
1.3. Raspall Aficionats Ruralcaixa 1era Categoria – Lliga Semifinals
1) (Ds-25-6- Bicorb – Alzira) (Ds-25-6- Rafelbunyol – Castellonenc.)
2) (Ds-2-7- Bicorb- Rafelbunyol). (Ds-2-7- Castellonenc .- Alzira)
—– FINAL—Dissabte-16-juliol—— Bicorb – Rafelbunyol.

2. Copa-2- Diputació València
FINAL — Vilamarxant- dissabte-9-juliol- 18:30 h.-

3. Copa-Promeses
FINAL —- Vilamarxant- dissabte-9- juliol- 17:h.-

4. Campionat Individual Aficionats – 1era Categoria Escala i Corda
– Estan en 4rts. Josep Escoto i Juanmi Vanyó
1).- 4ts Final--> Dissabte- 2 –juliol : 1) Escoto-X.Ferrer. 2) A.Jurado – Juanmi.
2).- Semifinals --> 16 i 23 de Juliol…….(Cas de guanyar 4ts. Sénfrontarien Escoto i Juanmi.
3).- Finals --> Dissabte 30 de juliol.

5. Properes partides DALT CORDA.
1) Vilamarxant, dissabte 9-7-11-(17 h.):
1era) Final Promeses Copa Diput.
2ona) Final Copa-2- Diput. Vcia.
2) Guadassuar, dimecres -6-7-11 (16:45 h):
1era) Pujol II i Santi – Fageca i Pere.
2ona) Víctor i Jesús – Núñez i Xavi.

6. Partides Llargues.
* FINALS a Tibi.-Diumenge 10 Juliol.
1era Categoria) --> 1) Tibi – Sella. 2ona Categoria) --> 1) Tibi – Murla .

7. Partides interessants Raspall professional.
1) Castelló Rugat, dimecres-6-7-11 (17 h)
1era) Aficionats.
2ona) Professionals de 1era -Dx-29-6 --> Desafiu (3.000€):
Armando i Morera (trauen del 9 i 1/4, amb falta al Quinze) – Waldo i Coeter II (sempre al Dau)

8. Raspall Aficionats Ruralcaixa-Trios.
· 1era Categoría --> 1) Rafelbunyol – Bicorb A. 2) Alzira A – Castellonenc.
· FINALS 2ona, 3era i 4rta Categories --> Diumenge 10- Juliol-.
· Final 1era Categoria --> Carrer de Polinyà --> Bicorb – Rafelbunyol Diumenge-17-Juliol-.

9. Campionats Individuals –Tecnificació – Escala i Corda.-
1) Sub-16–Alcàsser-: I) 4rts. Final-dj-7-7- 17 h. II) Semifinals-dm-12-7-18 h. III) FINAL-dj-21-7-18 h.
2) Sub-18-Alcàs.: I) 8és.-dj-30-6-17h. II) 4rts-dm-5-7-18,30h. III) Semifinal-dm-12-7-19,30h. IV) Final-dj-21-7-19h.
3) Sub-23-Pelaio: I) 8és-dj-30-6-10 h. II) 4rts-dj-7-7-10,30 h- III) Semifinal-dj-14-7-11 h. I V) Final-dv-22-7- ??


10. Campionat de Raspall-Professional – “Rojos i Blaus”.
N. --> Dia --> Hora --> Trinquet --> Partida
1 05-07 17:00 La Llosa | Dani i Perales contra Moncho i Enrico
2 09-07 18:30 Gata | Malonda i Leandro contra Sariero i Trini
3 09-07 18:30 Llutxent | Mario i Gabriel contra Raül i Jaume II
4 10-07 11:30 Xàbia | Marrahí i Àlex contra Sergio i Sagasta
5 10-07 11:30 Xeraco | Garrofa i Roberto contra Lluïset i Rafa
6 12-07 17:00 La Llosa | Ricard i Guillem contra Víctor i Burguera
7 14-07 17:00 Bellreguard | Moncho i Enrico contra Mario i Gabriel
8 16-07 18:30 Ontinyent | Sariero i Trini contra Marrahí i Àlex
9 17-07 11:30 Xeraco | Lluïset i Rafa contra Dani i Perales
10 17-07 18:30 Quatretonda | Víctor i Burguera contra Malonda i Leandro
11 19-07 17:00 Oliva | Raül i Jaume II contra Garrofa i Roberto
12 22-07 17:00 Piles | Mario i Gabriel contra Lluïset i Rafa
13 22-07 23:00 Alzira | Raül i Jaume II contra Moncho i Enrico
14 23-07 18:30 Gata | Malonda i Leandro contra Ricard i Guillem
15 23-07 18:30 Beniarrés | Dani i Perales contra Garrofa i Roberto
16 24-07 11:30 Xàbia | Sergio i Sagasta contra Sariero i Trini
17 28-07 17:00 Bellreguard | Sergio i Sagasta contra Ricard i Guillem
18 29-07 17:00 Piles | Marrahí i Àlex contra Víctor i Burguera
19 30-07 18:30 Llutxent | Dani i Perales contra Raül i Jaume II
20 31-07 18:30 Quatretonda | Garrofa i Roberto contra Mario i Gabriel
21 02-08 17:00 Oliva | Malonda i Leandro contra Sergio i Sagasta
22 05-08 23:00 Alzira | Ricard i Guillem contra Marrahí i Àlex
23 06-08 18:30 Gata | Lluïset i Rafa contra Moncho i Enrico
24 07-08 11:30 Xàbia | Víctor i Burguera contra Sariero i Trini
25 12-08 23:00 Alzira | Mario i Gabriel contra Dani i Perales
26 12-08 23:00 L’Alqueria d’Asnar | Marrahí i Àlex contra Malonda i Leandro
27 14-08 11:30 Xàbia | Moncho i Enrico contra Garrofa i Roberto
28 16-08 23:00 Beniarrés | Raül i Jaume II contra Lluïset i Rafa
29 17-08 17:00 Castelló de Rugat | Sariero i Trini contra Ricard i Guillem
30 20-08 18:30 Llutxent | Sergio i Sagasta contra Víctor i Burguera

31 26-08 23:00 Alzira | 1er Grup A contra 2on Grup B
32 28-08 11:30 Xàbia | 2on Grup A contra 1er Grup B

33 31-08 17:00 Castelló de Rugat | Final

29 Visites

Deixa un comentari