Calendari de les properes partides de pilota

El racó del tio canya el porta les partides més destacades que es jugaràn esta setmana per a què amb la calor i tot, no t’en pergues cap!

– Calendari Cespiva i Tecnificació
1. RASPALL
1.1. Properes partides – Lliga Professional
1) Bellreguard-ds-9-7-David – Virgi.
2) Oliva-dm-12-7-Blasco – Punxa.
1.2. Semifinals Lligueta dels 4 (6 partides), entre el dv-15-7 (Piles) --> dm-26-7- a Oliva.
* FINAL --> La Llosa, divendres-29-juliol-23 h. --> TVV-2.
1.3. Raspall Aficionats Ruralcaixa. 1era Categoria – FINAL – Polinyà ds-16-7
* FINAL --> Dissabte-16-juliol —– Bicorb – Rafelbunyol.

2. Copa-2- Diputació València – Final – Vilamarxant – dissabte-9-Juliol- 18:30 h
* FINAL --> Vilamarxant, dissabte-9-juliol- 18:30 h. --> Rodrigo i Hèctor – Carlos i Herrera

3. Copa-Promeses – Final – Vilamarxant-ds-9-7-17 h.
* FINAL --> Vilamarxant – dissabte-9- juliol- 17:h. --> Vicent, Patri i Josep – Marrahí, Aucejo i Pepet

4. Campionat Individual Aficionats – 1era Categoria Escala i Corda
· Semifinals --> 16 i 23 de Juliol 2) Finals --> Dissabte 30 de juliol.

5. Properes partides DALT CORDA
1) Pelaio, dissabte 9-7-11 (17:30 h) --> Soro III i Jesús – Víctor i Xavi.
2) Pedreguer, dissabte 9-7-11 (17 h):
1era) Panete i Carlos II – Sergio II i Hèctor II.
2ona) Cervera, Natxo i Solaz – Adrià I, Raúl II i Tomàs II.
3) Murla-ds-9-7-11-(23 h.)-(Desafiu 4.000 €)--> Miguel i Genovés II (sempre de mitger) – Fèlix i Tato.
4) Vilamarxant, dissabte 9-7-11 (17 h.):
1era) Final Promeses Copa Diputació --> Vicent, Patri i Josep – Marrahí, Aucejo i Pepet.
2ona) Final Copa-2- Diputació València --> Rodrigo i Hèctor – Carlos i Herrera.
5) Borriana, dilluns 11-7-11 (18:30 h) --> Partida Promeses.
6) Guadassuar, dilluns 11-7-11 (16:45 h.):
1era) Pablo i Jesús II – Vicent i Natxo II.
2ona) Santi II i Herrera – Pujol II i Pere.
7) La Pobla, dilluns -11-7-11 (17 h):
1era) Juvenils.
2ona) Soro III i Canari – Colau i Natxo.
8) Massamagrell, dimarts 12-7-11 (16:30 h):
1era) Juvenils. .
2ona) Trofeu “Massamagrell”- 2ona Semifinal --> Genovés II i Jesús – Núñez, Xavi i Santi.
9) Guadassuar, dimecres 13-7-11 (16:45 h):
1era) Juvenils.
2ona)Professionals 1era.
10) Vila-real, dimecres 13-7-11 (18 h) --> Professionals.
11) Dénia, dimecres 13-7-11 (16:45 h.):
1era) Juvenils.
2ona) Final Trofeu “Dénia”--> Miguel, Tato i Tomàs II – Guanyador-dv-8-7- (Alvaro – León).

6. Partides interessants Raspall professional
1) Bellreguard, dissabte 9-7-11 (17 h):
1era) A.Moltó i Xoto – Monjo i Galan. (50 €)
2ona) Lliga Raspall --> David i Coeter II – Virgi i Canana II.
2) La Llosa, dissabte 9-7-11 (17 h):
1era) Aficionats.
2ona) Campionat Tecnificació --> Domingo, Gabriel i Seguí – Borja, Borja i Arnau.
3) Gata. Dissabte 9-7-11 (11:30 h) — Campionat ”Rojos i Blaus”--> Malonda IV i Leandro III – Sariero i Trini.
4) Llutxent, dissabte 9-7-11 (18:30 h.) — C.”Rojos i Blaus” --> Mario i Gabriel – Raúl i Jaume II.
5) Xàbia, diumenge 10-7-11 (18:30 h.) — C.”Rojos i Blaus” --> Marrahí i Alex – Sergio i Sagasta II.
6) Xeraco. Dg-10-7-11 (10:30h)-Tecnificació --> Joan, Nèstor i Salvà – Paco, Chofre i Jordi.
7) Bellreguard, diumenge 10-7-11 (17 h):
1era) Juan II i Leandro III – Guille i Sagasta II (50 €).
2ona) Blasco i Dorín – Josep i Sanxis.
8) Vilanova Castelló, dilluns 11-7-11 (18 h) --> Professionals 1era.
9) Oliva, dimarts 12-7-11 (17 h) :
1era) Campionat CESPIVA --> Llidó i Jordi – Joan i Arnau.
2ona) Lliga Professionals --> Blasco i Sanxis – Punxa i Canari.
10) La Llosa, dimarts 12-7-11 (17 h):
1era) Campionat “Rojos i Blaus” --> Ricard i Guillem – Víctor i Burguera.
2ona) Professionals ** Dm.-5-7-11 --> Campionat ”Rojos i Blaus” --> Monjo i Enrico – Dani i Perales.
11) Castelló Rugat, dimecres-13-7-11 (17 h)
1era) Campionat CESPIVA--> Borja i Morant – Jordi i Borja.
2ona) Professionals de 1era -Dx-6-7 --> Sariero i Moro – Lluïset i Coeter II

7. Raspall Aficionats Ruralcaixa-Trios. Finals- 9, 10, i 17 de Juliol- Carrer Pilota de Polinyà
* FINALS 2ona, 3era i 4rta Categories --> Diumenge 10- Juliol-.
* Final 1era Categoria --> Carrer de Polinyà --> Bicorb – Rafelbunyol Diumenge-17-Juliol-.

8. Campionats Individuals -Tecnificació – Escala i Corda.-
1) Sub-16–Alcàsser-: I) 4rts. Final-dj-7-7- 17 h. II) Semifinals-dm-12-7-18 h. III) FINAL-dj-21-7-18 h.
2) Sub-18-Alcàsser.: III) Semif.-dm-12-7 19:30 h. IV) Final, dj-21-7-19h.
3) Sub-23-Pelaio: II) 4ts-dj-7-7-10:30 h. III) Semif.-dj-14-7-11 h. i V) Final dv-22-7

24 Visites

Deixa un comentari